Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    • souhlasím
    • ucho
      a o tom to je. ani není třeba dodávat víc.
  • jesusek
    "ale příjemné je, že hru můžete instalovat, kolikrát chcete - žádný limit na to nastaven nebude" *15* *15* ... To jsou moc hodní.
    • Ještě by mohli svatosvatě slíbit, že patche budou zadarmo.
    • Hairy_Ass
      Ještě že to není u blue-ray, tam by taky mohli psát, že vám přehrát film na více jak třech přehrávačích nepůjde.... *3* *15*
      • Kori
        Safra, z toho bych si pr*el nedělal =)
  • Děkuji EA za ušetřené peníze, není to krásné když distributor zboží šetří za Vás? :-)
  • Paci sa mi, ako diskusie kde sa objavuje slovne spojenie "...vyzaduje Origin..." vzdy tak krasne ztmelia komunitu na tiscali.games. *1* Nikto si nenadava, nikto nepreferuje konzole ani PC, nikto nepresviedca MMOckarov aby vysli na par minut z domu... Proste pekny velky spolocny nepriatel a hurr durr donho *5*
    • Peace, anger and unity. *15*
  • Hmm, tak holt si to nechám ujít. Už jsem si kvůli Originu nechal ujít Battlefield 3, a taky jsem neumřel.
    • Zial EA na vasu reakciu asi tiez nie.
  • Trol.diskuzni
    Existuje jednoduché řešení, které vyřeší veškerá dilemata se Steamem/Originem, krádeží-nekrádeží/pirátstvím či s problematickým hraním některých her (Rage, Skyrim apod.) aneb veškerými nechvalně známými fenomény dnešní doby...

    ...jednoduše se na videohraní vy*rat a namísto toho začít pěstovat ovoce či zeleninu! Je to interaktivní, je to levné, je to vitální, je to bez rizika ztráty osobní svobody a dokonce tím plodíte všeobecné dobro! *4*
    • ano ano pravda ale najprv musiš splniť normy EU ktorá ti nadiktuje čo možeš, čo nie, čo bi si mohol pestovať :D... teda ak budeš mať toľko času a budeš pestovať feeest veľa :D ..
    • exmaxx
      *1* Je to interaktivni! *3*
    • Místo hraní her půjdeme někoho zmlátit v reálu, jednoho kandidáta už mám...
      • Já si zas půjdu zalítat s AC-130tkou a vyhodím pár menšich příměstských části do vzduchu *7*
    • Najs *1* si cely cas co si mal ban rozmyslal nad plodnymi vecami ako vidim *1*
    • Ne každý je ovšem na tahové strategie.
      • Cahir
        Farmville! *1*
  • Ne ne ne a 1000x ne. Chci si koupit Hard copy. A hrát. Smířil jsem se s internetovou aktivací. Ale odmítám aby mi na pozadí jela aplikace kde při potvrzení EULA bereš na vědomí že cokoliv v EULE se může změnit. Policie potřebuje soudní příkaz aby se ti mohla hrabat v kompu a EA to může dělat legálně?
    Koupil jsem ME, ME2, DA, DA2 ale ME3 nekoupím protože vlastnit Origin až bude schválena SOPA je jako pozvat si policii do báráku aby ti zabavili komp. Děkuji nechci.
    • No tak jestli projde SOPA a Američani si začnou cenzurovat internet atd.... tak bych se nedivil, kdyby za chvíli něco podobnýho přišlo i k nám, ono potom bude jedno, jestli máš v PC Origin, nebo jinej SW na monitorování internetu...
    • Cahir
      ME stačí aktivovat, a pak už Origin zapínat nemusíš...
      • Sledoval jsem několik hodin oficiální vlákno aby jsi zapl mass effect musíš zapnout origin, anys zapl origin musíš se přihlásit na netu ale pak ano, pak to můžeš strčit do offline modu.
        Pánové tady už začíná demagogie nejvyššího kalibru. protože je pravda že mass effect vyžaduje pouze jedno přihlášení k netu ale origin ho vyžaduje při každém zapnutí
        • Cahir
          Počkej, takže k hraní offline potřebuju i tak mít zapnutý Origin?? *8*
          • Je to stejné jako steam
  • Hairy_Ass
    "Origin is assuming direct control!" *15* *9*
    • "This hurts you!"
  • Vy, kdo podporujete Origin, byste si především měli uvědomit, že dáváte EA právo monitorovat i to, na kterých stránkách a jak často si honíte péro... *4* Nechci samozřejmě odrazovat ty, které podobné pomyšlení rajcuje...
    • No a? Jen ať se podívají. *1*
    • A jak by to tak EA mohla zjistit? Musel bych používat vnitřní prohlížeč Originu a to asi moc lidí nedělá (nebo by musel origin komprimovat a posílat temp + bůhví co a to už je fakt šílenost)
    • Erien
      Dělají si totiž největší databazi stránek pro dospělé. *4*
      • V nejpřísnější tajnosti je vyvíjen nový MMO titul s pracovním názvem "Mass erect".
        • Cahir
          *1* Dworkine, má úcta.
        • S limitovaným počtem stáhnutí a přetáhnutí
          • Nekompromisní akce s epickým vyvrcholením.
            • Kori
              Zato jenom s jedním. A kvůli casual hráčům to bude pouze lineární přesilovka.
          • *1*
          • Levačkou pro hardcore hráče...pravačkou pro "normální" hráče
            • To je povolenej "cheat"
            • Tak to jsem jako Levák, ale potom ve výhodě *4*
  • EA ze svojí politikou co se týká mazání vašeho právoplatného obsahu se mlže jít zahrabat. Hold když to nejde bez orgin tak to půjde Warezem sorry chlapci ale zajíce v pytli kupovat nehodlám.
    • A co má prosím tě být ten zajíc v pytli? Origin si klidně můžeš stáhnout, jestli si někdy hrál něco od Bioware (ME2, DA2), tak už máš účet a hra samotná se přítomností originu určitě nezmění (maximálně ti přibudou bonusové předměty, ale ty vlastně nemají s klientem nic společného)
      • 1) Zajíc v pytli je synonymum k tomu že kdykoliv mě Origin může hru smazat ( myslím že poslední ujednání bylo dva měsíce neaktivity? ) Kupodivu mám ME2 nebo DA 1 ( přes steam) ale DA2 ne protože je to shit:) Snad vše vysvětleno.

        Měl jsem dobrou vůli si koupit tuhle hru..mám rád sérii ME ač nesouhlasím se změnami ve dvojce o proti jedničce, ale příběh se mě líbil. Nehodlám si ale instalovat Origins který mě bude ČUMĚT do toho co dělám, kde jsem a už vůbec nebudu riskovat to že mě někdo smaže hru co jsem si koupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit