Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejako ma to neberie, jednoručna 2D klikačka s panačikom, nič na tom nevidim, relax indie hra za 5€ ... ste sa šeci uplne zblaznili... *1*
    • Asi jsi do toho ještě nedorostl. Počkej pár let, až vyjdeš základní školu, pak možná pochopíš *2*
    • si píčuz
      • lol píčuz ťa rano obuval... *2*
  • Ataker
    Já nevím, ale mně to zatím nepadlo samozřejmě nepočítám pár hodin po tom co mi to pošťák dovezl, protože to jsem se ani nenapojil, ale od doby, kdy jsem si založil postavu mi to ani jednou nepadlo, nevím asi mám štěstí :)
    • Vrook
      Tak to mám štěstí i já a všichni co znám, co hrajou.
  • risa2000
    Celkem zajímavý problém je, že se některým lidem vygenerovaly postavy v jiném regionu, než by měly. Někteří si to prostě nenastavili a z nějakého důvodu to měli defaultně jinam, někteří si to sice nastavili, ale stejně skončili jinde.

    Já si to schválně před tvorbou postavy zkontroloval, že jsem v Evropě, pak si něco odehrál a druhý den jsem svoji postavu našel na americkém serveru. Blizzard k tomu dělá mrtvého brouka a tvrdí, že s tím nic neudělá a že si hráči musí sami dát pozor, kde si postavu vytvoří - což, jak v diskusi někteří tvrdí, přesně tohle udělali.

    Paradoxní je, že se to děje i naopak a nějací lidi z Ameriky se našli na evropském serveru. Většinou až poté, co zjistili, že nemůžou hrát s kámoši.
    (http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4078168972)
    • to by mě teda taky moc nepobavilo...
  • Stále tu čítam, že PC hranie je na ústupe, a že zlí piráti zabíjajú pc gaming, a príde Wowko - 10 mil. platiacich účtov, čo platia 150€/rok, príde Diablo 3 - a bum 7 mil. predaných kópií. To tomu Blizzardu nikto nepovedal, že zlí piráti a celkový úpadok spôsobil zánik pc gamingu?
    • ucho
      WOW ani Diablo 3 se 100% upirátit nedá.
      • No to je pravda, ale existuji free WoW servery, kde se da najit taky dost hracu.Na druhou stranu se ty free servery nikdy nemohou co se tyce kvality a nastaveni vyrovnat oficialnim, ale neco malo maji.
        Nakonec tomu asi podlehne i D3, myslim si ale ze to dopadne co se tyce te kvality stejne jako u tech "free" wow serveru
        • Vrook
          Jednou jsem zkusil hrát WoW na nějakym free serveru, když jsem měl zrovna chuť jen tak si zahrát (baked) a nechtěl jsem si platit na delší dobu. Vybral jsem si jeden z těch zaplněnějších a byla totální katastrofa a přestože mi všechno příjde o 100% lepší, když jsem baked, tak tohle jsem okamžitě vypnul. Ta kombinace hromady bugů, mrtvejch měst a retardovaný komunity byla fakt hrozná. A to jsem myslel, že nemůže existovat dementnější komunita, než na DrakThulu.
  • dvojka ma bvil veeelmi ale toto mi proste nesadlo. no nic, sak blizzard vie ako na to takze este pockam par mesiacov a potom sa k tomu vratim.
  • Mě by stačilo kdyby opravili hlavně ten Error 3007, važně je hrozna sranda když to D3 každé 3 minuty spadne :) a to už jsem zkusil naformatovat disk, pořidit lepší router, atd... a vysledek pořád stejný, diablo si proste víc jak 5 minut v kuse nezahraji. Takže děkuji Blizzarde,ale pravě jsi posral jednu ze serii co jsem měl važně rád. *16*
    • Urcite si nezkusil zmenit providera.Nebude spis problem v nem a nestabilni net ktery ti poskytuje ?:)
      • Hm zajímavé že ostatní online hry jedou bez problémů. Takže pochybuji že by byla chyba v něm.;)
        • Taky je zajímavý, že já jsem za asi 50 odehranejch hodin dostal jen jeden disconnect a to hraju uz od rana dne vydani.
          Pokud te opravdu Diablo vyhodí každejch 5 min, tak to prostě neni normalni ani pri tech poddimenzovanejch serverech. A pokud si i vymenil router a tvrdis, ze ti ostatni hry funguji dobre, tak to musi byt primo nejaka chyba battle.net uctu nebo neco na strane Blizzardu. Měl bys teda napsat jim a ne sem do diskuze. Situaci se serverama sice podelali, ale aspon na rozdil od Ubisoftu reaguji velice rychle na problemy. :-)
      • Trol.diskuzni
        Typická výmluva D3 fanboyů = za vše můžou lidé samotní + provideři + vláda. *6*
        • +komunisti+UFO+vesmírný signály+skynet+špatná čakra+Jidáš+Uwe Boll
          D3 je prostě srač*a
          • Uwe Boll, rulez
        • To ze je vymluva fanboyu ? :) Co se clovek vsechno od provokatera bez mozku nedozvi :)
          • Trol.diskuzni
            Jj, přesně tyhlety úsměvné argumenty tady někteří předvedli...
  • inferno je stupidně jednoduchy už jsem to dohral s wizznou, ted drtim 3 akt inferna s barbem, docela pro děcka, no zitra jak to solnu sbarbem, rozjedu HC inferno, a v neděli nemam co dělat, bude to chtit nějakou vyzvu, asi koupim pandareny
    • Troll detected
      • nekecej, fakt?
    • jo a peenis mas 30/6 . *15*
      • Trol.diskuzni
        No Veškoslav prej 18 cenťáků v pozoru, takže bacha na ty čísla! *5*
    • Daj mi svoj Battle tag v diable 3 a hned budem vediet ci pises pravdu.
      • Ten ti neda, protoze nevi co to je :)))))))))))))))))))))))))
  • Sranda je ze je jedno ci mate TaKEToHeslo alebo taketoheslo, pretoze blizz velke pismena zmaze a zmeni ich za male.
    • genki.sudo
      Spoliehať sa na rozlišiteľnosť upper a lower case u nejakého jednoduchého hesla je čo ?

      Čo ?

      No dievčatá, čo ?

      No predsa NA-I-VI-TA !
      • Naivita je skor tvoj trapny pocus s anglictinou *6*
      • Ne, to je docela základ.
    • Veskoslav
      A proto mám jak velké písmena, tak i čísla v heslu a Blizzard mi to za těch 7 let nesmazal ani jednou. A rozhodně není jedno, jestli zadám malé či velké písmeno, zkoušel jsem to:)
  • Alex81
    Jaký máte zkušenosti s Inferno? Je to vážne tak insane?
    • Je to skutočne šialená obtiažnosť. Ak si zle vybavený, 1-2 shot od obyčajného moba. *15* A teraz si predstav čo s tebou urobí skupinka fast, jailer, desecrated, firechains etc.

      Určite je možné to prejsť solo, ale neverím, že za súčasného stavu je to možné prejsť bez vynechávania gameplayu (tj asi 75% všetkých blue a yellow packov).
    • No inferno je docela brutal. Krome toho ze mobove maji mraky HP a hur vybavenou postavu daji na jednu ranu je tam jeste jedna vychytavka. Pokud jsi treba mag a snazis se ukajtit skupinu championu, po chvili dostanes DoTku ze ti to trva moc dlouho a umres. To same treba Butcher, mas asi 3 minuty na zabiti, pak se podpali cela mistnost a nazdar. Proto se ted spis snazim farmit gear nez se na silu protlacet druhym aktem.
    • Inferno je prakticky to samy jak predchozi obtiznost, jen jsou hp a dmg mobu vynasobeny desiti. Potrebujes silene nadupanej gear abys vubec prezil prvni akt.
      Postup do druhyho je mimo rec, tam maji mobove o dalsi lvl navic a to tobe snizi % redukce z armoru a resistu. Tank co utankuje prvni akt v pohode je v druhym rozdupanej prvnima Lacuni nebo jak se jmenujou.
    • Zatim se peru jen s hellem... elity na inferno radsi nechci videt :D
      • Alex81
        No právě, už ten hell mi dává zabrat:-)
    • Lord_Blackadder
      Nezachrání Vás ani kolibří křídla na myši, jedině dobrá výbava a strategie.
  • Alex81
    1LordBlackadder@tiscali.cz: trolí skokan měsíce.
    • 1LordBlackadder
      Chcete snad tvrdit, že Bill Gates nelozí po Himalájích, nechytá ryby v Arizoně a nespecializuje se se svou novou firmou na keramické pisoáry s čínskými motivy?
      • Chyta Arizonu v rybach...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit