Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tak proto nedali do hry třídění předmětů, aby si člověk musel dokoupit Kinect a třídit je pomocí hlasu *15* Jinak pokud to bude fungovat jako na videu, tak je to hezký.*4*
  • ALIENVIK
    Asi budu zvracet nad herním průmyslem *11*
    • Trol.diskuzni
      U mad bro? Gayrim is da fukin best ikspíriens in d uorld! God bless Bethesda!
    • Můžeš to zkusit před Kinectem - podpora tam určitě bude. Třeba ti to hodí Achievement: "I am so stupid"...
  • ...wait...wait.......čtu dobře: seřazovat předměty v inventáři? :D :D Skyrim má inventář a ony se tam daly předměty nějak seřazovat....já jen že jestli sem z těch 250 hodin co sem nahrál někde přehlédl tuhle podstatnou featuru....
    • deridon
      v základním ui jsem to taky něják nenašel :D až pak když jsem tam dal plugin na změnu inventaře, tak jsem to tam objevil
  • BoB.2
    Tak tohle opravdu závidím konzolistum pokut to bude takhle fungovat jak ukazuje video.
    • Prochik
      V podstatě to samé by měla umět tato modifikace: http://www.youtube.com/watch?v=WNYUeCWVC3U
    • Já myslel, že už je kinect i pro kompy, nebo ještě ne a nebude?
      • jindra.veliky
        hlavne by na to stacil mikrak .... *12* *12* jen chtej donutit hlupaky koupit naprosto zbytecny zarizeni = fail
        • přesně, nechápu na co kinect když hlas snímá každej mikrák u sluchátek co má každej druhej (první) pařan *4*
          • A nema kinect v sobe i nejaku dsp procesor nebo podobnou hw podporu na rozeznavani hlasu? Minimalne k tomu bude ms poskytovat sw podporu, knihovny s prislusnymi algoritmy a podobne. Od mikrofonu k rozeznanemu hlasu vede dlouha a slozita cesta a skyrom uz je i tak dost narocny na konzolovy hardware.
            • Má, ale rozpoznává jen dračí řeč, má algoritmy z Dragon Naturally Speaking
              http://www.nuance.com/dragon/index.htm
          • smejki
            Sice jsem nikdy zpracování zvuku nedělal, ale pochybuju, že mají všechny mikrofony víceméně shodnou přenosovou charakteristiku.
            • K Xboxu 360 existuje "ofiko" mikrofon a v Premium či Elite verzi byl myslím přímo v balení, tak v čem je problém? Používal jsem ho např. u nějaké UBI strategie k zadávání příkazů jednotkám (už nevím, jak se to jmenuje).
  • Zachvíli se bude ze všech domácností po světe ozývat FUS ROH DA! *1*
  • Zachvíli se bude ze všech domácností po světe ozývat FUS ROH DA! *1*
  • Trol.diskuzni
    Yahooo!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit