Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ja som myslel že Petr to už dohral.
  • slušnej troll článek
  • tezkej spoiler bez varovani, jde tu o prachy no, slusnost jde stranou, ignorace hrace maximalni, s timhle portalem jsem skoncil bye
    • PreidaQ
      Prý "bez varování". *1*

      Cody: Zde na webu se ale předpokládá, že zdejší čtenáři už jsou přeci jen o něco inteligentnější než tvé dítě s dortem a dokáží své choutky držet na uzdě.
      • MrSanta
        S těma choutkama a uzdou opatrně. Neříkám že zrovna dort, ale se slaninou už je to u mě horší. A co teprv smažák - to neznám bratra *1*
        • Hairy_Ass
          Smažák je fajn, ale že bych nad ním slintal.... *4* To vepřovej řízek (nebo vlastně jakýkoliv maso), to je potom jiná. *14* *1*
          • MrSanta
            Tak já taky patřím mezi carnivorous vulgaris, ale ten smažák, to je prostě moje slabost *14*
    • MrSanta
      Všechny animačky z Diabla III v jednom videu = podle tvého spoiler bez varování? To jsi trol nebo i*iot?
    • P.S. ješte by mohli dat vyčet hlavnich bossu, popsat jak vypadaji akty, kdo nechce nemusí na to koukat prece ne?
    • varovani tam bylo ale je to neco jako dat dort pred dite kdyz je hladove a rict mu nejez to. proste to postrada moralku a uroven
      • sleepless
        Svepravny clovek jaksi neudela to, co nechce. Zvlast, kdyz jej k tomu nikdo nenuti. A jestli se neumi ovladnout, tak za to si nese odpovednost sam, ja to za nej resit nebudu. To se na me nesmite zlobit. Schvalne je to jeste v clanku a s varovanim v prvni vete. A predpokladam, ze deti uz nejste... :)
        • To si dal pan Petr asi par piv a trochu si ulit:)
        • Hairy_Ass
          To nemá cenu Codymu a D3UberOwner@tiscali.cz vysvětlovat.
          • ale to nebyl troll post :( Klidne si to koukni a skaž si zabavu a prekvapeni...
            • pokial mas volu nepozriet si to tak nepozries...ja mam v plane kupit d3 najskor o mesiac a nemam problem si to nepozriet...mna len bavi citat komentare vas slabochov co klikaju a kukaju na vsetko co im predhodia bez toho aby ste sa ovladli a s usmevom to ignorovali ;)
      • Však toto není dělané pro děti a normální člověk se na to nepodívá. Pokud jste dítě, potom to není problém redakce :D
    • Ještě ten člověk napíše, že to ani nebude hrát. Dobrá demence...
  • Že se nestydíte... Od Eurogameru bych to čekal, ale... A ještě k tomu od šéfredaktora...

    Mimochodem moc pěkně udělaný filmečky, prostě Blizzard, ale uplně o ničem. Smutný, když si vzpomenu na úžasné intro k W3, boj footman vs grunt...
    • Intro D3 je boží! Jak to vůbec můžeš porovnávat se starým intrem k W3?
  • Ha tak při instalaci Diabla III mi po 54% a přibližně hodiny čekání hodí instalace chybu a odpoví mi jen že musím uninstal a mám zkusit stáhnout klienta na battle.netu :D ... no jo no blizzard *5*
  • neni ale 15 minut něak malo?? U dvojky byli snad 10 minutové mezi kazdym Actem
    • Spades
      nejsou vsechny... toto jsou jen renderovane
      mezi actama mas potom kreslene filmecky, upravene pro kazdou postavu zvlast
  • omg takovej spoiler!!! a neargumentujte tim že kdo nechce nemusi koukat, je jasny ze kazdy se na to podiva ze zvedavosti *10* tohle je konec slušný novinariny, novinky za každou cenu *11*
    • ales.smutny
      Pročpak? Já vím určitě, že chtít hrát tu hru, tak se na to samozřejmě nepodívám. Pardon, ale to, že někdo není schopný se ovládnout opravdu není naše chyba.
      • Hairy_Ass
        Codyho si nevšímejte, jen se snaží přihřát si polívčičku v místním troll klubu... *3*
  • Cahir
    Ty piercingy v těch pravdavkách jsou opravdu "over the top" (12:10) *1*
    • Někdo to rád bolestivé no *1*
  • Rád bych se chtěl zeptat redakce, kdy bude recenze na Diablo 3? Plus jak je to s těma sesrvrama? To si jako fakt nezahraju singl, protože Blizzardi jsou hňupové, nemají to ošéfované a nejdou jim servery?
    • Spades
      Ale vubec ty kriply v diskuzich neposlouchej...
      Amikum to blbne, ale nam to jede v poho...
      To si holt jen banda kriplu neumi prepnout server z USA na EU...
  • tak to je humus horší design postav a prvoplánovanost jsem neviděl. Blizsr*č neumí udělat fantasy jen rádoby trapný postavičky nad kterejma slintaj 10 letý nerdský amíci. Ubohé stejně jako celá hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit