Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Patch ale zatím nespravuje problémy s některými GPU a antialiasingem, což si EA podle všeho nechávají až do dalšího updatu."

    No jo, to je celá slavná EA a její NFS. Zbastlit jeden díl série každej rok, to pak zbejvá houby čas na betatesting. To jsme se to dnes dopracovali. Vývoj áčkovejch her stojí miliony dolarů a půl roku po vydání už dokonce fungují všechny položky v nastavení. Hip hip atom *7*
  • ucho
    没有悲剧
    • 本当ですか。 

      Pro někoho je to třeba problém...
    • Amylee.Anderson
      Gooooooogle.
  • Jestliže hra odmítá uložené pozice načíst, tak je přeci nemá jak poškodit, ne? Je to chybou v programu, ne v uložených datech. Až vývojáři spraví program, půjdou data zase načíst.
  • Amylee.Anderson
    Hej sakra! Všichni přijdou o savy, to je hrozné! ...ne počkat.. Já jsem PCčkář :D
    • Bliss
      *facepalm*
    • Hloupý pokus o flame. Pamatuji si na několik PC her, kde patche rozbily kompatibilitu se sejvy!
      • Tak ja si pamatuju jeden nejmenovany patch jedne nejmenovane hry ( ano byla to eve online ) ktery lidem mazal boot.ini takze nake smazane savy sou uplna prkotina. *1*
      • jnsCZ
        Jde například o ryze hustopísíčkářskou megainteligentní kalbu Far Cry, u kterého se o řádné fiasko postaral patch 1.2 (problém s nekompatibilitou sejvů). Po patchnutí Black and White také došlo ke ztrátě kompatibility se sejvy (a nebyl to bug). Stejný problém měli Settleři 6. STALKER, ryze PC záležitost, kterou by nejspíš hloupí konzolisté vůbec nepochopili měla tyto problémy také.

        Takže milá AmyLee Andersonová, nejdřív si nastuduj fakta, než začneš rejt *12*
        • A kdo psal o tom, že se to na PC nestalo ty tupé stádovité zvíře? Oooh, přesně tak, meleš tu o tom jen TY! Jenom pro tvoji informaci, tenhle patch to způsobuje jen u konzole, vidíš tam někde něco o PC?! Proboha, to o těch hloupých konzolistech snad není jen ironie..ne, promiň, ať si hraje kdo chce na čem chce, to z něj nic jinýho nedělá, to je ty jsi tak trochu hloupej i kdyby jsi hrál na čemkoliv, to první je taky pěkná blbost, ale aspoň je to o stejné hře
          • hele az tady nekteri prestanou psat trapne posty ,ze se jim neco takoveho nedeje protoze maj PC tak se mozna i dockas hlubokomyslnejch komentaru.
    • ucho
      nikdo o žádné savy nepřijde. ty uložené pozice se nemají jak poškodit, pouze po tomto updatu nenačtou. po následující opravě patrně opět ano. tedy kdo updatuje, nebude moct chvíli hrát, to je celé...
    • Core
      Muehehehe!
    • A ty si myslíš že ten co hraje na Xboxu nebo PS3 nehaje na PC ? Jsou hry které jsou na PC super, jsou hry které jsou na konzolích super. Díky bohu že máme na výběr a nemusím žít v době komunistické strany a mít takovéhle stranické názory.
      • EJ , LA Noir bude pecka , už sa nemôžem dočkať !!!... ...počkať... ...ja som PCčkár !!!! FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU *9*
        • skutočny hrač ma platforiem viac :D inak HAIL TO KING
      • Whisp
        Napríklad také SW:Force Unleashed 2 je na PC totálna hovadina, ale keď som to hral na xboxe, tak som pri tom slintal blahom.
        • Masa-san
          Ale no tak hoši nebuďte naštvaní na ostatní jen kuli tomu, že vám vaše krabička taky jednou neposkytuje co chcete *2*

          Shit happens *2*
  • Jestli se nepletu, tak pokud mate na xboxu pripojeny internet, tak vám hra neumožní ji hrát bez stáhnutí update. Aspon tak se mi to zdálo u několika her co jsem hrál. *3*

    Prosím o doplnění od znalejších jedinců, docela mě to zajímá.
    • Whisp
      Nemusíš nahadzovať uptade, ide to aj bez toho. Keď ti pri štarte hry ponúkne uptade na sťahovanie, tak dáš cancel a hru ti normálne spustí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit