Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tak, na obrnenych konich cvalam uz asi ve 4 provedenich :D
  • Spades
    Kdyz jsem poprvce ovladal boty v UT 2004 hlasem, tak sem si rikal, ze v tom je budoucnost... Bohuzel MS vsechny hrace m*da velkym rezavym pohrabacem do pr*ele a nechava si ovladani hlasem jen pro shitbox...
  • Má, ale rozpoznává jen dračí řeč, má algoritmy z Dragon Naturally Speaking
    http://www.nuance.com/dragon/index.htm
  • Nápad je to zajímavý, ale jestli to bude fungovat i v praxi si nejsem moc jistý. Škoda, že to není na xbox v češtině, takhle si radši zahraji PC verzi.
  • tohle naposledy kricely Power Puff Girls ;)
  • "Dragon FORWARD!!"
  • Tak je to řev..:-D lol
  • pamatuju jak kamos zaryte tvrdil, ze mu to priveze fotr z USA , ze uz mu to koupil :D cely to aprilovy cislo bylo strasne nasravaci :D
  • Ja že to je bug a ono to je fičúra!
  • MS a Marketing. Když budou chtít začnou prodávat předražený chleba a budou mu říkat HOBF©™ (Heap of Baked Flour©™) a budou mít ohromný úspěch za to že vymysleli něco nového. V tomhle mají naprosto dechberoucí schopnosti.
  • Presne si vzpominam na aprilovou "recenzi" Dungeon Mastera III kdysi ve Score...to bylo jeste v 90. letech... Z proklamovaneho vyvolavani kouzel hlasovymi prikazy jsme byli jako pubertaci naprosto uneseni...a pak nekonecne nasrani, kdyz vyplynulo na povrch, ze to byl April :-D Jojo, nostalgie je mrcha...
  • MickeyMutant
    Dokážete si představit svět, kde by naopak kinect byl dlouho jediným standardem a jednoho krásného dne by se objevilo revoluční ovládání pomocí myši a klávesnice nebo gamepadu? Byla by to pravděpodobně naprostá bomba!

    Člověk by mohl doma sedět nebo ležet na jednom místě a jen pomocí prstů ovládat s nevídanou přesností a bez lagu úplně všechno, co se děje na obrazovce. Jedním tlačítkem ukládat a načítat hru, zadávat příkazy, otevírat menu a drobným pohybem prstu nebo zápěstí mávat masivní válečnou sekerou nepříteli na pozdrav. Už by nemusel křičet, skákat po pokoji, mávat rukama a vůbec si před obrazovkou připadat jako úplný idi*4*t.
  • Trol.diskuzni
    Myslím si, že je to velmi dobré video (a co jsi už tady jednou posílal odkaz v minulosti, tak asi celkově i internetový pořad). Možná by nebylo špatné, kdyby se tomu někdo tady na Games.cz věnoval a třeba v krátké úvaze pravidelně (či nepravidelně) rozebral nějaké z videí ze svého úhlu pohledu.
  • Taky kinect nemám, ani jsem ho nezkoušel, ale video je to určitě k zamyšlení.
  • Už vidím, jak to rozeznává mou českou výslovnost angličtiny. *3*
  • deridon
    na skyrimnexus jsem už od moderu něco zahledl :D
  • Musím se přizna že jsem byl takové škvrně že jsem jim tosežral i s návnadou a asi tak terve 2 roky zpět jsem náhodu listoval starým SCORE a koukal jsem nato :D A zrovna tahle věc mě tam natolik zaujala, že mě zůstala v paměti.
  • mirekdusinojc
    No už se teším na to brnění pro koně. Docela mi schází.
  • Ha! To si pamätáš aj presne slová z tej recenzie? Win! *1*
  • http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=5626

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit