Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    1. Single player laguje = špatná hra
    2. Single player nelze někdy hrát = špatná hra
    3. Aukce jsou důvodem, proč muset platit další peníze za připojení k internetu = špatná hra
    4. Včera jsem byl zpraven, že tam žádnej single player není, tak si to už probůh vyřešte, fanboyáci *5*
    5. Cena je relativní - pro mě je za tu wowkoidní srágoru cokoliv víc než 2 kila moc
    6. Nemám všude internet a přesto budu Diablo 2 hrát *3*
    7. Tvůj názor respektuji.
  • Fíha 7 milionů *4* Tak to můžeme očekávat nový trend. Jsem zvědavý, jak se budou inspirovat jiné firmy.
  • Veskoslav
    Bych tomu spíše říkal teoretický zisk:)
  • Alex81
    Pani trolova.
    "Musím vás zklamat - stále kvoká, stále kvoká."
  • když lide zpirátí hru, vzniká neco čemu se rika "ušly zisk"
  • 1. hra laguje jen občas
    2. vypadek serveru je taky jen zridka a casem se to vyresi uplne
    3. nemusíš aukce používat
    4. sigleplayer tam je
    5. hra stoji o 7€ mene nez nove cod
    6. když nemas internet nehraj diablo
    7. jsi blb
  • Trol.diskuzni
    Když lidé zpirátí hru, nikomu nic nechybí... Když někdo mně zpirátí můj účet, ztratím svoji vypracovanou postavu.

    Čili - pokud by někdo můj účet chtěl jenom navštívit či si moji postavu "zkopírovat", why not... Ale tak to jaksi nechodí.
  • nevim kde je problem, když vy piratite hry, je vše ok, když to same nekdo udela vam, brecite *4*
  • ucho
    technická podpora ubisoftu je jedna z nejhorších, jaké jsem kdy zažil. diskuze s někým z podpory je jako diskuze s robotem, který naprosto ignoruje věci, které mu člověk píše... což samozřejmě nikam nevede.
  • Trol.diskuzni
    Těším se na to, jak nás budou D3 fanboyové opět marně zpravovat o bezproblémovém hraní této ryze pokrokové záležitosti, která zcela zastínila veškeré kvality předchozích dílů a sérii posunula do nadpozemských výšin (soudě podle oslavných komentářů některých)... *4*

    Aneb: Hra rozhodně nelaguje a běží neuvěřitelně plynule, výpadky serverů neexistují, vykrádání účtů i přes authenticatory neexistuje (případně je to chyba lidí, ne Blizzardu), online připojení za účelem rýžování peněz z aukcí je nejlepší krok, který vůbec mohl být a single player je vlastně jen přežitý sh*t a cenově je to vlastně bargin (s authenticatorem a měsíčními poplatky za mobilní internetové připojení navrch)!
  • Ty kraaavo... resit na podpore, ze jsme nedostal Achievment... to jsem nezral teda... *1*
  • Veskoslav
    Ti to aspoň řeší. Když jsem napsal na Ubisoft, že jim opět blbne MRD, tak týden se nic nedělo, za týden odpověď, že na tom dělají a patch přišel více než po měsíci.
  • Nechť flame započne! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit