Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miker17
    I used to be an adventurer like you, then I took an arrow in the knee ...
    Já: FUS RO DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    PC: FUS RO DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    Přítelkyně: Co tak ječíš....víš jak jsem se lekla *16*
    Soused: Ten K*k*t od vedle...zas ječí jak pavián.
    .....Děkuji ale tohle nemusím.
  • MickeyMutant
    Dokážete si představit svět, kde by naopak kinect byl dlouho jediným standardem a jednoho krásného dne by se objevilo revoluční ovládání pomocí myši a klávesnice nebo gamepadu? Byla by to pravděpodobně naprostá bomba!

    Člověk by mohl doma sedět nebo ležet na jednom místě a jen pomocí prstů ovládat s nevídanou přesností a bez lagu úplně všechno, co se děje na obrazovce. Jedním tlačítkem ukládat a načítat hru, zadávat příkazy, otevírat menu a drobným pohybem prstu nebo zápěstí mávat masivní válečnou sekerou nepříteli na pozdrav. Už by nemusel křičet, skákat po pokoji, mávat rukama a vůbec si před obrazovkou připadat jako úplný idi*4*t.
  • kdyz jsem byl mladej, rikali jsme tomu mikrofon, oni tomu dnes rikaj kinect. *1*
    • MS a Marketing. Když budou chtít začnou prodávat předražený chleba a budou mu říkat HOBF©™ (Heap of Baked Flour©™) a budou mít ohromný úspěch za to že vymysleli něco nového. V tomhle mají naprosto dechberoucí schopnosti.
  • Zachvíli se bude ze všech domácností po světe ozývat FUS ROH DA! *1*
  • Ano, ovladač který snímá pohyb a kdo ví co všechno a my ho budeme používat jako mikrofon...opět Kinect dokázal jak skvěle se uplatní. Ježiši marjá, teď jenom doufám, že vývojáří přijdou s nějakou skvělou výmluvou proč to nejde na PC a obyčejný mikrofon.
  • smejki
    Tak to je naprosto... jé hele, buráček... Co? Co? Ah, už ani nevím, burák byl fajn.
  • Ringwraith
    Je fakt, že se to k tomu řvaní vyloženě nabízí.
    • Tak je to řev..:-D lol
  • Už vidím, jak to rozeznává mou českou výslovnost angličtiny. *3*
  • ...wait...wait.......čtu dobře: seřazovat předměty v inventáři? :D :D Skyrim má inventář a ony se tam daly předměty nějak seřazovat....já jen že jestli sem z těch 250 hodin co sem nahrál někde přehlédl tuhle podstatnou featuru....
    • deridon
      v základním ui jsem to taky něják nenašel :D až pak když jsem tam dal plugin na změnu inventaře, tak jsem to tam objevil
  • Taký nápad mali už v časopise Score v aprílovej "recenzii" Dungeon Mastera 3.
    • Dobře ty! Už jsem myslel že si nikdy nevzpomene :D Tam to ale dovedli ještě dál protože to fungovalo i s hlasitostí (Obyčejného goblina zabijete pouze zašeptáním kouzla, kdežto při boji s drakem budete hulákat až se budou stěny otřásat :D )
      • Ha! To si pamätáš aj presne slová z tej recenzie? Win! *1*
        • Musím se přizna že jsem byl takové škvrně že jsem jim tosežral i s návnadou a asi tak terve 2 roky zpět jsem náhodu listoval starým SCORE a koukal jsem nato :D A zrovna tahle věc mě tam natolik zaujala, že mě zůstala v paměti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit