Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOL, STALER 2 *1* Kámo, řekni mi, na co máš u toho příspěvku editaci, když sis tohohle nevšimnul? *5*
  • jindra.veliky
    ty blaho...kez by to byl zrusenej STALER 2 *14* *14* *14* *14* *14*
  • kotty
    Pribeh a svet Zaklinace ti neprijde dospely?
  • RPG z Kulankovho univerza... *14* (a potom sa zobudil a ruka v serbli)
  • Souhlasím, již studio PeopleCanFly si při vydání svého Bulletstormu dělalo z CoD WTF HS srandu. Zaklínače jsem nehrál, nijak mně to k němu doposud netáhlo ale poslední dobou u mě panuje zvýšený zájem o tuto hru. Z dostupných informací, které budí spíše spekulace bych si osobně přál aby z toho vznikl titul ne podobný STALKERovi.
  • Jde jen o to, aby to nebyl Witcher... přeci jen Activision novému CoD také vždy říká ultra power zbrusu nové OMG WTF FPS
  • Doufejme že ne Witcher 40 000 ;)
  • The Witcher number 643?
  • walltar
    Ok Kombinace slov Nové, RPG a CD Projekt ve mě vzbudila očekávání. *14*
  • Tak pozor , ta ikonka rozhodně není zadovka ani bubínkový revolver..... že by konečně RPG pro dospělé z dospělého univerza ?

    Jako by dle toho facebooku a duplicitních pozic tvořili rovnou dvě hry ...RPG IN A BRAND NEW SETTING ..... a staré otřepané ... RPG IN A DARK FANTASY WORLD...
  • Ja doufam, ze bojovy system ze dvojky zustane ve dvojce a nikam jinam uz ho cpat nebudou.
  • To je jasný, že to bude úplně nová hra, když jsou teď napakovaný pracha z prodejů konzolové verze Witchera 2. O něčem takovém se jim na PC ani nemohlo zdát.
  • scy7hian
    tak třeba proto, že ke koupi nhl musíš přibalit i gamepad (za předpokladu, že ho nemáš), což už může některé lidi odradit a nakonec pc trh (znaletně protknutý warezem - není to flame!) není hokeji příliš nakloněn, není ve světě tak populární a známý jako fotbal...nakonec výroba her není charita a chcechtáky se sypat prostě musí...nebo počkej na nějakej indie hokej *1*
  • Však jsem tady psal, že "Ne.", ale nikdo mi to nechtěl věřit... *3*
  • Ale jednička má stále co nabídnout!
  • Doufam že ne... když nějakou pecku udělají exkluzivně na konzole, tak to na konzolich taky zůstane a na PC hráče kteří by si taky rádi zahráli z vysoka ser*ou, ani pos*aný NHL nejsou schopný portnout... Tak proč by se měli všechny PC pecky rvát do chřtánu konzolistům?? Ani náhodou, ať mají taky co závidět...

    PS: poznámky typu at nedržkuju a koupim si konzoli mě nezajímají a nereaguju na ně, takže se neobtěžujte ;)
  • PreidaQ
    Já bych hlavně nedělal to, že ve hře, kde záleží při soubojích na kliknutí v ten správný čas, si to můžeš zapauzovat a přesně si to kliknutí načasovat (nebo kliknout i při pauze). Celou dobu hraní jsem nad tímhle kroutil hlavou. *8*
  • scy7hian
    paráda :) pamatuju, kolik jsem u Z1 na pc strávil času, pro mě rozhodně jedno z top rpg, východní styl a dospělý příběh mě natolik učarovali...aaaa nesmím o tom mluvit. Sem s tím hoši z CD red!!! *2*

    edit: *9*
  • Tak mě třeba zaujal jako skvělá cesta pro další level diablovek. Spíš dle mě potřeboval trochu dobalancovat, skupinovka třeba byla pro víc nepřátel skoro nepřekonatelná....no ale prostě jen chci říct, že já bych to udělal naopak, i když dvojku jsem hrál jen dvě hoďky u kamaráda, takže zase nemůžu říct jak moc by byl můj názor ovlivněný po celé dvojce.
  • Máš jich, víc, Diablovskou a z třetí osoby, co chceš víc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit