Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D3 už mám obejdnáno hodně dlouho a vůbec neřeším co tam bude nebo nebude, nějaké datum vydání také ne ... až to vyjde tak to vyjde, pak rozbalím svou krabici a při hře uvidím co hra nabídne/nenabídne. Ale čim dříve to bude, tím lépe.
    • Konecne nazor podle meho kusta!:))) Nez naky ono tam nebude tohle a tohle jezis ted uz tam neni ani pruhledna mapa jdu zrusit objednavku:D:D To je trapne a ubohe;)
      • me spis prijde "trapne" koupit neco jen ptz se to jmenuje Diablo a jak ten nad tebou pise tak je mu uplne jedno co tam bude nebo nebude, takze bych mu tam dal smouly, misto nejakych efektu kouzel jen kyticky a dalsi sra*ky, kdyz je mu to tak vsechno jedno, priste by si mozna rozmyslel, co si koupi
        • Na tuhle hru čekám strašně dlouho, i po takové době je Diablo pro mě nejoblíbenější sérií, takže ano je mi jedno co tam bude a nechám se překvapit. I kdyby to byl propadák, tak díky tisíci koruně přece nezbankrotuju. :o)
        • XorxoxTalarius
          Souhlas ... za blbost se plati a v tomhle pripade by ho to stalo litr.
  • Trol.diskuzni
    Tohle je ale silná podpásovka... Já se zapnutou mapou hrál D2 odjakživa, takže jim na to (= na koupi hry) se*u a D3 tak maximálně stáhnu, pokud se mi vůbec bude chtít s tím ztrácet čas. *2*
    • Sleduj trochu vic co se deje okolo vyvoje protoze D3 asi jen tak stahnout a hrat na cerno nepujde podle toho co rikaj;)) Kyz i pri singlu budes muset bejt online;) Samotrejme casem to asi pujde ale nechtelo by se mi necat dalsich pul roku nez to nejak nekdo obejde:D
      • Trol.diskuzni
        No tak se na to prostě vyprdnu a budu hrát FIFu, to je toho... *2*
        • no konečně něco rozumnýho co si řekl, prď na to .. hře bude bez tebe líp
      • no mody taky nebudou - kvuli tomu že s toho udělali "Massive Singleplayer Online RPG"
  • No při nahodnem generovaní levelu. Nemít moznost pruhledné mapy k hledaní vychodu bude chtít neakou modifikaci :D
  • hra je relativně blízko
  • správně
  • Ryba9
    Mafia *4*
  • Spades
    Neměla tam být původně minimapa ?
  • Odulin
    A já si zrovna před chvílí ve SWTORu liboval, jak je supr mít při hře průhlednou mapu.
    • Tam je ta pruhlednost totiz presne vyvazena. Kdyz ji potrebujes, pouzijes ji. Kdyz se zastavis, musis mapu vypnout. A kdyz vis, kam chces jit, tak ji vypnes, protoze pruhlednost je docela mala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit