Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam že ne... když nějakou pecku udělají exkluzivně na konzole, tak to na konzolich taky zůstane a na PC hráče kteří by si taky rádi zahráli z vysoka ser*ou, ani pos*aný NHL nejsou schopný portnout... Tak proč by se měli všechny PC pecky rvát do chřtánu konzolistům?? Ani náhodou, ať mají taky co závidět...

    PS: poznámky typu at nedržkuju a koupim si konzoli mě nezajímají a nereaguju na ně, takže se neobtěžujte ;)
    • To je ale detinska reakce. Kdyby se ti nabizela moznost udelat port pc hry pro konzole s moznosti zisku par desitek milionu, tak bys do toho taky sel :-)
      • No ale proč to neni i naopak?? O to mi jde.. výdělek by určitě taky nebyl malej, prostě na nás se*rou no ;)
        • scy7hian
          vážně myslíš, že kdyby EA věděla o zaručeným zisku, že by do toho nešla? *1*
          • Ne, protože jsou asi se plní stupidních předsudků a do PC verze která by jim "hrozně" komplikovala vývoj nechtějí investovat ani korunu a radši si to ulehčí tím že se zaměří jenom na konzole a můžou se zabývat jenom hrou a né se zdržovat něčím co se týká funkčnosti PC verze.. Jsou blbí.. FIFA taky po těch letech (co nebyla next-gen) na PC měla slušnej úspěch si myslim, s NHL by to bylo minimálně stejný, ne-li lepší...
    • scy7hian
      tak třeba proto, že ke koupi nhl musíš přibalit i gamepad (za předpokladu, že ho nemáš), což už může některé lidi odradit a nakonec pc trh (znaletně protknutý warezem - není to flame!) není hokeji příliš nakloněn, není ve světě tak populární a známý jako fotbal...nakonec výroba her není charita a chcechtáky se sypat prostě musí...nebo počkej na nějakej indie hokej *1*
      • promiň ale to co jsi tu teď napsal je od prvního po poslední písmeno naprostá blbost.. *1* sorry
  • scy7hian
    paráda :) pamatuju, kolik jsem u Z1 na pc strávil času, pro mě rozhodně jedno z top rpg, východní styl a dospělý příběh mě natolik učarovali...aaaa nesmím o tom mluvit. Sem s tím hoši z CD red!!! *2*

    edit: *9*
  • to by bola supa najvacsia na svete kupoval by som aj dvakrat
  • PreidaQ
    Škoda, že také nepředělají soubojový systém ze dvojky do jedničky. Ten podivný hybrid v jedničce zrovna žádný zázrak nebyl. (A je to pravda!) *1*
    • Ja doufam, ze bojovy system ze dvojky zustane ve dvojce a nikam jinam uz ho cpat nebudou.
    • Tak mě třeba zaujal jako skvělá cesta pro další level diablovek. Spíš dle mě potřeboval trochu dobalancovat, skupinovka třeba byla pro víc nepřátel skoro nepřekonatelná....no ale prostě jen chci říct, že já bych to udělal naopak, i když dvojku jsem hrál jen dvě hoďky u kamaráda, takže zase nemůžu říct jak moc by byl můj názor ovlivněný po celé dvojce.
      • PreidaQ
        Já bych hlavně nedělal to, že ve hře, kde záleží při soubojích na kliknutí v ten správný čas, si to můžeš zapauzovat a přesně si to kliknutí načasovat (nebo kliknout i při pauze). Celou dobu hraní jsem nad tímhle kroutil hlavou. *8*
        • Hezký glitch, ale ve hře to nebyla absolutně potřeba.
  • Toolset! Tedy lepší toolset :-D
  • Jooo to by byla pecka, to chcíííííí.... *3*
  • dal bych Z1 kdyby byla graficky jako Z2
  • Já jen říkám, že i když bude dělat port Zaklínače CD projket, určitě ho nesvěří "kreativnímu jádru" studia. Tak "really major stuff" může být klidně port Zaklínače, protože i první Zaklínač je stále "really major stuff" CD Projetku*1* Ale samozřejmě taky nepředpokládám, že by došlo "jen" k ohlášení portu.
    • misho8723
      Aj keď nie celý tím, ale koľko ľudí pracuje v CD Projektu? A koľko ľudí musí robiť na porte pre dve platformy? Stále je to dosť veľká časť ľudí, ktorí momentálne pracujú v CD Projektu + prečo vyhlasovať na fóre, kde chodia ľudia, z ktorých PC hráči tvoria veľmi veľkú väčšinu, o "really major stuff", z ktorého sa vykľuje konzolový port hry, ktorú hrali pred min. 5 rokmi? (a nemyslím si, že hra bude na ich engine W2, ktorí by bol asi jediný prínos pre PC hráčov v prípade možnej PC verzie tohto portu) .. ale ak toto fakt nejde byť to veľké vyhlásenie, tak potom ok, v pohode - fakt len v to môžem dúfať
    • sorry, pro misha dole
  • jindra.veliky
    snad to jejich VELKY odhaleni neznamena port 5 let stary hry *13*
  • Podla mna je toto velmi hlupy predpoklad.
    1. ani Witchera 2 neportli na PS3 kvoli deb*lnej architekture, ktoru sony vyvojarom pripravila. A ked neportli TW2 tak portnu jednotku? Asi tazko
    2. jednotka bezala na Aurora engine od Bioware, co nie je zrovna engine vhodny na portovanie na konzole. Rozpracovali to cele odznova? Teoreticky by mohli, ale vzhladom na to ze su relativne male studio a doteraz stale pridavlai obsah do TW2, robili port na Xbox 360 a pracovali na RED Engine, tak mi pride velmi nepravdepodobne ze by sa popritom zapodievali portom stareho zaklinaca. Je to sice super hra, ale nejak mi to tam nesedi.
    3. V najblizsich rokoch maju vydat 3 nove hry. Jednu zo sveta Witchera, jednu z uplne noveho univerza a este neviem aku. Podla mna oznamia tu novu originalnu. Aby to nebolo stale to iste.

    Takze ja si myslim ze to bude nejake nove RPG, ktore bude trochu ineho razenia ako witcher, mozno z pohladu prvej osoby, mozno open world, mozno party based. Proste nova znacka s novym gameplayom. Aspon dufam. Teda s witcherovcami som nad mieru spokojni, ale privital by som aj druhu alternativu, s prepracovanejsim vyvojom postavy, pripadne celej party. A k tomu ich prepracovany system rozhodnuti, ktore aj maju naozaj dopad, dospely a kruty svet a vsetky ostatne dobrotky.

    A uvital by som aj nejake novinky od GOGu, napr Freedom fighters, alebo nejake hry zo serie Anno, to by bolo uzasne <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit