Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jste vážne všichni švihlý nebo co ? co je tohle za diskuzi..jdu se sem podívat kde to demo najdu ( na originu se mi to nedaří ) a tady je samý origin fuj, stáhnu si to a cracknu...to už jste vážně všichni tak zdegenerovaný ? Předpokládám že vy všichni máte v avatarech fotku anonymous což ? hlavně všechno stáhnout a nikomu nedat ani halíř...Z týhle společnosti přechytralejch smradů a důležitejch idiotů je mi vážně na blití *11* .
    Pokud někdo ví kdy a kde to demíčko bude budu rád za info.
    • na originu by se mnelo ojevit kolem 19:00 naseho casu. Co jsem se teda docetl .......
      • Díky za info ;-)
  • Proc timu rikaj Origin? Nazev Warezin by byl mnohem prihodnejsi, protoze ten soft tlaci hrace k warezeni, ne ke kupovani originalek *4*
  • Tak tag "a" zřejmě funguje nějak jinak než bych čekal, takže znovu a lépe:

    EULA v češtině: http://eula.dm.origin.com/cs_CZ.html
    Privacy policy v češtině: http://tos.ea.com/legalapp/WEBPRIVACY/
    • smejki
      test
      http://eula.dm.origin.com/cs_CZ.html
      -> funguje

      [a href="http://eula.dm.origin.com/cs_CZ.html"]http://eula.dm.origin.com/cs_CZ.html[/a]
      hranaté závorky nahraď ostrými
      • Mám za to, že jsem to tak udělal (teda až na to že text nebyl stejný jako URL). Asi jsem z nepozornosti něco přehlédl... Příště se tedy snad povede lépe. Díky za demonstaraci, že to opravdu funguje.
    • Omlouvám se - to byla reakce na jiné vlákno. Ale když už se to ocitlo zde - konkrétnější informace o tom, ke sledování čeho že to dáváte při instalaci Origin klienta souhlas jsou důmyslně ukrytá v privacy policy (EULA je záměrně nekonkrétní a na privacy policy se odvolává) odstavce III a IV (především IV - A. je zajímavý).
  • Za co nás herní Bůh potrestal ve formě EA *9*
  • No tak maj smůlu. Si to prostě stáhnu. Stejně to zas stojí kolem 1000 a to je příliš vysoká cena i pro tuhle dobrou hru.
    • Umaroth
      trolloloo
      • nevim proc trololo - ze neni nadsen z originu chapu, to je hlavni duvod proc hry od EA nekupuju. Otazku penez je jasna - okamzite po releasu to je za palku a stejne to je takova betaverze. To chce klid a nohy v teple - az zalepi nejhorsi diry a vydaji to na jiny platforme (Steam, GOG ....), tak to bude stat $10 a to neni problem koupit...
        • Dovolím si nesouhlasit: z vlastní zkušennosti s ME1 a 2 můžu prohlásit, že obě šly bez problémů hrát a dohrát a všechny vedlejší mise až na dvě (nebo jednu teď nevím) šly bez problémů splnit. Takže si nemyslím, že se dá mluvit o betaverzi. Asi mluvíš spíš o Skyrimu a jemu podobným, ale tam je to daný pravděpodobně velkým rozsahem a množstvím questů.
        • Protoze Umadroth ma problem s tim ze se mu nedari lidem co origin nechcou vnutit nazor ze ho vlastne potrebuji *15*
          • No řekl bych to asi tak: pokud si chceš legálně zahrát BF3 a/nebo ME3, potřebuješ v současné době Origin. Takže ho někteří z nás opravdu potřebují nebo na začátku března potřebovat budou.
            • Koupit + crack. Pokud s tim ma nekdo problem a prijde mu ze to je nefer tak staci stahnout + crack. Kdo seje vitr sklizi co?
  • Tak že veľa šťastia EA! Nerobí mi problém ročne minúť dosť veľa peňazí za hry, ale iba na Steame. kedže bude ME3 iba na Origin, tak tú hru buď nezahrám, alebo sa vrátim do čias pred zhruba 10 rokmi, keď som hrával warez. Ale keďže warez na môj PC už nepatrí, tak skôr to prvé...
    • Nj, EA uz takhle u me prisla o Crysis 2, BF3 a ted to bude i ME3...
  • No ono i kdyby se těch 500 000 lidí skutečně rozhodlo si to nepořídit, nejspíš by přežili z konzolí. Ale jak znám lidi, tak už většina bioware fandů origin dávno má a paří na něm SWTOR.
    • SWTOR hraju a origin nemam *5* Nejak se mi nechtelo davat 1300 za hru co meli za 1100 v obchode
      • SWTOR účet = ORIGIN účet
        • Origin ucet =/= origin.exe v procesech. Jestli to porad nechapes tak nejde o ten ucet *7*
          • Pochopil jsem, chtěl jsem, aby to bylo jasný pro náhodnýho čtenáře. Jinak je mi jasný, že asi nejde o účet.
  • (facepalm)

    Tak jejích mínus no...
  • Překvapivá zpráva.. bohužel také dost špatná!
    Origin = prachsprostá a špatná kopie Steamu...
    EA failed
  • Origin? Nikdy.
    To je jako si koupit auto a před každou jízdou volat výrobci či prodejci, že někam jedu. A ještě mít od nich v autě sledovací zařízení k jejich účelům.
    Zrušil jsem Steam, Origin ani náhodou.
    Až mi EA bude platit 50% ceny PC, tak si tam Origin dám. Nenechám se tlačit tam kam nechci.
    Jen ať přestanou dělat hry na PC, jsem zvědaný na co budou nadávat potom.
    • Až přestanou dělat hry na PC, tak EA nebude nadávat na nic, nadávat budou jenom PC hráči. Ale EA by si to rozhodnutí vždycky odůvodnila.
      • az prestanou delat PC hry tak si ti hnusni piratsky PCckari koupi xboxy a budou piratit na nich a EA pak bude nadavat na konzolisty ze strasne moc pirati
        • ne budou nadavat na pckare kteri si koupili xbox xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit