Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kotty
    Že by se vyspělost žánru hodnotila podle litrů krve a kilogramů useknutých končetin tu přeci nikdo netvrdí. Zjednodušeně řečeno jde většinou o nějakou hlubší myšlenku (nebo i více), kterou si sebou dílo nese, o formu apod. Nicméně to mohou mít společné téměř všechny žánry od dramat, historických románů, přes fantasy, sci-fi až po cyberpunk. Jako příklad může sloužit otřepaný Tolkien. V jeho dílech se násilí, natož sex nijak neexhibituje, přesto jde o velmi dospělou tvorbu. Ty tu tvrdíš, že fantasy žánr nemůže být dospělý, tudíž analogicky je celá Tolkienova tvorba nedospělá. Ovšem já osobně upřímně pochybuji, že jsi moudřejší, než tisíce kritiků a čtenářů po celém světě. Bez urážky. Ale přesto by mě zajímal tvůj názor na téma, co dělá žánr (ne)dospělým (pokud si tohle někdy přečtete).
  • Sci-Fi RPG a CD Projekt? Shut Up And Take My Money!
  • Nons3nse
    Bude sa to dať sledovať online?
  • no SF z 80. je furt SF.Současné SF je spiš jen akce ale nic SF.
  • Hm... CD Projekt je špica, Zaklínači taky, RPG i sci-fi mám moc rád, ale tenhle artwork mi teda do oka nepadl. Připadá mi to trochu jako nějaký přepálený sci-fi retro z 80.let, radši bych něco uhlazenějšího...
    Ale co, jeden obrázek hru nedělá, snad z toho rychle ukážou víc
  • to dofám.zatim se knize a hře na hrdiny nic nepodobalo
  • janchor
    Ten už ti startují tvůrci toho původního přes Kickstarter.
  • Další metrosexuální pankáč, jak originální...
  • že by hra s asocialem a nasilnikem v hlavni roli pro pubertaky?
  • Ten kver na obrazku mi pripada jak z Blade Runnera, i to pozadi za nim :)
  • mne sahdowrun
  • že by pořádnej Shadowrun
  • Vzhledem k tomu že Zaklínač si na rpg jen hrál a vubec me nebavil, tak me tohle nezaujalo :-I
  • Mě ten obrázek připomněl Paradise Cracked. Znáte to někdo? Tahové Cyberpunk RPG na dlouhé zimní večery :-)
  • Poslechnou a věděl že kamera se dá změnit? Zaklínač je jedno z nejlepších rpg a rozhodně stojí za chvíli adaptace. Jinak vše na full vypadá hra k světu i dnes.
  • Stroncium je jeho nejhorsi knizka . Takze hodnotit kvality Kulhanka zrovna podle tohohle dilka je na pikacu . Precti si Vladce strachu nebo Divoci a zli . Nocni klub je taky fajn . To je takova Blejdovina :-)
  • tak ten pankáš s kvérem ve mě vyvolává následné zbožné představy

    turn based realtime souboje (ala fallout tactics), řádný rpg podklad, neurazilo by shadow run like prostředí a eventuelně i pravidla a hlavně, hlavně hlavně coop režim a ideálně mise co mohou vytvářet hráči (jako NWN) .. být tam i pvp tak si cvrnknu

    anó anó, dyk píšu zbožné představy :-)
  • zdeeneek
    Cestu krve mam prectenou asi uz 5x a porad me to bavi cist dokola. Jednou za cas se k tomu vzdycky vracim a zatim se u toho nenudim i kdyz ten pribeh znam uz nazpamet *4* Stejne tak Divoci a zli, Vladci strachu ... Kulhanka mam proste v oblibe.
  • Ešte by som dodal že to je predovšetkým knižný hrdina. *3*
  • zdeeneek
    Ten obrazek mi pripomina svet D&D Shadowrun ( http://www.shadowrun4.com/ ) , kterej jsme hravali s kamosema kdyz nas omrzelo fantasy prostredi Draciho doupete. Cyperpunkovy rpg by bylo bomba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit