Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt musite byt porad online abyste to mohli hrat?
    • I ty, Brute? *1*
  • Kinet1c
    ja by som skor uvital skor graficke poriesenie hry, tzn beham vonku na pusti mam 60fps konstant, vojdem do dungu (do urciteho, stoky) a zrazu my skace fps hore dole, vecsionu sa udrziava na 30, je to kus odveci, ze by som mal problemy so strojom nemyslim, ono na forach boli rozne riesenie, ani jedno poriadne nezabera, takze asi to by som uvital najviac, nejak to poriadne poriesit aj ich servre dnes som zrovna mal nice lagg na nightmare, ani som si neuvedomil ze potvory akosi podozrivo stoja a zrazu boom a boli namne asi 20 stoho tri modre, ledva som do dal, ono ked ma clovek 10% hp, je to uz velmi tesne, ale toto sa my obcas stane a co viac obcas aj skapem, este ze neprichadzam o expy aj ked je iba lvl 60 max tzn pravdepodobne by som to vyeexpil tak ci tak
  • Alex81
    Každej si o D3 může myslet co chce, ale to, že je u nás naprosto vyprodanej a každá nová várka je hned rozebraná, je něco, co jsem si u nás v souvislosti s prodejem her nedokázal představit. *14*
    • sankuri
      Vetsina naroda taky kouka na Ulici a Ordinaci ze..
      • Shania
        Jen dotaz, zajímalo by me, kdyby se GW2 prodalo taky sest milionu, budes rikat to stejny?:) rek bych ze ne
        • sankuri
          Vtip je v tom ze u GW2 je ten hype zaslouzeny, D3 je jen nalesteny prd:-)
          • Tak to prr.. GW2 je bezpochybně dobrá, aspoň podle bety. ALe .. ALE každej HYPE je udělanej námi hráči a pak to dopadne tak, že nejsme spokojení. SW ToR je příkladem. A to nezpochybňuji kvality hry.

            D3 je jak řekl Drda dokonalej produkt. Hateři budou hatovat, fanboyové lovovat a ve finále stejně tu hru ude hrát miliony lidi, protože je tak dělaná. Když přestane rýpat, tak krom DRM je D3 nástupcem D2 ve všech směrech. Každýmu vyhovuje něco jinýho - grafika - kdyby to mělo jinej styl, tak se zase najdou lidi, kteří budou nadávat jak je to fádní atd. Tenhle styl co tam je, tou světu sedí. Zase takový WoW liek to není, i když to něco z toho má. Ale samotný postavy nemají s wowkem nic společného.

            DO Aukce Vás nikdo nenutí. Stejnej systém byl v Diablu.. tam byl také random drop, kterej platí i zde. A když prostě nemám štestí na drop se statama co potřebuji, tak to koupim.. a zase prodám něco co mi nevyhovuje, ale jiným jo. Easy.. Za Real money tě nikdo nenuti kupovat. A kdo si koupí imaginární item za velký love, tak je vocas.

            Já doufám, že vydělám na vocasech co budou kupovat moje předražený itemy :D :D :D
          • No teda, vy bude určitě nějaký expert vzdělaný v oboru herních produktů.....uplně to z vás čpí :D
      • Alex81
        Takže, všichni kdo koukají na Ulici se zvedli a šli koupit D3? *1*
        • To, že si nechá šest melounů lidí s*át na hlavu neznamená, že je jejich chování všeobecně správné...
          • Ja si D3 koupil. Priznam se ze jsem podlehl reklame. Prvni ani druhy dil jsme nehral,tak si rikam : ''neco na te hre musi byt,kdyz o tom vsichni tak basni''. A lituji. Lituji kvuli nutnemu pripojeni(MMO tituly hraji bez problemu,s touhle singleplayer hrou jsou problemy porad),lituji i kvuli hre samotne. Jak tohle muze distavat vysoke hodnoceni,to mi hlava nebere.
            • Jsou horší věci na světě... Ber to jako poučení pro příště. *4*
          • Alex81
            Má pravdu ten chlapec!
      • Nice one!
    • Hmm tak je vidět že se něco změnilo... Většině lidí zřejmě nevadí hrát online až tak že by si hru nekoupili
      • Ono hlavně místním trotlíkům nedochází, že spousta lidí si hru koupila PŘEDEVŠÍM kvůli hraní na battle netu. Osobně jsem hrál všechny diabla na BN a je to mnohem zábavnější než si to šudlat sám. Takže ti se určitě nevztekají a jsou jedině rádi, že jim tam nikdo nespamuje kupte goldy a itemy na www.xxx.xxx, ale vše je hezky a přehledně v aukci, kde to má blizz pod kontrolou, vše je čisté a legální, lidi co si itemy chtějí koupit tak je kupují bez rizika nějaké oblože a lidi které aukce nezajímá do ní nejsou nijak nuceni a ještě si blizz vydělá nějakou tu kačku. Jednoduše geniální, geniálně jednoduché.

        Pro místní trotly: doufejme, že takovouhle ochranu jako ma D3 bude mít za chvíli každá hra a lidi jako vy chcípnou vzteky a hned bude na tom světě krásne.

        PS: jak všichni víte, žr to laguje až je to prakticky nehratelný, když ste hru viděli max na jútúbu?
        • Ringwraith
          Vrací se to k tomu, co už pár lidí říkalo. Diablo 3 je prostě jako hrací automat, co tě má obrat. Tahat za páku (hraní) je sranda a vidina výhry (skvělej item, uspokojení z dokončení hry, atd.) žene lidi dál.
        • A v tomhle souhlasim s Ringwraithem, docela mi to pripomina World of Tanks, kde te nikdo nenutil kupovat premium acc, ale bez nej expis rychlosti slimaka a na provoz tanku musis farmit prachy... takove znacne free-to-playove
        • Ringwraith
          A co ti, co sice nejsou přímo nuceni do nakupování v aukci, ale padají jim většinově šmejdský itemy, což je pomalu do těch aukcí strká? Neužili by si hru lépe, kdyby jim padalo něco pořádného?
          http://www.youtube.com/watch?v=hI4peeO3yzY

          A co toto, což tě strká zase do aukcí?
          http://www.youtube.com/watch?v=u8CBbeSAjVo

          Takže ne, hra nikoho NENUTÍ do aukcí. Ale je skrznaskrz udělaná tak, aby tě tam dotlačila. Blizzard neměl problém gold sellingu vyřešit tím, že to legalizoval pod sebou. Měl to prostě eliminovat. Ale to by z toho neměl prachy. A ty jde především.
          • Ježiš co je to za argument? A komu padly ty itemy co se prodavají na aukcích? To jako když mi na každou obtížnost nepadne legendárka tak je blbě systém dropu? To je trošku mimo ne? A ano pokud mi většinou padají itemy pro Wizarda (asi mám být inteligentní barbar) tak je jen na aukci vyměním za goldy a ty pak za itemy pro sebe, to je vše, ale opět nestojí u mě člověk z blizzu a nedrží mi u hlavy bouchačku, abych používal aukci.

            A co toto, což tě strká zase do aukcí?
            Mno v D2 by člověk farmil oblasti na které stačí do zblbnutí, tady je holt aukce kterou se to dá ukrátit, ale zase ti nikdo nedrží u hlavy kvér.

            Hra je skrz naskrz udělaná jako Diablo (záměrně nevádím číslo) prostě gerátor potvor k zabíjení a generátor dropů z nich padlých. A prostě eliminovat problém goldsellingu mi přijde dost obtížné pokud ne nemožné (estli máš nějaké geniální řešení pochlub se). A že to legalizovali pod sebou je nejelegantnější řešení, dělo by se to stejně omezit to prakticky nejde, tak to uděláme přímo my. A zkus se na tu problematiku podívat věcně bez citového zabarvení a dojde ti, že to udělali nejlíp jak mohli. A ano dokonce na tom i vydělávají peníze.
          • pěkný videa :-)
        • Prvni cast je napsana dobre, v tomhle je ta aukce dobra vyhoda.

          Druhej odstavec je stejnej prujem jak trollovani.

          PS: hru jsem hral a opravdu nekdy laguje tak, ze mobove mlati a nejde to videt.
      • walltar
        Tak tohle se vědělo vždycky už od prvních online DRM od ubi .... na fórech byl sice rabble ale hry se prodávali jako divé. Fórum většina lidí co kupuje hry v obchodě na pultě nenavštěvuje, a techto lidií je hodně mimo země 2,5. světa. Kdyby u nás hry stáli poměrně tolik co v USA taky by většina lidí kupovala hry podle toho co mají na polici a neseděla by u netu a neřetla recenze, nesháněla dema a podobně. Prostě by jim to za tu práci nestálo.
        • To je rozhodně zajímavý pohled na věc... Dost pravděpodobně na tom něco bude.
        • Alex81
          Má pravdu, předsedo!
  • btw treba ve wowku vim že existuje nejaka evidence itemu ktere vam padli, neco vam padne a na battlenetu (na oficialnim foru) o tom mate zaznam co komu padlo. tak nemohla by treba ta aukce nejak takhle zpetne kontrolovat ze davate item, ktery vam skutecne padnul? to znamena pokud vam neco padne offline, nemuzete to dat do aukce, pokud se pak pripojite a neco padne, muzete prodavat.
    zda se mi ze technicke reseni by bylo mozne najit
    • p.s. a jo pak by si nacheatovali prachy *13*
      • p.s. 2 tak by jim bylo umožneno kupovat jen za realne penize *4* .
        ja jen že lide argumentuji že duvod proč je to online je že jinak by nešli udelat aukce
        • To je prazdny arugment, singl postavy by aukce nemely.
    • walltar
      Technické řešení není problém. Problém je spíš to že blizz nepotřebuje takové řešení hledat, nemají důvod tohle zavadět protože se jim tím zisk nezvyší.
  • Trochu strasidelne vzhledem k mym osobnim zkusenostem s druhym dilem, kdy jsem pri prechodu na patch 1.18 (z 1.13 tusim) prisel na Nightmare za Paladina o 50% sance na zasah. Z asi 80% na 30%. Takze postava na odpis. No snad se podobnych problemu nedockaji hraci i ve tretim dile.
    • yuri337
      Diablo 2 nemá patch 1.18, poslední byl 1.13, tak neplácej blbiny.
      • Pak to bylo z 1.03 na 1.08.
    • V D3 ale muzes pouzivat jakej skill chces protoze uz nestrkas bodiky do skill tree takze by ti tahle zmena v podstate vubec neuskodila zeano. Navis paladin byl i tak OP.
      • Sotva muze byt overpowered kdyz se trefi pouze ve 30ti procentech pripadu. Kazdopadne tahle vec nemela nic spolecneho se skilly, ale s body ve statech. A cely to byl nejaky prapodivny bug rekl bych. Nerikam, ze by mohl D3 postihnout stejny problem, ale pravdepodobnost, ze se neco stane je ze zkusenosti s D2 docela vysoka.
        • Taky proto jsem to nikdy nepouzival...
          • Co jsi nepouzival? Utok? *2* Myslis asi patche, ze?
  • Konecne jsem pochopil smysl clanku. Do diabla pridaji pandy
    • ja to ani nečetl, proste vidim diablo a diskutuju
  • stejne aukce v singleplayerovce je kravina, chteji na tom jen rejžovat ja vam to rikal ješte ped dvema lety ale nikdo mi neveril *13*
    • Zřejmě ale díky těmto aukcím nemusíme platit měsíční poplatky. Ať si klidně lidi kupují itemy za real moneay když na to mají. Mě to neotravuje a možná díky tomu i něco získám. Tak proč ne.
      • sankuri
        Lol toto me pobavilo, prej ze za singlovku nemusime platit mesicni poplatky, no jesteze nemusime!
  • No mi docela vadi, ze zatimco skilly nerfuji jak o zivot, na bugy zatim zvysoka kaslou. A hardcore si nedokazu predstavit, pokud bych treba mel wizarda, spolehal se na force armor a pak mi ho nekdo zabil na 1 ranu protoze blizzard zmenil vlastnosti skillu a nikomu o tom nerekl ;-)
    Jinak je dobre ze se hra bude menit, to byla vec co me drzela u D2. Vadi mi ze se to bude menit spis v zavislosti na potrebach aukcni sine nez na potrebach hry. Po pravde hru tak zavislou na predmetech jsem nikdy nevidel. Napriklad moje wizardka ma na max. lvl bez vybaveni dmg necelych 9 bodu, wtf? S vybavou pak asi 25000, u lip vybavenych je bezne 50k a vic.
    • To bude tim ze vsechny skilly pracuji s dmgu zbrane a ne s bodikama ve skill tree. Chapu ze s wizardem/sockou se ti to nezda ale tuhle zmeny vitam.
      • No kdyz si vezmu ze sme s kamosem rozjeli dve postavy, ja barbara a on wizarda a docela dlouho sme meli zhruba stejny pocet HP... Nebo ze wizard na max lvl ma 4.7k HP coz jde dostat z jednoho predmetu. Proste je to jen a pouze o itemech, jinak receno o Auction House. A sice jsem neco podobneho cekal, ale musim priznat ze zdaleka ne v takove mire.
        • Ale zapominas uz podotknout ze ty za barbara jsi mel mnohem vetsi DMG reduction.
  • Preed
    Dufam,ze sa Blizzardom inspiruju ostatne firmy a vsetky hry budu mat DRM,RMAH a hnusnu wowkovu grafku. *14*
    • I ty, Brute (trolluješ)? *1*
      • Preed
        Snazim sa,ale nejde mi to asi. :D
        • deridon
          pokud nemáš dvacet mínusků, tak je co zlepšovat
    • walltar
      Já bych klidně akceptoval DRM, RMAH, a hnusnou wowkovou grafiku kdyby k tomu přihodili pořádný gameplay jako za starých časů kdy člověk neměl 100her na 8hodin ale 8her na 100hodin.
      • Preed
        Neviem,podla sa to hra uplne rovnako ako D2,az na to ze je to ''jednoduchsie'' a menej debilne.
        • walltar
          Já to myslím obecně ... já sem s D3 spokojený.
  • Myslím, že problém diskuze zde je v tom že forum působí strašně neosobně, nepřehledně. Není tu žádná offtopic kategorie, shoutbox apod kde by se lidi seznámili, pohádali a kdoví co ještě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit