Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klidne jste mohli dat 10, ta hra je originalnejsi, atmosferyctejsi, chytrejsi, hratelnejsi, prekvapivejsi, zarivejsi:) nez cokoliv co bezne vychazi v mainstreamu. Nebojte se toho sakra, ten humlp z tesca uz stejne nikdo nechce jist, tak at vsichni vidi ze jde porad vyrobit neco chutnyho.
  • Koupil jsem na Humble Bundle a je to vynikající hra :) Moc se mi líbí.
  • Zatim jsem to nehrál, takže nemůžu posoudit, ale zaráží mě zase to hodnocení. Autor nezmínil jedinou negativní věc (krom toho závěru, ale to byla taková chyba z nouze:)) a hra má 9/10. Proč ne 10/10? Samá chvála a pak 9/10? Pokud to je aspoň na stejný úrovni jako Machinarium, tak si to tu desítku podle mě zaslouží.
    • To víš, desítku dostala zdejší modla Skyrim, která nesmí být ohrožena nějakou kreslenou adventurou.
      • ucho
        najednou tady nikdo neříká: herní doba pod čtyři hodiny -> mínus pět bodů? :D
  • videoherní kuky se vrací?
  • Alex81
    Nevite jestli je v planu verze pro tablety?
  • Přicházím objasnit dabing. Slyšel jsem, že Barča ze Dvou dělala většinu zvuků stejně jako dělá většinu zvuků v písničkách. Honza občas taky přispěl, něčím určitě. *3*
  • Vrook
    Super hra! Stejně jako Machinarium a Samorosty. Hrozně taková vlídná a uklidňující. A kromě nádhernýho grafickýho zpracování taky skvělý zvuky a hudba. http://www.youtube.com/watch?v=mzqdN6g0xSM&feature=relmfu
  • GlaDOS
    Na Botanicule je vidět specifický rukopis Plachého. Jde z toho poznat, že Amanita a Dvorský se soustředí hlavně na Samorost 3 a tohle byl soukromější projekt jednoho člena vydaný pod značkou Amanita. Taky proto jsem od toho moc nečekal a bral to jako takový zákusek před novým Samorostem ale nakonec mě překvapilo, jak tenhle jednoduchý roztomilý grafický styl dobře funguje. Botanicula je prostě odpočinková a dokonale splňuje popis hra, protože zde si vážně hraji. Někdo obhajuje CoD, že u toho může vypnout mozek a střílením tupých nepřátel v řadě si odpočine. Já si zase odpočinu u roztomilé Botaniculy. Do reálného světa bych to zařadil jako poklidná procházka v lese.
  • mic-0
    Sice me tahle hra moc neoslovila uz z videi, ale doufam v pokracovani machinaria ... to bylo skvely. Hlavne nakup z Humble Bundle *5*
  • michaliuz18
    super hra, skoda ze je kratka za to pol boda dole takze 9.5 , za humor za vsetko co hra ma , jednoduchost, dabing ziadny profesionalny , ale krasne srandovny ako sa ten mikulas smeje ze CHááá , vzdy ma to rozosmeje ak viete co myslim :D no a hadanky mohli byt aj trosku tazsie no neva velmi som si oblubil tuto hru snad aj dvojky sa dockam :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit