Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsi do toho ještě nedorostl. Počkej pár let, až vyjdeš základní školu, pak možná pochopíš *2*
  • lol píčuz ťa rano obuval... *2*
  • si píčuz
  • Uwe Boll, rulez
  • Nejako ma to neberie, jednoručna 2D klikačka s panačikom, nič na tom nevidim, relax indie hra za 5€ ... ste sa šeci uplne zblaznili... *1*
  • Vrook
    Tak to mám štěstí i já a všichni co znám, co hrajou.
  • Ataker
    Já nevím, ale mně to zatím nepadlo samozřejmě nepočítám pár hodin po tom co mi to pošťák dovezl, protože to jsem se ani nenapojil, ale od doby, kdy jsem si založil postavu mi to ani jednou nepadlo, nevím asi mám štěstí :)
  • Vrook
    Jednou jsem zkusil hrát WoW na nějakym free serveru, když jsem měl zrovna chuť jen tak si zahrát (baked) a nechtěl jsem si platit na delší dobu. Vybral jsem si jeden z těch zaplněnějších a byla totální katastrofa a přestože mi všechno příjde o 100% lepší, když jsem baked, tak tohle jsem okamžitě vypnul. Ta kombinace hromady bugů, mrtvejch měst a retardovaný komunity byla fakt hrozná. A to jsem myslel, že nemůže existovat dementnější komunita, než na DrakThulu.
  • nekecej, fakt?
  • to by mě teda taky moc nepobavilo...
  • Troll detected
  • Taky je zajímavý, že já jsem za asi 50 odehranejch hodin dostal jen jeden disconnect a to hraju uz od rana dne vydani.
    Pokud te opravdu Diablo vyhodí každejch 5 min, tak to prostě neni normalni ani pri tech poddimenzovanejch serverech. A pokud si i vymenil router a tvrdis, ze ti ostatni hry funguji dobre, tak to musi byt primo nejaka chyba battle.net uctu nebo neco na strane Blizzardu. Měl bys teda napsat jim a ne sem do diskuze. Situaci se serverama sice podelali, ale aspon na rozdil od Ubisoftu reaguji velice rychle na problemy. :-)
  • No to je pravda, ale existuji free WoW servery, kde se da najit taky dost hracu.Na druhou stranu se ty free servery nikdy nemohou co se tyce kvality a nastaveni vyrovnat oficialnim, ale neco malo maji.
    Nakonec tomu asi podlehne i D3, myslim si ale ze to dopadne co se tyce te kvality stejne jako u tech "free" wow serveru
  • risa2000
    Celkem zajímavý problém je, že se některým lidem vygenerovaly postavy v jiném regionu, než by měly. Někteří si to prostě nenastavili a z nějakého důvodu to měli defaultně jinam, někteří si to sice nastavili, ale stejně skončili jinde.

    Já si to schválně před tvorbou postavy zkontroloval, že jsem v Evropě, pak si něco odehrál a druhý den jsem svoji postavu našel na americkém serveru. Blizzard k tomu dělá mrtvého brouka a tvrdí, že s tím nic neudělá a že si hráči musí sami dát pozor, kde si postavu vytvoří - což, jak v diskusi někteří tvrdí, přesně tohle udělali.

    Paradoxní je, že se to děje i naopak a nějací lidi z Ameriky se našli na evropském serveru. Většinou až poté, co zjistili, že nemůžou hrát s kámoši.
    (http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4078168972)
  • stejne hlasitej i dav fanatickych loveru, kteri nedokazou pripustit, ze ta hra neni dokonala, obe skupiny sou stejne neobjektivni a stejne nesnesitelny a akorat nici pozitek ze hry
  • ucho
    WOW ani Diablo 3 se 100% upirátit nedá.
  • Hm zajímavé že ostatní online hry jedou bez problémů. Takže pochybuji že by byla chyba v něm.;)
  • Stále tu čítam, že PC hranie je na ústupe, a že zlí piráti zabíjajú pc gaming, a príde Wowko - 10 mil. platiacich účtov, čo platia 150€/rok, príde Diablo 3 - a bum 7 mil. predaných kópií. To tomu Blizzardu nikto nepovedal, že zlí piráti a celkový úpadok spôsobil zánik pc gamingu?
  • dvojka ma bvil veeelmi ale toto mi proste nesadlo. no nic, sak blizzard vie ako na to takze este pockam par mesiacov a potom sa k tomu vratim.
  • Trol.diskuzni
    Jj, přesně tyhlety úsměvné argumenty tady někteří předvedli...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit