Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak neprofesionální a nereálnou kritiku jsem už dlouho nečetl. Doporučuji, aby si autor vzal svůj plakát s perfektní "blonckou" a odkráčel si zahrát takové malé RPG na toaletu, protože je mimo mísu až to vyráží dech.

    Vydávat za kritiku to, že namátkou vyberu pár set aspektů hry a ke každému, ať už je dobrý nebo ne, vymyslím proč by měl být ukřižován na bráně kyberprostoru, je pobuřující pro každého, kdo kdy napsal alespoň jediný publikovaný řádek. Drahý autore, rádoby "cool" a "in" styl vkládání vulgarismů do psaného projevu a pubertální metafory jsou argumenty silné jako krabicové víno...co zkusit příště zapracovat trochu objektivity?

    Skyrim hraji už několik týdnů a minimálně čtyři pětiny Vašich negativních komentářů jsem ani okem nezahlédl, ten zbytek pak je zde nafouknutý do obludných rozměrů.

    Závěrem, snažně prosím, vykašlete se na psaní kritik, jste v tom dobrý jako kočka ve štěkání.

    *10*
    • Když jen pár týdnů jo to pak chápu...
    • pyshta69
      Chcel by som vedieť tvoje povolanie a vzdelanie ty profesionál
    • dinggo
      Ámen
    • Souhlas, je to obycejny koste Daniel Vavra, koste z kosteci zeme. Kosteeeeeee!
  • 80. Někdo by také měl hochům z Bethesdy dát obtěžkat reálné zbraně a to pokud možno nikoli plastové repliky z komiks shopu. Skutečný meč je totiž většinou docela lehký, nemluvě o nožích. Naproti tomu palcáty a sekery jsou hodně těžké.

    Těžké sekery a palcáty (a kladiva) jsou mýtus který má původ v romantismu 18-19 století., projděte si nějaká muzea nebo se na internetu podívejte na jejich stránky. skutečné bojové sekery nevypadají jako z hollywoodskýho filmu, mají lehmou hlavici a úzké ostří (na výšku) aby byly schopny probít pancíř. sekery s širokým ostřím jsou buďto popravčí, ceremoniální, nebo repliky z období romantismu - obdoba dnešních fantasy replik co lze koupit od vietnamců. Hlavice palcátů váží obvykle 100-300 gramů, těžší jsou výjimečné. Palcáty jsou jednoruční a dlouhé cca půl metru. Rovněž bojová kladiva vypadají jinak než ve hrách a filmech, rukojeť může být delší, i dvoumetrová ale nejsou to třicetikilové kusy oceli, hlavice je drobná, v závislosti na délce zbraně 100-400 gramů. energie úderu je dosahováno rychlostí nikoliv hmotností, přičemž je požadován průbojný účinek, nikoliv rozsáhlé drcení tkáně.
    • kdo by se s tím v Bethesdě dělal???
  • Vávra used to be game developer. Then he took arrow in the knee.
    • ty jo já už ten tvůj komentář četl tak 5x a pořád mi to nedocházelo *15* až teď *4*
  • 70% kritiky je ZNAČNĚ přehnané. Buď proto, že odstranění všech výtek by znamenalo, že náklady na vývoj budou 10x vyšší (minimálně) nebo prostě proto, že je to hra! Není to zkrátka simulátor reality.
  • Pane Vávro, být takový génius a deset let neudělat pořádnou hru to člověka nasére, co? Zvláště když ví jaký má jedinečný potenciál převyšující všehcny ty ubožáky z bethesdy, epicu, id softu. *1*
    • A co první Mafia?
  • Nějak jsem netušil že by mohl existovat ještě větší kritik než já, rozdíl je asi ten že já si těch chyb taky všimnu, ale když nejsou důležité tak je přejdu... jediné co mi vadí je INVENTORY, který je naprosto odfláknutý, ale v předcích taky nic moc,
    Skyrim hraju jedním dechem Oblivion jsem nesnášel *16* , Skyrim je proti němu úplně něco jiného, pokud se zaměříme na detaily chybu najdeme v každé hře takže to pobouření nějak nechápu po Oblivionu je Skyrim prostě balzám na duši... P.S. to video s hrncama super... *1*
    • dinggo
      Jsem na tom úplně stejně. A osobně jsem nenarazil na zmíněný problém který by modařská komunita už nevyřešila a nebo který by nevyřešilo puohé zvýšení obtížnosti (a i na to jsou mody). Záchody jako problém nepočítám...
  • Ze Skyrimu je super pocit ale tak prvnich 10 hodin hrani, pak prijdou na radu capiny ktere dokazou znicit atmosferu hry...jako sorry ale kdyz za Dark Brotherhood zabiju Cisare a vyskoci mi ze je na me vypsana odmena 40 zlataku (nebo co to tam maji za menu) tak to je dost ubijejici...hlavne kdyz stejna odmena je na vas vypsana kdyz zabijete kravu ve vesnici

    takovehle drobnosti prsote zabijeji tu "epiku" cele hry
    • jo ale stejně nejlepší je že i když dokončiš Hlavní příběhovou kampaň(draci), tak stejně ve hře zůstanou i když mají udělat Pá Pá a huráá pryč *1*
  • Hele když s tim máš takovej problem typu: Nejsou záchody.... běž si rači hrát The Sims .... *6*
  • Při přehrávání těch chybových videií jsem několikrát vyprsknul smíchy *1* .
  • Gothic I,II s datacem asi navzdy zustanou nejlepsimi rpg vsech dob,tyhle dementni hnoje co plodi Bethesda to jen potvrzuji...a co na to Dan Vavra?...tenhle kaspar je mi u analu a vy se tady treba zeserte *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit