Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak teď si mě pobavil. .-D
  • 1LordBlackadder
    Diablo III je výborná hra a zaslouží si nejvyšší hodnocení 4/10.
  • Odulin
    Tý jo. Před chvíli jsem přišel z oběda a můj odkrvenej mozek nějak nepobírá. Zkusím to až mi trochu slehne, ale nedělám si iluze. Vogonská poezie hadr. Dobrá práce. *3*
  • 3.) toho jsem si taky všiml, zrejme jim 12 let bylo málo no... tak už na ostatní akty nebylo tolik času
  • 1LordBlackadder
    Ano, díky za opravu.
  • zase tu ten nezamestnany debo spamuje, pozeram, ze uz aj pod inymi nickmi *7*
  • Uz to prestava byt legracni. Mohl bys byt trochu originalnejsi a vymyslet uz neco noveho.
  • Vrook
    Diabloprogress bude spuštěnej jakmile Blizz vypustí API a to samý funguje i ve WoWku. Progress ve WoWku neni nějak oficiálně seřazenej v žebříčcích přímo od Blizzadru, ale Blizz poskytuje údaje ze hry lidem z WoWprogressu a ti to zpracovávaj. A tady to bude stejný a zpracovávaný stejnejma lidma. Plus teda blizzard vypustí co nevidět nějakou online armory, podobně jako je wow-armory.
  • Ty blbecku...Ja nekecal o obtiaznosti.
    Muzes si vybrat jestli pojedes normalni mod(taky softcore) anebo HC mod.
    Obtiaznosti su pak v kazde stejni cili easy=normal,nightmare,hell,inferno...
    To ze nekdo vola softcore mod , normal te nenapadlo ze jo?
    Ja vim velice dobre jak to v ty hre je.Nejsem negramotna nula jako tady ty.
  • RockStar
    Abych popravdě řekl, nevím proč ta aukce tam je. V podstatě neexistuje oficiální žebříček lidí, "co kdy kdo nejdřív". Není nějaký world first. Na oficiální rovině. Pouze wowprogress.com se snaží něco vytvořit, ale i na jeho stránkách se píše, že to je neoficální. Kdyby si lidé tvořil twinky (postava které mají nejlepší možný gear na svůj level) a předháněli se v něčem. Tak pak bych tu aukci chápal jakousi berličku. Ale takto nevím. Třeba Blizz něco plánuje.
  • Vrook
    >queer
  • 1LordBlackadder
    Přestaňte laskavě používat vulgarity.
  • Veskoslav
    Docela slušně napsané.
  • Samozrejme, kvuli te aukci to delali. Byla by hloupost aby ti padaly itemy a ty nemusel aukci pouzivat.
    Ale podle me prestrelili ten RMAH poplatek. Osobne jsem zvedavej jesli lidi budou opravdu chtit wastovat 1E za kazdou transakci. Resp 15%.
  • Veskoslav
    Si myslím, že překopíroval jenom IP z této adresy: http://iplocation.pythonclub.org/89.177.20.html
  • Vrook
    Tyvole já se můžu vždycky pos*at smíchy, když se někdo tady v diskuzi ohání objektivitou. Zatim jsem tu v diskuzích pod D3 článkama viděl asi 3 objektivní komentáře a ty byly objektivní spíš jenom proto, že je danej člověk od začátku prezentoval jako svoje osobní subjektivní pocity. A teď naběhne nějakej ultra obvious hejtr, předhodí hejtující recenzi a začne řikat, že je to objektivní. Děte už doprdele *15*
  • Souvisí. Jak to hezky vyjádřil jeden redaktor tuším na IGN - úvod ke články byl ve smyslu:
    "Měl bych tu ohledně současných preview pár takových důležitých témat, ale jsou docela negativní. A přece se nebudeme bavit o negativních věcech, kor když jsou to vlastně prognózy a nevíme jak to bude. Bavme se o tom pozitivně!"

    To je přesně to samé jako: "Nesmíš říct, že je tlustá. Ona není tlustá. Nikdy nebyla tlustá. Ona je krásná i se svými plnějšími tvary. Lidem se nesmí říkat, že jsou tlustí. Nesmí."

    A to se poněkud podobné situaci zde na fóru. Diablo III je "singleplayer", který ale vyžaduje nutné připojení k internetu. Troll.diskusni si dovolil prohlásit, že nutnost být online v případě hry jednoho hráče je omezující, nelíbí se mu, vzrůstají nepříjemnosti a klesá požitek. Celkem logicky nechce svojí peněženkou takový produkt podpořit. Ihned se můžeme dočíst že
    1) Hru nehrál tak má držet hubu (kdyby mluvil politicky korektně, tedy pozitivně, takové reakce by se sotva dočkal)
    2) Že nutnost být ve hře pro jedoho hráče neustále online ve skutečnosti skýtá lepší herní zážitek. Nevýhody nejsou, krádeže a zcizení a ztráty jsou zásadně chybou hráčů samotných. Tedy vlastně nejsou, ale asi jsou, protože nutnost být ve hře pro jednoho hráče permanentně připojen k síti je ideální stav a negativa jsou přeci zanedbatelná.

    A v diskusích nejen zde, ale i na větších herním portálech to samé. Buď se vyjadřuj pozitivně (i evidentně špatné věci musí být pozitivní), nebo drž hubu a krok. V opačném případě jsi hater nebo troll.
  • Pak se budu snažit přizpůsobit *4*
  • Hezky si to napsal. Já zareaguji jen na jedničku. Nemyslíš, že tato věc ovlivňuje celou hru? Nepřipadá Ti že je postavená tak, aby předměty hráli hlavní roli a tudíž bylo třeba ji využívat?

    Ptám se na objektivní názor, někdo tu totiž jednou psal, že mu padaj jen itemy na nižsím levelu.
  • smejki
    dělejte prosím totéž.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší