Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co jsem furt pletete jak indián vraždí brity. Maximálně tak americký kolonista nebo francouz. Je to trapárna.
  • AkA_AnarKy
    Co lidem vadí tak moc na Americe? mě se to docela líbi.
  • proč tento článek přeskakuje na začátek o hodně zajimavější hry??to vás platí ubisoft??
    • ales.smutny
      Přesně tak. Jsme všichni zaplacení. Firmy nám už platí za to, abychom dali článek výš. A ze všech nejvíc nám zaplatili vývojáři Heroes and Generals...

      ...prostě jsem článek při updatu informace a obsahu posunul na danou dobu, kdy se nová informace objevila. Ale místo přemýšlení je pro vás jednoduší plivnout urážku a pomluvu, že?
      • Já bych to napsal taky.Posunování článku se mne nelíbí.Novinky maji chodit zasebou jak mají.
      • Ringwraith
        Co se týče mě, tak nevěřím tomu, že by se nějaká herní společnost obtěžovala vyloženě si platit herní weby tady v ČR.

        Na Games sice vyšlo o některých hrách mnohem více článku než o některých jiných,... ale to bych dal na vrub prostě tomu, že redakce ví o čem chce většina čtenářů číst.
  • Musím sa pokorne priznať že niesom odborník na Americké dejiny ale nieje náhodou predstava väčšiny tu prítomných diskutujúcich o Amerike počas vojny o nezávislosť ako o neobývanej pustine s pár srubmi a teepečkami trochu mylná ? Napr. v takom Bostone alebo vo Philadelphii by sa predsa dalo poskakovať celkom slušne , akurát by sme skákali po o pár storočí mladších stavbách , hoci tá architektúra je trochu prostšia . A za tou zmenou kontinentu by som nevidel len tú Americkú nenažranosť sebou samími . Mali sme Aziu , Europu a Afriku si moc neviem predstaviť ako prostredie pre AC. ( Sry. ale staroveký Egypt už fakt nie ) aspom sa zase pozrieme do trochu neobpozeraného prostredia . Len škoda že tvorcovia nepristúpili ku kompromisu a neposkytli v rámci jednej hri viac príbehov z rôznych prostredí , to by sme sa možno dočkali i toho revolúčneho Ruska *4*
    • rusko bylo v komiksu o soucasnym vudci templaru
      • Tak si predstav východ dnešního usa nebyl
        kanada byla britu
        střed byl francie
        jih španelska
        takze vychodni pobrezi britu, ale populace nic moc ty mesta cahrles town, philadelphia, boston byli pomerne malý
        a pak videl jsi nekdy pensylvanii? takové lesy v anglickém stylu dřive byli téměř vsude občas nejaká vesnice ale.....
        Možná nekdo dplni tu populaci ale myslim ze v občanský valce to bylo 40 milionu a pred 70 lety jeste na mensim uzemí vic nez 15 rozhodne ne
        • nasel jsem to 2,5 milionu lidi tam žilo
  • Ellendway
    Vypadá to rozhodně zajímavě. Už se docela těším. Ale ještě před tím musím dohrát předešlé díly :D
  • Já tomu věřím. Hrál jsem AC1, AC2 a AC2B (AC2R ještě ne, čekám až zlevní) a za sebe mohu říci, že série kvalitativně roste, takže se už nemohu dočkat, co se z toho vyklube. Pravda, carské Rusko nebo Velkou francouzskou revoluci bych bral spíše, ale rozhodně jsem za tohle raději, než za Egypt nebo Čínu. Rejpalům radím brát to z té lepší stránky: příští AC hra bude ještě lepší a s vyšší pravděpodobností se bude odehrávat právě ve jmenovaných dobách a lokacích (o tom, že "příště" bude snad nikdo pochybnosti nemá).
    • Ringwraith
      Anebo se americká revoluce chytne jako renesanční Itálie a budou z ní další tři díly...
      • Ve svém příspěvku jsem nikde nezmínil, že se nechytne, právě naopak. Jelikož o kvalitách hry nepochybuji, budu za DLC rád.
        • Ringwraith
          Já ale myslím plné díly z americké revoluce, ne jenom DLC.

          Ezio a renesance taky měli být jen v jednom plném díle a víš jak to dopadlo... takže na carské Rusko nebo VFR so možná počkáš dýl.

          Ale to jsou jen spekulace - uvidíme jak si tato hra povede.
          • Ale dééé... Už teraz vidím "Assassin's Creed 3.5: Ako sme dobyli Bastilu a "Assassin's Creed 3.75: Ako sme s Napoleónom tiahli na Moskvu" *5*
            • Náhodou by to bolo celkom zaujímavé ....
          • Hele nevíte jestli si ty firmy najimaj nejaký psychologi aby ta hra byl dobrá?
            Mluvim o jakykoliv firme
            • s tim pocitej ze vetsina her je "vymyvani mozku" ale to my radi :)
            • A co my vime lidé si tu stěžují na architektoniku třeba se vydá nekoho zabit do londýna
  • za chvili z toho bude Assassins Creed: modern warfare
    • Ringwraith
      Až se to za pár let vyplní, tak si na tebe vzpomenu. *3*
      • aby to nebylo par mesicu misto par roku :)
  • sidi
    big fail... pokial tam nedaju partizansky styl boja ( pasce, skakanie zo stromov a podobne veci ) tak to bude dost o nicom ... Architektura 0 bodov ... jedine co tam moze byt pekne je priroda ale tak pravdu povediac aspon ja mam AC seriu spojenu s uzasnymi stavbami a nie prirodou. Pribehovo to bude asi skor slabsie ako ostatne diely ( pre Evropanov kedze prihlupli amici ktori "miluju" svoju vlast budu tuto hru po dejovej stranke aj tak vychcalovat do nebies). Jedine v co dufam ze tento koncept opustia skor ako predosle a nebudeme musiet hrat v tomto obdobi dalsie 3 hry lebo to by uz zabili tuto hru uplne (aspon z mojho hladiska urcite )
    • no jelikož desmondův příběh má spojitost s datem 21.12.2012 tak o tom pochybuji že budou 3 díly z období valky o nezavislost
  • Radši bych viděl Francouzkou revoluci, ale tohle taky není špatný. Nakonec se ještě podíváme do roku 1914 abychom zjistily, že první světovou ve skutečnosti začaly templáři. *15*
    • Tak sestro.
  • Ringwraith
    Možná to někoho z vás překvapí, ale já bych Japonsko nechtěl. Přijde mi z asijských zemí nejprofláklejší a her za ninju už je tu dost. A být AC v Japonsku, tak je to určitě za ninju.

    Bral bych spíš starou Čínu nebo Koreu.

    Ale americká občanská válka taky není herně probádané téma, takže mi nevadí.
    • Empire total war :D a strategie obecně
      jestli myslis neco akcnejsiho tak díla z tý doby žadný neznám
      Nejbliž o čem vim je cal of juarez
      • pasáž v darkest of days :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší