Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • +komunisti+UFO+vesmírný signály+skynet+špatná čakra+Jidáš+Uwe Boll
    D3 je prostě srač*a
  • To ze je vymluva fanboyu ? :) Co se clovek vsechno od provokatera bez mozku nedozvi :)
  • Trol.diskuzni
    Typická výmluva D3 fanboyů = za vše můžou lidé samotní + provideři + vláda. *6*
  • Ten ti neda, protoze nevi co to je :)))))))))))))))))))))))))
  • Urcite si nezkusil zmenit providera.Nebude spis problem v nem a nestabilni net ktery ti poskytuje ?:)
  • Trol.diskuzni
    No Veškoslav prej 18 cenťáků v pozoru, takže bacha na ty čísla! *5*
  • jo a peenis mas 30/6 . *15*
  • Daj mi svoj Battle tag v diable 3 a hned budem vediet ci pises pravdu.
  • GlaDOS
    Ono by je to chtělo mazat pravidelně. Jenže to se tu nestává.
  • Mě by stačilo kdyby opravili hlavně ten Error 3007, važně je hrozna sranda když to D3 každé 3 minuty spadne :) a to už jsem zkusil naformatovat disk, pořidit lepší router, atd... a vysledek pořád stejný, diablo si proste víc jak 5 minut v kuse nezahraji. Takže děkuji Blizzarde,ale pravě jsi posral jednu ze serii co jsem měl važně rád. *16*
  • Taky z toho mám strach.
  • inferno je stupidně jednoduchy už jsem to dohral s wizznou, ted drtim 3 akt inferna s barbem, docela pro děcka, no zitra jak to solnu sbarbem, rozjedu HC inferno, a v neděli nemam co dělat, bude to chtit nějakou vyzvu, asi koupim pandareny
  • Naivita je skor tvoj trapny pocus s anglictinou *6*
  • Požadavek na offline singleplayer přece není iracionální (hádám že tu jde o to, nějak nenácházím příspěvek na který reaguješ). A to ani vzhledem k nějakému rozvoji lidstva. Je kladen proto, abych si mohl hru zahrát kdykoliv, bez ohledu na to jestli mám připojení k internetu. Srovnáváš to se závislostí na elektrické energii, ale to srovnání je špatné. Máme-li možnost stroj udělat tak, že nebude potřebovat napájení, je přece lepší ho tak udělat (možná s tím, že s napájením bude pracovat nějak "líp", ale určitě ponecháme možnost, aby jel bez proudu) než vynucovat opak.

    Takže srovnání - online singleplayer je jako mít na domě elektrické dveře, které nepůjdou žádným způsobem otevřít, když nepojede proud. Takové dveře si nikdy nekoupím s tím, že proud zas tak často nevypadává.

    Samozřejmě jsou to kvalitativně jiné problémy - zábava vs. "opravdový problém". U konzumního produktu to potom není problém, protože "komu se to nelíbí, ať to nekonzumuje". Ale určitě se nejedná o požadavek iracionální.
  • Chyta Arizonu v rybach...
  • To není problém jen Diabla. To je obecně problém téměř jakékoliv hry. V první část hýří nápady, je to rozsáhlé a rozmanité. A další části jsou kratší, mnohem méně sidequestů, méně nápadité, apod.
    Většinou se to jen liší jak moc je to výrazné a jak moc tě to začne štvát.
  • dira
    Nyní zkouším hrát přes GP a usím lagy bohužel potvrdit. Na pevném připojení (doma kde moc nehraju) se držím s pingem kolem 100-120ms (reálná odezva s různými servery, které nejsou přetěžované v ČR se pohybuje kolem 8-20ms).

    To by nebyla taková tragédie, jako mobilní připojení. Když je stav dobrý pohybuje se ping kolem 400ms, ale většinu časuv rozsahu 700-1000 kdy hra je už téměř nehratelná i s mojí fanouškovskou snahou. (na tom samém připojení si občas na hotelech zahraju třeba battlefield, kde pinky jsou mezi 60-100 jen pro představu).

    Dal jsem tomu šanci, čekal jsem dva týdny, až opadne prvotní vlna meganávalů a zatím musím dát nálepku "odloženo na dobu neurčitou, až to jednou bude šlapat ok" ). Nejsem hatter, mrzí mě to, bo sem se těšil :(
  • Ne, to je docela základ.
  • Je to skutočne šialená obtiažnosť. Ak si zle vybavený, 1-2 shot od obyčajného moba. *15* A teraz si predstav čo s tebou urobí skupinka fast, jailer, desecrated, firechains etc.

    Určite je možné to prejsť solo, ale neverím, že za súčasného stavu je to možné prejsť bez vynechávania gameplayu (tj asi 75% všetkých blue a yellow packov).
  • genki.sudo
    Spoliehať sa na rozlišiteľnosť upper a lower case u nejakého jednoduchého hesla je čo ?

    Čo ?

    No dievčatá, čo ?

    No predsa NA-I-VI-TA !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit