Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A proto mám jak velké písmena, tak i čísla v heslu a Blizzard mi to za těch 7 let nesmazal ani jednou. A rozhodně není jedno, jestli zadám malé či velké písmeno, zkoušel jsem to:)
  • No inferno je docela brutal. Krome toho ze mobove maji mraky HP a hur vybavenou postavu daji na jednu ranu je tam jeste jedna vychytavka. Pokud jsi treba mag a snazis se ukajtit skupinu championu, po chvili dostanes DoTku ze ti to trva moc dlouho a umres. To same treba Butcher, mas asi 3 minuty na zabiti, pak se podpali cela mistnost a nazdar. Proto se ted spis snazim farmit gear nez se na silu protlacet druhym aktem.
  • Inferno je prakticky to samy jak predchozi obtiznost, jen jsou hp a dmg mobu vynasobeny desiti. Potrebujes silene nadupanej gear abys vubec prezil prvni akt.
    Postup do druhyho je mimo rec, tam maji mobove o dalsi lvl navic a to tobe snizi % redukce z armoru a resistu. Tank co utankuje prvni akt v pohode je v druhym rozdupanej prvnima Lacuni nebo jak se jmenujou.
  • Alex81
    No právě, už ten hell mi dává zabrat:-)
  • Zatim se peru jen s hellem... elity na inferno radsi nechci videt :D
  • Sranda je ze je jedno ci mate TaKEToHeslo alebo taketoheslo, pretoze blizz velke pismena zmaze a zmeni ich za male.
  • Lord_Blackadder
    Nezachrání Vás ani kolibří křídla na myši, jedině dobrá výbava a strategie.
  • Alex81
    Jaký máte zkušenosti s Inferno? Je to vážne tak insane?
  • 1LordBlackadder
    Chcete snad tvrdit, že Bill Gates nelozí po Himalájích, nechytá ryby v Arizoně a nespecializuje se se svou novou firmou na keramické pisoáry s čínskými motivy?
  • Odulin
    //omyl, smazat pls
  • Alex81
    1LordBlackadder@tiscali.cz: trolí skokan měsíce.
  • 1LordBlackadder
    Konkrétněji se specializuje na keramické pisoáry s čínskými motivy.
  • Také investuje do záchodů.
  • +1. Zial diskusne fora na TG dosiahli v sucasnosti svoje dno a to len vdaka zopar jednotlivcom, ktori takymto sposobom masturbuju nad vlastnym egom. Akakolvek normalna diskusia je tu vylucena, chcelo by to premazat a dat zopar banov.
  • Zní to jako rajská hudba... Škoda že je to od anonyma a nejde moc prokázat.
  • Lord_Blackadder
    Máme podobný vkus, ale na MS-DOS hry z 90. let nedám nikdy dopustit.
  • Veskoslav
    No mě takové hr baví. Ale není jich moc: NFS III, AoE I a II, občas starý Fallout, Sc I + datadisk. Ale více toho asi nebude. Pak hry až kolem roku 2003 a výšše.
  • Lord_Blackadder
    Bill už několik let s Microsoftem nemá nic společného, chytá ryby v Arizoně a lozí po Himalájích.
  • Lord_Blackadder
    @ Veleukuleleslav
    No, alespoň napatříte mezi mladou generaci s plnými ústy degradace přirozené sociální inteligence a hrajete kvalitní hry. Za mě máte palec nahoru. (BTW další BAN na IP od pana šéfredaktora - už dvanáctý)
  • 1LordBlackadder
    Podle toho co napsal to vypadá, že ani nepoužívá desktop a má problémy s bootováním OS, nedivil bych se, kdyby svůj notebook vypínal přechodem do hybridního režimu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit