Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viem, ze to popiera vsetko o com je recenzia...a ze ide o zanrovo odlisny titul ktory nemoze byt klasifikovany... ALE KDE JE HODNOTENIE? :D :D :D :D na ktore som sa tak tesil....
    • Core
      Rozhodně nehodnotit. Interpretace na každém individuálně... Můj názor.
    • K cemu hodnotit cislem? To by bylo jako hodnotit od stupne 1 do 10 lyrickou basen. V takovych pripadech se zevseobecnovani nehodi.
  • Tak já si svým způsobem užival procházky i v RDR,Skyrimu nebo Stalkerovi. Hra, která je na to přímo zaměřená vypadá jako zajimavý počin. Obzvlaště, když je to spojený s umělecky udělaným prostředím.
  • Pavla Dobrovskeho si velice vazim, ale zvlast videorecenze na takovy pocitovky nechte Lukasovi Grygarovi. ;)
  • už aby bylo to Machine for pigs..
  • Ok, přesvědčen... až bude výplata (bo tu nynější už jsem promrhal na jiné steam hry), pujdu do toho, alespoň abych se malinko odreagoval od dnešních velmi uspěchaných her, zkusím pro jednou něco pomalého, kde budu moci zapojit představivost, fantazii, zkrátka to, co nosím na místo deštníků proti natečení do krku *3*
  • anonymniemail
    Dobre se to poslouchalo. Kvalitni recenze.
  • Mam ju kupenu. Je to fajn. Ale ta čestina by sa šikla. Na akej stranke by som mohol sledovat stav prekladu ?
    • Na žádné. Bohužel. Podle posledních údajů čeština bude, tak až za 2 měsíce protože onen překladatel překládá teď Kingdoms of Amalur: Reckoning myslím. Každopádně nejlepší by bylo překecat Mrazíka k překladu.
      • Čeština už dneska prochází finálním testováním, přepokládám vydání během dvou dnů. Pokud jsou ve vývoji další češtiny, tak tahle je ve vývoji v úzké spolupráci s vývojáři, kteří poskytli k většině "dopisům" vysvětlení, takže by teoreticky měla bejt nejpřesnější.
        • až vyjde čeština tak koupím ,díky Mr.sugar
        • hmm paráda
        • Skvělá zpráva.
        • Core
          Tak jestli je tohle skutečně pravda, tak skvělá zpráva!!!
  • Mechwarrior_bw
    fajn videorecenzia...

    súhlasím čo sa týka chôdze, hra človeka doslova prinúti spomaliť, zastaví v ňom niečo čo ho v tejto hektickej dobe poháňa a umožní mu sústredíť sa na prostredie, hudbu,zvuky a vnímať ich vo svojej plnej kráse... takže v tomto prípade akékoľvek výtky na absenciu behu strácajú rácio. Možno by podobné obmedzenie postupu pomohlo aj niektorým bežným hrám s pekným prostredím (nie ani tak zamedzením behu ale skôr zreálnením rýchlosťi pohybov ako takých).
    • Amylee.Anderson
      No, zpomalit... Já asi polovinu hry šla ve strachu, kde na mě co bafne... *15*
  • kostasasa
    Recenze mě naladila (spíš obsahem než formou, ale nic ve zlém), takže děkuji a jdu do toho.
  • michaliuz18
    zbytocna videorecenzia na takuto kratucku hru, staci napisat slovami ... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit