Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn tak si nakonec Mass Effect 3 asi nezahraju... :/
  • Hmm tak timhle přišly o muj keš...v klídečku si to stáhnu a čus..
    • Ja si to tiez v klidecku stiahnem, cez Origin
      • Já si v klidu koupím N7 Collectors edition a aktivuju si jí na Originu a pak si to možná i přes Origin stáhnu.
        • Ja mam objednanu hentu zberatelsku krabicu, ale po skusenosti s blbo vylisovanou BF3 plackou, kde mi na jednom mieste mechanika lietala jak splasena asi pol hodinu, si to dam radsej tahat. Origin vdaka svojej neoblubenosti aspon neni pretazeny ako Steam :)
    • o muj uz davno kdyz se rozhodli ze to nevydaji s oficialni cestinou! Tohle je uz jen tresnicka na dortu *9*
      • o tý češtině jsem ani nevěděl, ale to ještě neni zas tak hrozný
      • Ringwraith
        A tak češtinka bude od pána Tvrdého a jeho týmu, ne?

        Jinak obecně češtiny kašlu, ale když už první dva díly česky jsou, tak by bylo správné, aby byl i ten třetí a poslední. I ne-anglicky mluvící fanoušci si zaslouží dozvědět se jak to dopadlo.

        Aneb když už někomu dáš snídani a oběd, tak mu přece neupřeš večeři.
        • Otazka jestli vubec bude potazmo to Xzone (tusim jako tomu bylo u Deuse) zasponzoruje...Touhle zpravou totiz valny procento tech, co by jinak u nas hrou koupilo zpirati, cili mensi trzby a dal uz neni treba domyslet...
        • je uplne jedno od koho bude cestina, kdyz bude neoficialni znamena to jen problemy a tech jsem si uzil s cestinou u GTA4 dost a dost, nejdriv jsem cekal, az ji se spozdenim mesice vydaji, abych si konecne davno koupenou hru zahral a kdyz vysla druhy den jesm ji musel odinstalovat protoze vysel patch a hra diky cestine ani nesla spustit, moc vtipne bylo to, ze sotva udelali novou verzi vysel dalsi patch... to uz mi ale nevadilo radsi jsem to hral v AJ. Takze moc si vazim lidi co to prekladaji ve svem volnem case, ale o to vic si vyrobce hry nezaslouzi ani korunu, kdyz si to clovek musi dodelat sam aby te hre vubec rozumel!
  • a vyrobci breci a breci a breci a breci jak male deti ze jejich hry lidi nekupuji ale stahuji... rad bych si hru koupil a hral ale s originem a podobnym spywarem nikdy. Ti co maji hry cracknute se jen smeji tem "volum" co za ni poctive zaplatili a jeste musi poustet dobrovolne ve svem pc nejaky VIR!!!!
    hnus chce se mi blejt velebnosti....
    • Tak tak navic ceskou kurunu by od nas za svou bezcenou kopii chteli, ale aspon trochu usili vyvynout a dat do hry ceske titulky to uz ne? Jo kdo chce cim dal vic nakonec nema NIC!
  • Já pamatuji dobu kdy úkolem distributora bylo dostat produkt mezi co nejširší publikum, aby měli co nejvíce zákazníků. Dneska je asi víc in ty zákazníky odříznout a nabízet to omezené(2x) skupině lidí.
    • Konzument cili ten kdo opravdu jenom konzumuje to zkousne. A nemyslim to nijak zle, ale cely USA uz je na tom zalozeno 50 let. Proto maji rok zaruku atd.
      • VonHayek
        Možná se mýlím, ale ve Státech snad de jure záruku žádnou nemají, ne? Jen někteří výrobci ji poskytují asi tak jako Kingston či Noctua v rámci jakési přidané hodnoty, jinak si jí tam člověk myslím může normálně dokoupit a to v takové délce jakou chce...
        Takže jsou to dva přístupy k věci, kdy cena za záruku je do zboží nakonec promítnuta vždy, u nich se jí ale mohou na rozdíl od nás "vzdát" a výrobek si koupit levněji s tím, že budou více či méně riskovat. *4*
        • Myslel jsem ze maji, tak moje chyba. Ale i tak, principem to vlastne nahrava tomu "konzumu", vzda se zaruky, ma to levnejsi, spotrebuje, vyhodi.
  • froztik
    No nic, další hra co si nezahraju. *5*
    • No nic, další hra co si stáhnu.

      Chtěl sem koupit ale s originem ani zadarmo.
      • VonHayek
        A co si hru koupit a pak využít cracku na obejítí nutnosti mít Origin?
        Koupě nemusí samo být za plnou palbu, ale třebas v nějaké slevě by to mohlo být fér... Přece jenom by za ten, snad suprový, zážitek měli dostat kluci+holky programátorský zaplaceno, ne? *3*
        • Bohuzel takhle odskacou demenci distributora...
      • Tak tak, zrovna včera jsem zrušil předobjednávku sběratelky...
  • Je potěšující, že jako jedni z mála vydají demo verzi. I když v tomto případě to asi nutností nebude, neboť kdo hrál první díly, tak ví o čem to je jak se to hraje atd. Což je i můj případ. Takže koupě je téměř povinností. Avšak z originu nikterak nadšenej taky nejsem a vyřeším to asi jistým nepovoleným způsobem.
    Čímž mě tak napadá, jestli se do statistik započítává i stažení čistého cracku. Protože si myslím že spousta lidí sáhne po cracku na legální verzi hry právě z důvodu nějaké otravné fce, která samotnému hraní nic nepřidá a jen zbytečně otravuje život. Tím by se pak čísla tzv. pirátěných verzí zvyšovala i když by to zkutečná pirátská verze nebyla. A ano i těch pár kliknutí navíc je otravných, když mě někdo nutí do něčeho, co je mi k ničemu.
  • Mohla nějak EA vyslídit nějaký warez v mém pc přes Origin? Protože už dvakrát jsem si koupil CD key na BF3 a pokaždé mi ho v Originu blokli *1* a absolutně nechápu proč, přitom jsem si napodruhé i zakládal new účet na Originu a zase blok, je to možné? *12* že by si na mě nějak zasedli? *1*
    • jinak k blokaci toho 1. klíče došlo hned následující den po aktivaci a u toho 2. hned po zadání klíče, tedy vzápětí po aktivaci, přitom klíče to jsou normálně originální, nijak vadné (kámoš s koupeným klíčem od stejného prodejce normálně paří)
      • a to sis jako koupikl klic on druhy den nefunguje a tys to ani nereklamoval? co je to za prodejce? nesmis nekupovat klice z vwarezu *1*
  • Lidi typu Calwin budou dycky hledat nejakej duvod do nekoho rejpat. I kdyz si ME3 nekoupim ani nestahnu tak budu pirat, protoze jsem nezaplatil a herni studia kvuli me krachujou *15*
    • ty si reta,rd ja psal jenom o tech co tu rikaj ze si to nekoupi ale stejnak si to stahnou nauc se cist
  • Je to bludný kruh. Distributoři a vývojáři se uchylují k internetovým aktivacím či stálému připojení, aby uchránili svoje investice. Hráči jsou ale nešťastní, protože se jim něco vnucuje, a tak hru zpirátí či v lepší případě koupí, ale crackují.
  • Ne ne ne a 1000x ne. Chci si koupit Hard copy. A hrát. Smířil jsem se s internetovou aktivací. Ale odmítám aby mi na pozadí jela aplikace kde při potvrzení EULA bereš na vědomí že cokoliv v EULE se může změnit. Policie potřebuje soudní příkaz aby se ti mohla hrabat v kompu a EA to může dělat legálně?
    Koupil jsem ME, ME2, DA, DA2 ale ME3 nekoupím protože vlastnit Origin až bude schválena SOPA je jako pozvat si policii do báráku aby ti zabavili komp. Děkuji nechci.
    • No tak jestli projde SOPA a Američani si začnou cenzurovat internet atd.... tak bych se nedivil, kdyby za chvíli něco podobnýho přišlo i k nám, ono potom bude jedno, jestli máš v PC Origin, nebo jinej SW na monitorování internetu...
    • Cahir
      ME stačí aktivovat, a pak už Origin zapínat nemusíš...
      • Sledoval jsem několik hodin oficiální vlákno aby jsi zapl mass effect musíš zapnout origin, anys zapl origin musíš se přihlásit na netu ale pak ano, pak to můžeš strčit do offline modu.
        Pánové tady už začíná demagogie nejvyššího kalibru. protože je pravda že mass effect vyžaduje pouze jedno přihlášení k netu ale origin ho vyžaduje při každém zapnutí
        • Cahir
          Počkej, takže k hraní offline potřebuju i tak mít zapnutý Origin?? *8*
          • Je to stejné jako steam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit