Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallout
    Tak to si určitě nenechám ujít... doufám, že hned Tiscali nahodí aktuálku ať to tady můžeme pěkně probrat... *3*
  • Cypri
    Přesně tak!! Pravdu máš!!

    A teď odlez psát na nějaký xbox fórum jak jsi nám to tu nandal...
  • Luxusní obrázek :-)
  • scy7hian
    vážně myslíš, že kdyby EA věděla o zaručeným zisku, že by do toho nešla? *1*
  • PreidaQ
    A Deus Ex ti nevoní?
  • PreidaQ
    Já to s tím Kulhánkem také nechápu. Asi si od něj budu muset něco přečíst, abych to pochopil.
  • No ale proč to neni i naopak?? O to mi jde.. výdělek by určitě taky nebyl malej, prostě na nás se*rou no ;)
  • Co mají všichni s tím Kulhánkem? A přirovnání k Tarantinovi? Neneche se vysmát.
  • promiň ale to co jsi tu teď napsal je od prvního po poslední písmeno naprostá blbost.. *1* sorry
  • To je ale detinska reakce. Kdyby se ti nabizela moznost udelat port pc hry pro konzole s moznosti zisku par desitek milionu, tak bys do toho taky sel :-)
  • Neboj, přinejhorším se obrátím na víru. *2*
  • PreidaQ
    Mohlo, ale nenapadlo. *3* Tak doufám, že se ti po tomhle nezhroutili všechny tvoje dosavadní životní hodnoty. *7*
  • Mohlo mě to napadnout, že kecá... *3*
  • PreidaQ
    Pokud Jindra právě teď nevydal knihu o Stalerech a planetě Entro, tak se domnívám, že tomu tak opravdu bude.
  • Jakto? Já to nezkoušel googlit... Takže s tím STALERem kecá či co? *1*
  • PreidaQ
    Já si nemůžu pomoct, ale moje intuice i strýček Google mi říká, že tě tady Jindra docela vytrollil. *1*
  • Tak to se omlouvám, já myslel, že doufáš v to, že by udělali přímého nástupce STALKERA. *4* Ale teda o nějakém STALER jsem v životě neslyšel - no jo, to je všude samé COD a WoWko... *7*
  • Tak si to slovo nahrad treba "ovladanim". Me se to zkratka hralo natolik nepohodlne a neintuitivne, ze jsem to vzdal.
  • Tak tak. ''Nejdospelejsi'' rpg na trhu *2*
    Ja jen doufam ze Zaklinace 3 k ledu neposlou.
    A nova hra by mohla byt poradne ''dospelacke'' sci-fi. Ne jako ty parodie z dilny BIOWARE.
    A kdyz rikam sci-fi,tak myslim poradne HIGH-TECH sci-fi. Zadne postapo
  • jindra.veliky
    STALER 2 je zkratka pro Sci-Fi RPG hru odehravajici se na planete ETRO kterou napadli STALERI. Jsou o tom knizky.... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit