Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Škoda, že tu recenzi nedělal Lukáš, tahle by mu možná sedla, vzhledem k originalitě jeho projevu a originalitě hry. Esther mě naprosto okouzlila a strašně bych si přála se na tom ostrově projít, má obrovské kouzlo. Jenom mi chyběla čeština, protože ačkoliv si myslim, že moje znalosti aj nejsou špatné, tahle angličtina byla nesmírně obtížná, takže jsem si akorát vychutnávala krásnou anglickou mluvu a samozřejmě to nejlepší - prostředí.
    • mondzi
      Nepovedal by som ze je to skoda. Pavel sa prave u mna tymto poriadne vytiahol, dal si fakt zalezat, vyborna videorecenzia. Uz konecne viem, ci je ta hra pre mna a sakra ze je :)
  • Tak já si svým způsobem užival procházky i v RDR,Skyrimu nebo Stalkerovi. Hra, která je na to přímo zaměřená vypadá jako zajimavý počin. Obzvlaště, když je to spojený s umělecky udělaným prostředím.
  • anonymniemail
    Dobre se to poslouchalo. Kvalitni recenze.
  • SedRicKCZ
    Děkuji za vynikající recenzi. Je jasné, že Lukáši Grygarovi by tato "hra" jistě velmi sedla a zajisté by ji dokázal velice poutavě a živě prezentovat, ale myslím si, že projev Pavla Dobrovského je na velmi vysoké úrovni a já mu děkuji za hezký nástin a dodání motivace si hru zakoupit.
  • Mechwarrior_bw
    fajn videorecenzia...

    súhlasím čo sa týka chôdze, hra človeka doslova prinúti spomaliť, zastaví v ňom niečo čo ho v tejto hektickej dobe poháňa a umožní mu sústredíť sa na prostredie, hudbu,zvuky a vnímať ich vo svojej plnej kráse... takže v tomto prípade akékoľvek výtky na absenciu behu strácajú rácio. Možno by podobné obmedzenie postupu pomohlo aj niektorým bežným hrám s pekným prostredím (nie ani tak zamedzením behu ale skôr zreálnením rýchlosťi pohybov ako takých).
    • Amylee.Anderson
      No, zpomalit... Já asi polovinu hry šla ve strachu, kde na mě co bafne... *15*
  • Mam ju kupenu. Je to fajn. Ale ta čestina by sa šikla. Na akej stranke by som mohol sledovat stav prekladu ?
    • Na žádné. Bohužel. Podle posledních údajů čeština bude, tak až za 2 měsíce protože onen překladatel překládá teď Kingdoms of Amalur: Reckoning myslím. Každopádně nejlepší by bylo překecat Mrazíka k překladu.
      • Čeština už dneska prochází finálním testováním, přepokládám vydání během dvou dnů. Pokud jsou ve vývoji další češtiny, tak tahle je ve vývoji v úzké spolupráci s vývojáři, kteří poskytli k většině "dopisům" vysvětlení, takže by teoreticky měla bejt nejpřesnější.
        • až vyjde čeština tak koupím ,díky Mr.sugar
        • hmm paráda
        • Skvělá zpráva.
        • Core
          Tak jestli je tohle skutečně pravda, tak skvělá zpráva!!!
  • Core
    Také mě překvapilo, když se z reproduktoru ozval hlas Lukeho, čekal jsem, že tahle "náladotvorka" vzejde od Janchora. Nicméně dobrá práce, krásně se poslouchala. Tuhle pouť určitě absolvuji, bohužel nejsem natolik dobrý angličtinář, takže musím vydržet a počkat na češtinu. Díky za videorecenzi.

    Apropo - pro přemýšlivější typy: Trip Lukáše Grygara do srdce temnoty a k rozhledům duše na jeho blogu aneb kam se Janchor ztratil na několik týdnů. Velice pěkné čtení (pro ty, jenž nečetli): http://newton.bloguje.cz/922834-far-side-of-the-world.php
    • Amylee.Anderson
      Já to postovala i do diskuze k Fight Clubu, vskutku nádherný čtení :)
    • Parádní čtení, díky za tip :)
  • kostasasa
    Recenze mě naladila (spíš obsahem než formou, ale nic ve zlém), takže děkuji a jdu do toho.
  • Viem, ze to popiera vsetko o com je recenzia...a ze ide o zanrovo odlisny titul ktory nemoze byt klasifikovany... ALE KDE JE HODNOTENIE? :D :D :D :D na ktore som sa tak tesil....
    • Core
      Rozhodně nehodnotit. Interpretace na každém individuálně... Můj názor.
    • K cemu hodnotit cislem? To by bylo jako hodnotit od stupne 1 do 10 lyrickou basen. V takovych pripadech se zevseobecnovani nehodi.
  • Tak první verze češtiny už přistála u tvůrců. Teď už je to v jejich režii :).
    • A oni ji nahoděj jako update na steamu jo ? :-)
      • O tom, že se hra bude překládat se rozhodlo až po uzavření dohody s vydavatelem, takže by tvůrci porušili smlouvu, kdyby překlad zakomponovali přímo do hry. Do budoucna se snad poučili a pokud pro ně budou zase vznikat překlady, v budoucích hrách už budou ve formě updatu.
        čeština už je k dispozici na fórech. Nejedná se o finální verzi, takže nás prosím hned neukamenujte, pokud narazíte na nějaký překlep či chybu. Raději to nahlašte na fóru aby byla jistota, že v případné druhé verzi se ta či ona chyba už nevyskytne. Testovat to nebylo tak úplně snadný vzledem k faktu, že hra si ti texty tam házi tak nějak náhodně.
        Tak stahovat m§žete tady: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2608905

        Doufám, že Vám to aspoň trochu pomůže si poskládat vlastní mozaiku :).
        • Mě to nejde stahnout :-( ,po kliknuti mi jen načítá stránku a nic
          • asi máš nastavené v prohlížeči blokování
            • nejde prostě :-( ,Nedals bys to SUgar prosím na ulozto. nebo nekam jinam ;)
        • GlaDOS
          Bezva. Jdu to vyzkoušet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit