Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky řečeno...!
  • Harshday
    Takže si to koupím na xbox.*1* Každopádně lituji ostatní hráče na PC.
    • Taky asi koupim XBOX, ale litovat PC hrace nemusite. Origin totiz neni zadny "evil monster", to jen lidi maluji certa na zed. *4*
      • Harshday
        To ovšem ano, ale v PC už mám steam a k GTA social club(nevím k čemu to je, ale bez toho prostě nespustím). Nabalovat další soft se mi ani trochu nechce. *4*
        • ucho
          mám dojem, že nutnost social clubu ke spuštění byla už v posledním patchi odstraněna.
          • Harshday
            To jsem netušil, díky za info *3*
        • A proc se Vam vlastne nechce? V cem je problem? Toho klienta preci stejne jako Steam muzete pustit az v momente, kdy chcete skutecne nejakou hru hrat. Nechapu *4*
          • Problém je Origin. Je to prostě spyware a ne že ne. Věřit výrokům správců Originu je asi stejná blbost, jako říci, že Standa Gross nic neukradl.
          • Harshday
            Těžce popsat, prudí mě velké množství zbytečných programů v PC. Těžko se to vysvětluje. Čistě můj problém. *3*
            • Harshday
              Foxe: To nucení bych přirovnal k různým toolbarum, člověk si kolikrát nainstaluje soft a rovnou s ním toolbar bez jakékoli možnosti volby. Ovšem toolbaru se dá zbavit, originu asi těžko *7*
            • Nejen váš. Steam, R* Social Club, Games for Windows, Origin, začíná se to kupit a mě osobně se to nelíbí ani trochu. Každá z těchto služeb má naše osobní údaje, ke každé si musíme pamatovat heslo, každá z nich může být hacknutá... říkejte mi paranoik, ale nebylo to potřeba před pár lety, není to potřeba dnes. Osobně ani nevím, co R* Social Club, nebo Games for Windows vlastně dělají, k čemu jsou dobré. Ještě budeme vzpomínat na ty časy, kdy stačilo vložit CD, nacvakat 20 znaků, 3x zmáčknout next a hrát ...
  • Mayuri12
    Origin to je sra*ka člověk pustí origin to mu zapne internet a pak až může pustit hru nebo to tak je u B3 jak je to u jinejch her nevím ale je to děs. Ale hru si koupím počkat výjde bez český lokalizace hmmm ale i tak ME 3 musím vlastnit
    • Vam vadi, ze origin potrebuje internet? *1*
      • Mayuri12
        ne ale je to dost směšný pustit origin pak internet pak hru i steam používá internet ale ne tak stupidně
  • Hraju sice na konzolich, takze osobne se me to nedotyka, ale mam pomerne hruzu z toho, ze Steam se stal synonymem digitalni distribuce. Na jednu stranu je mi lito PC-ckaru, ze si nezahraji treba dobrou hru jen kvuli Origin, ale sem aspon rad, ze Steam nema monopol na uplne vsechno. Konkurence je treba.
    • Souhlas, ja osobne jsem take nadsen, ze se konecne nekdo odvazil jit proti Steamu. S konkurenci ale opatrne. Jestlize EA bude sve velke hry prodavat na Originu a na Steamu ne, tak se nejedne o konkurenci, nybrz jen o dalsi "mini" monopol. *4*
      • eeeee
        A pusti valve svoje hry na origin? A co skyrim, pujde hrat pres origin? Ne, monopolu se neda konkurovat jinak nez monopolem. Valve zadnou spolupraci a delit se o sve zisky nechce. A nuti treti strany aby pres nej distribuovali vsechno, tedy i dlc, patche a za vsechno si valve bere provizi.
    • Konkurence je treba, kdyz ta dominantni sluzba stoji zaprd...Steam ma nevyhodu v zakladnich nezlevnenych cenach (ktery ma Origin ovsem casto horsi, tady jsou na tom lip stranky jako GMG), ale jinak me moc nenapada, ze by mel nejaky hodne omezujici mouchy, co konkurence nejak extra vylepsuje...
      • Ano, kdyby neměl Steam ty svoje slevové akce, tak si snad ani nedokážu představit, že bych si tam vůbec něco koupil. AAA tituly, které na Steamu mnohdy dostanou 33%-50% slevu se až tehda vyrovnají naším Lokálním internetovým/kamenným obchodům.

        Naštěstí je tam těch slevových akcí tolik, že si prostě stačí počkat.
      • Tak z patra me napadaji dve. Pro mene dulezite vyvojare je docela problem projit schvalovanim na Steamu a kolikrat se tam jejich hry ani nedostanou bez udani duvodu, proste Steam nechce. A za druhe je docela problem na steamu neco reklamovat, hra co nefunguje, nejde aktivovat, spustit, nejede cestina (pro nas v Evrope napr., zvlast v mene dulezitych zemickach, jako je nase).,
        • No me se zda ze naopak Steam vychazi indie scene velmi vstric, koukni kolik her tam je, a kolik vyvojaru dosahlo diky Steamu velkyho uspechu. Xbox live je podle me opruz, tam jsou omezeni, Steam ani ne, cetl jsem ze nejaky hry neschvalili, ale to byly vyjimky...

          Pokud hra nejde aktivovat pres Steam, support to vyresi, pokud hra nejede, vetsinou to neni Steamem (pokud to neni takovy to ze nejsou dostupny servery, coz je chyba Steamu, uznavam), cestina zalezi na distributorovi, jestli ji tam da - treba Warhammery ji maji, ale Mafi 1 ne, protoze se na to 2K vykaslalo *3* CO se tyce reklamaci, rika se z Steam nevrci penize, ale neni to pravda, da se to a uz se mi to parkrat povedlo -> koupil jsem hru, ktera byla zlevnena o par dni pozdeji, vratili mi penize. Nebo jsem omylem aktivoval hru, co jsem chtel dat kamaradovi - vratili mi ji zpet, takze asi tak *4*
          • BTW cerstvy dukaz z indie sceny http://indie-fund.com/2012/01/q-u-b-e-recoups-investment/
        • ucho
          uveď příklad takové hry, celkem by mě to zajímalo.
          • Co si pamatuju, tak napr. jsem na tohle tema cetl rozhovor od kluku ze Cinemaxu. Urcite se to da jeste vygooglovat.
            • ucho
              Robotron3: je logické, že hry budou procházet schvalovacím procesem. a vzhledem k tomu, co všechno je na Steamu za hry, to nemůže být se schvalováním žádná tragédie... tenhle článek jsem kdysi četl taky a nedávám mu rozhodně žádnou váhu...
            • tubik: Ano, to je presne ono...
            • Jako sorry, ale fakt si nepamatuju kazdy detail, co jsem kde cetl. Hru kterou jsem nehral, atd. Nepamatuju se jak se jmenovala.
            • ucho: Mysli asi tenhle clanek http://cinemaxblogguje.wordpress.com/2011/01/28/digitalni-prokleti/

              "Přestože máme již tři hry v nabídce Steamu, nemáme od Valve žádnou garanci, že vydají i další. Každý titul prochází schvalováním, po několika týdnech dostanete jednoduchou odpověď ano/ne, bez jakéhokoliv vysvětlení, proč ne. Za poslední tři roky nás Valve odmítlo několikrát. Bohužel je to jejich právo, s tím se nedá nic dělat."
            • ucho
              uveď prosím tu hru. Cinemax tam své hry má...
  • No tak maj smůlu. Si to prostě stáhnu. Stejně to zas stojí kolem 1000 a to je příliš vysoká cena i pro tuhle dobrou hru.
    • Umaroth
      trolloloo
      • nevim proc trololo - ze neni nadsen z originu chapu, to je hlavni duvod proc hry od EA nekupuju. Otazku penez je jasna - okamzite po releasu to je za palku a stejne to je takova betaverze. To chce klid a nohy v teple - az zalepi nejhorsi diry a vydaji to na jiny platforme (Steam, GOG ....), tak to bude stat $10 a to neni problem koupit...
        • Dovolím si nesouhlasit: z vlastní zkušennosti s ME1 a 2 můžu prohlásit, že obě šly bez problémů hrát a dohrát a všechny vedlejší mise až na dvě (nebo jednu teď nevím) šly bez problémů splnit. Takže si nemyslím, že se dá mluvit o betaverzi. Asi mluvíš spíš o Skyrimu a jemu podobným, ale tam je to daný pravděpodobně velkým rozsahem a množstvím questů.
        • Protoze Umadroth ma problem s tim ze se mu nedari lidem co origin nechcou vnutit nazor ze ho vlastne potrebuji *15*
          • No řekl bych to asi tak: pokud si chceš legálně zahrát BF3 a/nebo ME3, potřebuješ v současné době Origin. Takže ho někteří z nás opravdu potřebují nebo na začátku března potřebovat budou.
            • Koupit + crack. Pokud s tim ma nekdo problem a prijde mu ze to je nefer tak staci stahnout + crack. Kdo seje vitr sklizi co?
  • whatever
  • Ty musis byt novy na tych internetoch..
  • Warrez to jisny... ikdyz nerad tak to tak asi udelam stejne ty hre moc neverim *9*

    A pak at se vyvojari divi...
    • To je zase vymluva...hru si nekoupis, protoze se ti to nelibi, ale si ji stahnes a budes ji hrat...
      • Oblíbená výmluva pirátů. U minulích dílů to bylo "hra nemá MP a proto nemá cenu ji kupovat, radši stáhnu". Dnes je to "Předchozí díly sem si koupil, ale tenhle díky Originu kupovat nebudu" Ono se najde vždycky něco :-D
  • Bude nutné mít origin i při zakoupení hardcopy, tedy krabicovky?
    • Diky tobe vim, proc na PC hrajem porty a proc jeste neskoncil Origin
      • Ano? Mohl byste mi to prosím vysvětlit? Moc nechápu, jak moje otázka (kterou jsem, pravda, položil trochu ukvapeně) souvisí s portací her na jiné platformy.
      • Trol.diskuzni
        True enough...
    • Jé, omlouvám se, nečetl jsem pořádně. Takže bude. No, tak to je opruz. Koupím si to jen pro to, aby ty dvě krabičky nebyly na tý poličce tak osamocený. Jako by nestačilo, že se musím v ME2 logovat do EA Online.
      • A došlo už někomu, že pokud jste hráli ME2, kde jste se ve hře museli přihlásit pod účtem EA, tak máte zároveň účet na Originu? Ono totiž EA účet = účet u Bioware = účet Originu = účet na webu The Sims 3 = účet na webu EA = účet ve hrát série Need for Speed ....
        • Ale až doteď to neznamenalo nutnost mít v počítači další program s přístupem na internet a s povolením sbírat a sdílet Vaše osobní data na základě EULA. Upřímně doufám, že by si EA nedovolilo žádná data shromažďovat, ale pokud by se rozhodlo opačně, tak nemáme právo nesouhlasit a už vůbec o tom nemusíme být informováni.
          • To se pleteš, přinejmenším hráči Sims 3 musí mít Origin (dříve EA Download Manager) povinně, pokud chtějí mít aktualizace hry (a bez nejnovější aktualizace hry nenainstalují případný datadisk...), přihlášení ve spouštěči TS3 je taktéž přes EA/Origin účet. A kdy že to vyšla hra Sims 3? Jo moment, už někdy v roce 2009. On ten Origin vlastně není tak mladý jak si každý myslí.
    • Erien
      "V postu na fóru to potvrdil Chris Priestly z BioWare a týká se to digitálních i fyzických kopií hry." Četls to?
    • Tohle tu všichni řeší, bude!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit