Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Užasná podívaná.....mě jako fotra to neosloví abych si večer sedl a zachraňoval semínko...ale teď sem přes 3 hodiny pařil tuhle hru se svou 4 letou dcerou a byla z toho nadšená a já nadšený z toho jejího nadšení... Už se těším na zítřejší pokračování!
    • Jason_dinAlt
      Mám čtyřletou dceru a tvůj příspěvek mě definitivně přesvědčil o koupi. Díky.
  • Proč mám dojem že všichni tihle retardi pode mnou jsou jeden a ten samej člověk?
    • Veskoslav
      Jo sice nejsem zastáncem povinných registrací, ale když to vidím, jsem občas pro.
      • Bych se klidně regnul, ale nevim no. Táta tu má mail, náš obecní úřad tu má mail, ale přijde mi blbé něco komentovat pod jiným jménem (nebo pod jménem obecního úřadu :D ) a na druhou stranu nechci zakládat další účet na tiscali, když už mám jinde 3 mailový schránky + jednu školní :D
        • Veskoslav
          Tak já tady ten "mail" jsem v životě nepoužil:-D:)

          Jinak mám pracovní mail, soukromý mail dvakrát(jeden je s vlastní doménou, druhý na gmail kvůli telefonu), mail na blbosti, pak naše studijní skupina má mail, pak ještě soukromý, školní mail, mail na bankovnictví, mail na tiscali a člověk žije:-D
          • Ringwraith
            Tak já mám taky asi šest-sedm mailů. Bez toho se už bohužel neobejdeš. Během růzých eskapád na netu jsem si musel založit i třeba mail na yahoo.co.jp atd.

            Ten oficiální na jméno mám na Atlase, ale ten se mi nezdá jako služba s dlouholetým výhledem do budoucna, takže to asi přešvihnu nějak na Hotmail či něco takového.
  • GlaDOS
    Na Botanicule je vidět specifický rukopis Plachého. Jde z toho poznat, že Amanita a Dvorský se soustředí hlavně na Samorost 3 a tohle byl soukromější projekt jednoho člena vydaný pod značkou Amanita. Taky proto jsem od toho moc nečekal a bral to jako takový zákusek před novým Samorostem ale nakonec mě překvapilo, jak tenhle jednoduchý roztomilý grafický styl dobře funguje. Botanicula je prostě odpočinková a dokonale splňuje popis hra, protože zde si vážně hraji. Někdo obhajuje CoD, že u toho může vypnout mozek a střílením tupých nepřátel v řadě si odpočine. Já si zase odpočinu u roztomilé Botaniculy. Do reálného světa bych to zařadil jako poklidná procházka v lese.
  • michaliuz18
    super hra, skoda ze je kratka za to pol boda dole takze 9.5 , za humor za vsetko co hra ma , jednoduchost, dabing ziadny profesionalny , ale krasne srandovny ako sa ten mikulas smeje ze CHááá , vzdy ma to rozosmeje ak viete co myslim :D no a hadanky mohli byt aj trosku tazsie no neva velmi som si oblubil tuto hru snad aj dvojky sa dockam :DD
  • Vrook
    Super hra! Stejně jako Machinarium a Samorosty. Hrozně taková vlídná a uklidňující. A kromě nádhernýho grafickýho zpracování taky skvělý zvuky a hudba. http://www.youtube.com/watch?v=mzqdN6g0xSM&feature=relmfu
  • Přicházím objasnit dabing. Slyšel jsem, že Barča ze Dvou dělala většinu zvuků stejně jako dělá většinu zvuků v písničkách. Honza občas taky přispěl, něčím určitě. *3*
  • Zatim jsem to nehrál, takže nemůžu posoudit, ale zaráží mě zase to hodnocení. Autor nezmínil jedinou negativní věc (krom toho závěru, ale to byla taková chyba z nouze:)) a hra má 9/10. Proč ne 10/10? Samá chvála a pak 9/10? Pokud to je aspoň na stejný úrovni jako Machinarium, tak si to tu desítku podle mě zaslouží.
    • To víš, desítku dostala zdejší modla Skyrim, která nesmí být ohrožena nějakou kreslenou adventurou.
      • ucho
        najednou tady nikdo neříká: herní doba pod čtyři hodiny -> mínus pět bodů? :D
  • mic-0
    Sice me tahle hra moc neoslovila uz z videi, ale doufam v pokracovani machinaria ... to bylo skvely. Hlavne nakup z Humble Bundle *5*
  • Koupil jsem na Humble Bundle a je to vynikající hra :) Moc se mi líbí.
  • Alex81
    Nevite jestli je v planu verze pro tablety?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit