Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Užasná podívaná.....mě jako fotra to neosloví abych si večer sedl a zachraňoval semínko...ale teď sem přes 3 hodiny pařil tuhle hru se svou 4 letou dcerou a byla z toho nadšená a já nadšený z toho jejího nadšení... Už se těším na zítřejší pokračování!
    • Jason_dinAlt
      Mám čtyřletou dceru a tvůj příspěvek mě definitivně přesvědčil o koupi. Díky.
  • Puppy
    Nic proti Amanita studiu (Machinarium mě fakt bavilo), ale přijde mi, že ty dobré recenze sbírá hlavně díky předchozím hrám, které je celosvětově prosadili. Hru jsem si koupil na Humble Bundle a musím říct, že jsem se moc nebavil a po pár minutách přestal. Grafika sice pěkná, nejspíš je to i zábavné, ale nevidím tam výzvu pokročit a zkoumat ten strom dál. Ale taky je možné, že to prostě není můj šálek čaje a jiné to bude bavit.
  • Proč mám dojem že všichni tihle retardi pode mnou jsou jeden a ten samej člověk?
    • Veskoslav
      Jo sice nejsem zastáncem povinných registrací, ale když to vidím, jsem občas pro.
      • Bych se klidně regnul, ale nevim no. Táta tu má mail, náš obecní úřad tu má mail, ale přijde mi blbé něco komentovat pod jiným jménem (nebo pod jménem obecního úřadu :D ) a na druhou stranu nechci zakládat další účet na tiscali, když už mám jinde 3 mailový schránky + jednu školní :D
        • Veskoslav
          Tak já tady ten "mail" jsem v životě nepoužil:-D:)

          Jinak mám pracovní mail, soukromý mail dvakrát(jeden je s vlastní doménou, druhý na gmail kvůli telefonu), mail na blbosti, pak naše studijní skupina má mail, pak ještě soukromý, školní mail, mail na bankovnictví, mail na tiscali a člověk žije:-D
          • Ringwraith
            Tak já mám taky asi šest-sedm mailů. Bez toho se už bohužel neobejdeš. Během růzých eskapád na netu jsem si musel založit i třeba mail na yahoo.co.jp atd.

            Ten oficiální na jméno mám na Atlase, ale ten se mi nezdá jako služba s dlouholetým výhledem do budoucna, takže to asi přešvihnu nějak na Hotmail či něco takového.
  • radsi novy dil rychlych prachu... ne takovelhe kraviny
    • s Petrem Rychlým?
      • Veskoslav
        To je moc složité na něj:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit