Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, Diablo hraju... a kupodivu se u něj bavím... a ano, taky mě štve, že musím být pořád online, ale dost mě mrzí, že většina příspěvků v diskuzi vůbec není o hře... lidi, jetli máte nějaký osobní problémy (nedokážu si typnout věkový průměr přispěvatelů), jako že vás třeba rodiče bijí nebo že máte problémy se šikanou a potřebujete se někde anonymně vypovídat... zkuste linku důvěry jo? a nepruďte pořád dokola s tím jak je vše na h**vno...
    • Ringwraith
      Prostě nekomu se nelíbí jak nějaká společnost zametá se svými zákazníky a tak má problémy s šikanou a bijí ho?

      Jo, já vždycky říkal, že na samotné hře mi nic nevadí. Vadí mi praktiky Activision-Blizzardu. A pokud ty si na tu hlavu necháš sr*t rád, tak se zacpi uši a zpívej si lalalala Diablo 3 je nejlepší lalalalala.

      Jo, chápu, že by jsi asi jen četl o tom jak je Diablo 3 super, ale ignorace problému není jeho řešení.

      Edit: Odstraněny zbytečný pindy kolem a nepřístojnosti.
      • A jako že si tu budete ty a tobě podobní stěžovat na praktiky Blizzardu tak si myslite že se něco změní nebo co ? To už je fakt směšné nevim co čekáte je to tak jak to je a to vaše pi*ování u každé novinky ohledně toho jak je online připojení na nic a podobné žvásty nic nedokáže. Stejně jsou všichni pořád online když u každé novinky jsou jedni a ti sami schopni pořád dokola. viz Troll.diskuzni. brblat.
        • "Stejně jsou všichni pořád online když u každé novinky jsou jedni a ti sami schopni pořád dokola. viz Troll.diskuzni. brblat."

          +1.
      • .. ani se mi moc nechce reagovat... navíc nemám tušení co znamená Blizzdron... já hraju po práci, jediný problém s připojením jsem měl první den, kdy prostě byly přehlcený servery... a navíc, mě nevadí číst si názory ostatních o tom co se jim líbí/nelíbí... ale zrovna tvů případ je ten, že jakmile tu někdo něco napíše, hned mu musíš napálit jak je divnej a jak si může dovolit říct, že občas nehraje, když jsou lagy... a teď mi vlastně došlo, proč zrovna ty opět útočně reaguješ na mlj příspěvek... světe div se, ty si přesně ta skupina lidí so jí to muselo nasrat, jelikož jsem se trefil s tím co máš za problém.... no neva, třeba z toho vyrosteš *3* , už ode mě další reakci nečekej, protože ja nemám za potřebí omýlat každému to samé dokola....hawk, domluvil jsem
        • Blizzdron(e) = člověk, který by obhajoval kroky Blizzardu, i kdyby si kvůli tomu měl s nadsázkou nechat prohnat kulku hlavou a který nesnese byť jen pomyšlení na to, že by jeho modla mohla být někým kritizována.
          • Ringwraith
            Tak tak.

            V tomto případě jsem se unáhlil. Drumor se zdá není Blizzdrone, ale možná spíše ta druhá cílovka Diabla 3.

            Starší člověk, který asi moc nehraje, ale pro Diablo 3 zase začne. A někdo takovej asi má tolik vlastních otravných věcí jinde, že už ani nemá sílu poznat, jak s ním špatně Blizzard zachází.

            Nemám to těm lidem za zlé. Pro dospělého člověka jsou logicky hry nízko na žebříčku věcí, co musí nějak víc řešit. A tak stačí, že Diablo 3 je zábava a dál se v tom nešťourá.
            • Pravda, takových lidí je hodně - oni jsou zvyklí si zahrát po večerech doma, vůbec neřeší nějakou mobilitu, neboť jsou celý život zvyklí např. během cestování provozovat jiné činnosti... Nějaké lagy též neřeší, protože mají dost podstatnějších starostí a jejich manželky to jen ocenily, když si zrovna v ten nedělní večer nezahráli. A nějaké srovnávání je jim někde - prostě je to hra, co je dostatečně lehká a je tam v rámci bitev na co se dívat, takže je to cool. *4*
          • Díky... tak to naštěstí nejsem...
            • To trol.diskuzni - Mám dobrou přezdívku, že? *3*
            • z toho se blizzdrone nevykecáš! Běž si strčit dildo +5 do balrogovy díry
      • Jedinej kdo si tu sere na hlavu si ty, tak buď radši ticho. Myslim že reagoval na to, že diskuze, kde je 1000 komentu, a z toho 999 : proč nemůžou hrát offline singleplayer.
        • Docela dlouho uz jsem neslysel, ze byt porad online ma svoje vyhody. Nepovis nam o tom neco? *15*
        • Ringwraith
          Což je plně legotimní kritika praktik Blizzardu.

          Své hráče svázali a hru udělali tak, aby hráče co nejvíc nutila do nakupování itemů, a singleplayer hráč z toho má nemá nic pozitivního, jen problémy.

          Udělat to někdo jinej, tak je hráči sežerou...
          • tak to nekupuj a nehraj jednoduchý, a tím že budeš fňukat tady na foru se stejně nic nezmění, nebo si opravdu myslíš, že si to tu někdo od blizzardu přečte?
    • Podle me maj nejvetsi problemy ty, co se druhejm snazi problemy vnucovat ;)
  • Mám pocit, že nějaký text u článku ani být nemusí. Stačí vytvořit nadpis Diablo III, místo textu třeba XxX a diskuze bude stejně narvaná příspěvkama. A pořád o tom stejným - musím být online, není skill tree, je to moc jednoduchý, má to WoW grafiku. Mno, divím se, že mě to ještě baví číst, i když je mi jasné, o čem diskuze bude :-)
    • Nemá to WoW grafiku, má to WoW engine.
      • Tudíž to musí mít WoW grafiku. Nemá cenu se tímhle ohánět, to nikdo stejně nechápe *7*
        • Tak rendering se dá upravit (viz zaklínač 1 což je licencovana Aurora, ale rendering je plně přepracovaný). I když Blizzard to zrovna moc neřešil no. Já jen popřel tvrzení o grafice a nahradil ho vyšším stupněm, který zahrnuje daleko více věcí :)
          • Jen je škoda že to tak moc lidí nedělá no. Ale blizz chápu alespoň proto, že chce mít všechny svoje hry stejně laděné, ikdyž diablu by možná podle old-school hráčů měla připadnout lepší/pestřejší/temnější především grafika.
            Ale u jiných her je ten stejný problém. Jistě se sem tam liší, ale většinou jde vidět, že (no spíš trochu dřív tak 2010) hry co visí na koupeném enginu (Unreal Engin 3) mají základní, trošku poupravený render a vypadá vše stejně. I sám Epic se diví, že všichni používají jejich "preview" render, když mají možnost si to upravit. Ale komu se do toho chce když si koupili licenci že *13*
    • walltar
      A co jiného bys tu chtěl řešit? Podle mě lepší diskuze plná trollů a fanboyů, kde to žije než mrtvo s jedním příspěvkem.
      • Jak kdy, někdy se zasměješ, třeba nad lidskou blbostí... ale někdy (konkrétně u někoho s nickem trol.diskusni) ti je k pláči a vyměnil bys i život za smrt. Navíc už trollové vymřeli nebo co.
    • Nj, kdyz ono ale clovek se snazi napsat neco konstruktivne a pak prijde fankiddo Tony a napise ti ze nemas pravdu pac milion milionu je miliarda. *7*
    • Pěkně řečeno, ať už jsi na jakékoliv straně barikády... +1
  • Tahle prehypovana megasra*ka si opravu nezaslouzi nosit titul Diablo, jelikoz tento paskvil jen nabada kup si vsechno v aukci a timpadem hra ztraci svoje kouzlo a opakovatelnost hrani je ta tam, a jeste k tomu vam za zacelou kratouckou hru 4 pidiakctu padne max tak ho*no, kdyz k tomu pripocitam celkovou delku hry, system skilu pro mentala, tak to je uz na zvraceni, jakou drzost si dovoli tihle nenazrani kumstyri z blizzardu vydavat. Ale co vsichni jsou spokojeni, stado je opet nazrano a my v blizzu vydelavam nekrestansky prachy a jen se smejeme nad tim, jak jsme zase toho cim dale vice hloupockeho zakaznika opet prevezli.
    Hnus, drzost, arognace a pohrdani hraci, takhle mel znit verdikt recenze teto splasky. A muzete me tady uminusovat jak chcete ,ale tahle zumpa uz letela pryc z meho PC , doufam, ze u Grim Down se tohle nestane.
    • S tymi vecami mas zrejme pravdu. Ano, posunulo sa to inde ako bola prva a druha cast. Ale s tym skracovanim mi to nepride take zle. Uz sa budem opakovat, ale podla mna ide pocit kratsej hry na vrub zmeneneho navrhu vychodov z kobiek a prepojeni jednodlivych map. Mne osobne vyhovovalo, ze sa nemusim vzdy vratit cez celu kobku (niekolko poschodi) k vychodu a mozem pouzit teleport pred vchod.
      • moc te nechapu, v diablu 1 byl po kazdem 3-4 poschodi přímý východ ven, zpet do města. Unlocknul se az po dosazeni toho poschodi samozrejmě. Takže žádný chození x poschodi atd., a samozřejmě taky town portal.

        takže řikáš že to v D3 není, nebo že to tam je "narozdíl" od starších diablos? (což je jasnej nesmysl) :D
    • A koho vlastně kritizuješ, resp. co se Ti nelíbí? Blizzard a Diablo III nebo spíš všichni hráči, co to hrají, a recenzenti, co dávají hře kladná hodnocení, díky nimž nové Diablo takové, jaké je, a vydělává Blizzardu peníze. A co si budem nalhávat, o to tady vlastně jde...
    • ok beru to je to jen a jen tvůj názor v tom přídě ti nebude dělat problém mi hru darovat s účtem že ? díky napiš mi na mjela chasm666@seznam.cz pokud seš teda tak nasranej a hru mi mužeš darovat děkuji :)
      • Milerad bych ti to daroval, ale mam hru pres anualpass, takze by ti to bylo k nicemu. A to jsem se na hru opravdu tesil.
    • sankuri
      Nevolil bych tak tvrda slova ale ve skrze souhlasim
    • Ty seš strašnej pokus o pokus o pokusu na trooolla..
      Jinak dobrej pokus.
      • kazdej komu se neco nelibi je trol ze ?
        • A kazdej komu se neco libi je tupa ovce a blbec co skocil tem nenazrancum z blizzardu na spek...
          • Kde se vzaly ty pluska? Koukám, že je tady dost trollů. No jo, všichni ostatní to hrajou... *1*
  • Tak jo, už se musím přiznat, už to v sobě neudržím. Jsem ve skutečnosti latentní homosexuál, kterej nemá holku ani žádné kamarády a jediným smyslem mého života je prudit a tapetovat na diskuzi na games.cz. Tak to prosím se mnou vydržte, já už jinej nebudu.
    • Vtipnej... To jsi ty, Amaroune? *3*
    • Cti: Jsem fanboy a strasne me stve ze si nekdo bere do ust mou momentalne fanboyovanou hru. Proto se vydavam za nekoho jinyho a snazim se ho pospinit, nemam totiz zadnej jinej argument. A vubec to neni obvious, ze to pise nekdo jinej.
  • Fakt musite byt porad online abyste to mohli hrat?
    • I ty, Brute? *1*
  • Zdravím,

    chcel by som len podotknúť jednu vec. "Hateři" (alebo ako sa profesionálne nazývate) majú oproti "Fanboyom" v diskusii jednu veľkú nevýhodu. Hru vlastne nikdy nehrali. Takže akýkoľvek ich argument má omnoho menšiu hodnotu, keďže informácie majú z druhej ruky. Keď budem komentovať situáciu v Iraku, budú mať moje argumenty rovnakú hodnotu ako argumenty Iračana? Vzhľadom na to, že len citujem informácie reportérov a hovorím to, čo si myslia oni, tak asi nie.

    Pokladám sa skôr za "casual" hráča. Mám odohraných už pekných pár hodín D3 a jediné na čo sa môžem sťažovať sú občasné lagy. Online pripojenie je fenomén tejto doby, s tým nespravím nič. AH využívať nemusím a zatiaľ nevyužívam. Nemôžem sa sťažovať na niečo čo môžem ignorovať. Hnusná grafika? Ehm. Videli ste hĺbku interiérov a exteriérov? Na niektorých miestach som sa naozaj zastavil a doslova sa kochal výhľadom. A navyše spĺňa svoj účel. Je temná a tmavá tam, kde má byť a je presvetlená tam, kde má byť. Nie je fádna. Jediné čo mi vadí sú slabšie cinematics. A možno by som ešte privítal podrobnejší rozpis skills (% dmg napr.)

    Začínam mať pocit, že tak ako sa stalo online pripojenie fenoménom doby tak je aj fenomén na všetko nové pindať. Krásne sa to ukázalo pri SCII, kde diskusie vyzerali rovnako. Teraz už všetci spokojne krochkajú a začínajú zase pindať na SCII:HoS. Ale možno to tak má byť. Najpopulárnejšie umelecké diela sú nakoniec tie najkontroverznejšie.

    Janko, Honza, Whatever
    • sankuri
      Dostal jsem se do poloviny Inferna, to uz snad do kolonky "ani nehral" nespada.
      • Už jsem se jednou omluvil a omluvím se i tobě. Neznamená to, že jsi hru nehrál. Špatně jsem to formuloval. Smím se ale zeptat, kolik času jsi při té hře strávil?
        • sankuri
          tyden a neco 12-15 hodin denne
          • hm a nepíšeš náhodou o pár příspěvků dole, že ta hratelnost je 12-15 hodin ?
            A ty hraješ 12-15 hodin denně po týden.. V tom případě bych si nestěžoval na krátkou herní dobu.
    • Jen bych si dovolil malinko oponovat k bodu s tema "haterama" ja osobne jsem se na D3 opravdu tesil a dalo by se rici, ze jsem vice inkriminoval k fanboyum, ale po zahrani D3 - dostal jsem na na NM do 3 actu, tak musim konstatovat, ze se ze me stal opravdovy "hater" teto hry a vicemene blizzardu jako takoveho, protoze to co v posledni dobe vydava a predvadi je opravdu ubohost, sve dalsi duvody ke hre D3 jsem vypisoval nize.
      Takze tve tvrzeni, ze hateri tuto hru nikdy nehrali je opravdu zcestne.
      K blizzardu samotnemu, kdys jsem ho opravdu respektoval, ale dnes je to jen zdimacka na penize.
      • Jo to se omlouvám. Je samozřejmě pravda, že kolikrát se i fanoušek od hry a společnosti odkloní. Co se týče té ždímačky na peníze. Přemýšlel jsem nad tím a muj postoj je takový, že si za to hráči mužou sami. Od doby D2 se herní společnosti příliš posunuli. Díky obrovským ziskum a následným vstupum na akciové trhy se z nich stali akciovky s množstvím vlastníku. A každý z nich samozřejmě preferuje strategii co nejvyššího výnosu. Proto je logické, že je to ždímačka na peníze. A za to mužeme jenom my, protože díki nám se z her stal fenomén.
    • a co Starter edition jsi slyšel, D3 Lowere? můžeš předpokládát, že většina haterů ví, o čem mluví, takže tvůj argument není moc dobrý. Navíc jsou to stejné argumenty jako v recenzích.
      • Milý cechi,

        předpokládám, že jsi myslel Lovere. Jestli ano, smím se zeptat jak jsi to z mého příspěvku vyvodil. Pokud vím, tak podprahovou správu jsem tentokrát nepřiložil.

        Nevím co tou Starter edition myslíš. Vysvětli a pouč mě.

        Když jsi všimneš tak já jsem svuj argument rozvil a připsal jsem vlastní zkušenost. Tím co jsi napsal ty, jsi jen potvrdil muj argument. Citování recenzentu. Bacha, já neříkám, že je to špatně. O něco svuj argument opřít musíš. Ale v případě, že ho chceš zapáleně obhajovat, cizí názory nestačí.

        Janko, Honza, Whatever
    • Pro mne zklamani. Vic me bavil pribeh/rozhovory/lore, nez samotny hrani. Zacal jsem to znova na nightmare a je to stejne jednoduchy jak na normal. Nemam vubec motivaci to projit jeste 2x, abych mohl hrat inferno. Pro co vlastne ? Moby jsou kazdou hru stejny, vsechno jsem uz precetl, cinematics zkoukl, akt 3-4 velka slabota, itemy nuda diky AH, slabe outro. Dvojka me bavila vic.
      Shrnuto - jedna velka ztrata casu.
      • Když to vezmeš z patra tak hraní každé hry je ztráta času. :D Možná až na náučné nebo logické ale kdo by to hrál, že jo. :D. S tím slabým outrem souhlasím ale s tou nízkou obtížností nikoliv. Jestli máš nějakou radu jak procházet pohodově tak sem s ní. Bez AH samozřejmě. Mám 35 Barbarian a docela mi to dává zabrat.

        Ale lore mě taky bavila. Povinně jsem si ještě před hraním pročetl Book of Cain. Odporučuji.

        Na druhou stranu někdy hra prostě nechytí a nic s tím nenaděláš. To je už ale riziko podstivého kupování.
        • Hrani her neni ztrata casu, ale hrani toho sameho dokola je pro mne ztrata casu :)
          A rada jak prochazet pohodove ? frost nova+aoe knockback+3 galaxie za sorcku nebo 3 multishoty za DH :D. Za barbara nevim bohuzel, ale pry to maji meleeci tezsi.
    • Mozna uz mas zapnuty, pokud ne tak pro podrobnejsi rozpis skillu si zatrhni v options kolonku - Advanced tooltips - ci tak nak to tam je ted nevim preste. Potom ti to bude u skillu zobrazovat kolik davaj spelly % weapon dmg, atd.
      • Hezky. Díki moc. O ďalšiu nepríjemnosť menej. Deň je zase o niečo krajší.
  • Alex81
    Každej si o D3 může myslet co chce, ale to, že je u nás naprosto vyprodanej a každá nová várka je hned rozebraná, je něco, co jsem si u nás v souvislosti s prodejem her nedokázal představit. *14*
    • sankuri
      Vetsina naroda taky kouka na Ulici a Ordinaci ze..
      • Shania
        Jen dotaz, zajímalo by me, kdyby se GW2 prodalo taky sest milionu, budes rikat to stejny?:) rek bych ze ne
        • sankuri
          Vtip je v tom ze u GW2 je ten hype zaslouzeny, D3 je jen nalesteny prd:-)
          • Tak to prr.. GW2 je bezpochybně dobrá, aspoň podle bety. ALe .. ALE každej HYPE je udělanej námi hráči a pak to dopadne tak, že nejsme spokojení. SW ToR je příkladem. A to nezpochybňuji kvality hry.

            D3 je jak řekl Drda dokonalej produkt. Hateři budou hatovat, fanboyové lovovat a ve finále stejně tu hru ude hrát miliony lidi, protože je tak dělaná. Když přestane rýpat, tak krom DRM je D3 nástupcem D2 ve všech směrech. Každýmu vyhovuje něco jinýho - grafika - kdyby to mělo jinej styl, tak se zase najdou lidi, kteří budou nadávat jak je to fádní atd. Tenhle styl co tam je, tou světu sedí. Zase takový WoW liek to není, i když to něco z toho má. Ale samotný postavy nemají s wowkem nic společného.

            DO Aukce Vás nikdo nenutí. Stejnej systém byl v Diablu.. tam byl také random drop, kterej platí i zde. A když prostě nemám štestí na drop se statama co potřebuji, tak to koupim.. a zase prodám něco co mi nevyhovuje, ale jiným jo. Easy.. Za Real money tě nikdo nenuti kupovat. A kdo si koupí imaginární item za velký love, tak je vocas.

            Já doufám, že vydělám na vocasech co budou kupovat moje předražený itemy :D :D :D
          • No teda, vy bude určitě nějaký expert vzdělaný v oboru herních produktů.....uplně to z vás čpí :D
      • Alex81
        Takže, všichni kdo koukají na Ulici se zvedli a šli koupit D3? *1*
        • To, že si nechá šest melounů lidí s*át na hlavu neznamená, že je jejich chování všeobecně správné...
          • Ja si D3 koupil. Priznam se ze jsem podlehl reklame. Prvni ani druhy dil jsme nehral,tak si rikam : ''neco na te hre musi byt,kdyz o tom vsichni tak basni''. A lituji. Lituji kvuli nutnemu pripojeni(MMO tituly hraji bez problemu,s touhle singleplayer hrou jsou problemy porad),lituji i kvuli hre samotne. Jak tohle muze distavat vysoke hodnoceni,to mi hlava nebere.
            • Jsou horší věci na světě... Ber to jako poučení pro příště. *4*
          • Alex81
            Má pravdu ten chlapec!
      • Nice one!
    • Hmm tak je vidět že se něco změnilo... Většině lidí zřejmě nevadí hrát online až tak že by si hru nekoupili
      • Ono hlavně místním trotlíkům nedochází, že spousta lidí si hru koupila PŘEDEVŠÍM kvůli hraní na battle netu. Osobně jsem hrál všechny diabla na BN a je to mnohem zábavnější než si to šudlat sám. Takže ti se určitě nevztekají a jsou jedině rádi, že jim tam nikdo nespamuje kupte goldy a itemy na www.xxx.xxx, ale vše je hezky a přehledně v aukci, kde to má blizz pod kontrolou, vše je čisté a legální, lidi co si itemy chtějí koupit tak je kupují bez rizika nějaké oblože a lidi které aukce nezajímá do ní nejsou nijak nuceni a ještě si blizz vydělá nějakou tu kačku. Jednoduše geniální, geniálně jednoduché.

        Pro místní trotly: doufejme, že takovouhle ochranu jako ma D3 bude mít za chvíli každá hra a lidi jako vy chcípnou vzteky a hned bude na tom světě krásne.

        PS: jak všichni víte, žr to laguje až je to prakticky nehratelný, když ste hru viděli max na jútúbu?
        • Ringwraith
          Vrací se to k tomu, co už pár lidí říkalo. Diablo 3 je prostě jako hrací automat, co tě má obrat. Tahat za páku (hraní) je sranda a vidina výhry (skvělej item, uspokojení z dokončení hry, atd.) žene lidi dál.
        • A v tomhle souhlasim s Ringwraithem, docela mi to pripomina World of Tanks, kde te nikdo nenutil kupovat premium acc, ale bez nej expis rychlosti slimaka a na provoz tanku musis farmit prachy... takove znacne free-to-playove
        • Ringwraith
          A co ti, co sice nejsou přímo nuceni do nakupování v aukci, ale padají jim většinově šmejdský itemy, což je pomalu do těch aukcí strká? Neužili by si hru lépe, kdyby jim padalo něco pořádného?
          http://www.youtube.com/watch?v=hI4peeO3yzY

          A co toto, což tě strká zase do aukcí?
          http://www.youtube.com/watch?v=u8CBbeSAjVo

          Takže ne, hra nikoho NENUTÍ do aukcí. Ale je skrznaskrz udělaná tak, aby tě tam dotlačila. Blizzard neměl problém gold sellingu vyřešit tím, že to legalizoval pod sebou. Měl to prostě eliminovat. Ale to by z toho neměl prachy. A ty jde především.
          • Ježiš co je to za argument? A komu padly ty itemy co se prodavají na aukcích? To jako když mi na každou obtížnost nepadne legendárka tak je blbě systém dropu? To je trošku mimo ne? A ano pokud mi většinou padají itemy pro Wizarda (asi mám být inteligentní barbar) tak je jen na aukci vyměním za goldy a ty pak za itemy pro sebe, to je vše, ale opět nestojí u mě člověk z blizzu a nedrží mi u hlavy bouchačku, abych používal aukci.

            A co toto, což tě strká zase do aukcí?
            Mno v D2 by člověk farmil oblasti na které stačí do zblbnutí, tady je holt aukce kterou se to dá ukrátit, ale zase ti nikdo nedrží u hlavy kvér.

            Hra je skrz naskrz udělaná jako Diablo (záměrně nevádím číslo) prostě gerátor potvor k zabíjení a generátor dropů z nich padlých. A prostě eliminovat problém goldsellingu mi přijde dost obtížné pokud ne nemožné (estli máš nějaké geniální řešení pochlub se). A že to legalizovali pod sebou je nejelegantnější řešení, dělo by se to stejně omezit to prakticky nejde, tak to uděláme přímo my. A zkus se na tu problematiku podívat věcně bez citového zabarvení a dojde ti, že to udělali nejlíp jak mohli. A ano dokonce na tom i vydělávají peníze.
          • pěkný videa :-)
        • Prvni cast je napsana dobre, v tomhle je ta aukce dobra vyhoda.

          Druhej odstavec je stejnej prujem jak trollovani.

          PS: hru jsem hral a opravdu nekdy laguje tak, ze mobove mlati a nejde to videt.
      • walltar
        Tak tohle se vědělo vždycky už od prvních online DRM od ubi .... na fórech byl sice rabble ale hry se prodávali jako divé. Fórum většina lidí co kupuje hry v obchodě na pultě nenavštěvuje, a techto lidií je hodně mimo země 2,5. světa. Kdyby u nás hry stáli poměrně tolik co v USA taky by většina lidí kupovala hry podle toho co mají na polici a neseděla by u netu a neřetla recenze, nesháněla dema a podobně. Prostě by jim to za tu práci nestálo.
        • To je rozhodně zajímavý pohled na věc... Dost pravděpodobně na tom něco bude.
        • Alex81
          Má pravdu, předsedo!
  • Oprasime kalachy a jdem na blizzard ? Muzem to vzit rovnou i kolem EA...
    • No proti tomu co posledni dobou predvadi blizzard jsou EA jeste zlate. Za to jak se staraji o multak v ME3 maji u me velke plus. Pokud je na svete spravedlnost, pak od nich blizzard prevezme stafetu oceneni za nejhorsi firmu roku...
      • Co předvádí Blizz poslední dobu? ROzšiř mi obzor. Stále se bavíme o Diablu ?
        Nebo tě dere někde jinde ještě ? EA je prasečina a blizzard se jí v tomhle nevyrovná.
        Absolutně nechápu jak tohle můžeš napsat. EA je zlaté.. rofl... EA všechno uspěchaj a pose,*ou právě kvůli zisku... SW ToR potřeboval daleko víc času, ME3 a jeho závěr byl fiasko. Da2 bylo odfláklý, tak jakto že je Blizz horší hm ?
        Jejich multiplayer operace jsou jen uklidnění rozhořčených Biodronů právš díky endingu ME3.
        Kde je ten DIrectors Cut co slibovali ? Ani na E3 se neobjeví...
        Pak příjde Blizz , udělá DRM DIablo a všichni pasujou Blizz na nejhorší company na světě..
        • Blizz je nejhorší company na světě..
          Ale hry mají krásně huňaté, zviřátkové, tuli tuli muck *14*
          • Viděli jste někdo " secret level " v D3 ?
            to je naprostá pecka .) zasmál jsem se od srdce :)
            tam sedí to tuli uli muck :D
            • Nejlepší je ještě rozhovor s krávou, než tam vstoupíš .)
            • Jo, ale to sedí tak první minutu, pak začneš ty růžové poníky krájet na půlky *1*
  • Ruku na srdce, opravdu je na té hře vidět 6letý intenzivní vývoj prakticky největší a nejbohatší herní společností na světě?
    • Ano je. Asi tak, jak to bylo vidět u DNF *1*
    • No vypada to spis, jako kdyby 5 let a 90% lidi delalo jen cinematics
    • sankuri
      Tjn na to jak dlouho to vyvijeli a kolik ma Blizz prachu tam melo byt tak 10x vic contentu minimalne
      • Jak si představuješ 10x víc contentu? Máš na mysli předměty, příběh, nadstandard?
        • sankuri
          Delsi a vetsi oblasti, delka hry je skutecne zarazejici, kdyz si vzpomenu jak byl brutalne rozlehly takovy Sacred 2.. generator map v D3 je totalni vysmech, ano je tam ale tech negerovanych oblasti v pomeru ke generovanym je opravdu hodne, takze takovy ten znovuobjevovaci efekt jako v D2 se nekona.
          • Sacred 2 byl sice rozlehly, ale brutalne stereotypni po par hodinach. Na druhou stranu byl sexy a mel koule !
          • Na druhou stranu, teď máš znovugenerující oblasti po každém novém přihlášení. Jestli si dobře vzpomínám, tak to v D2 nebylo. Nevím jak to bylo v Sacred 2 ale v jedničce mě ta rozlehlost koncem hry spíš unavovala. Tím pádem to opět vychází z pocitu a chutí hráče, co je dobré a co ne.
            • A navíc. Jak jsi už psal, strávil jsi při tom téměř 100 hodin. To je na dnešní dobu za cenu 50 € sakra slušný podle mně.
            • Ale stejně měla ty samé prvky. Jen se měnil její tvar. Vědel si, že v téhle oblasti jsou 2 jeskyně a určitě jedna Elite. Konkrétně si vzpomínám na první akt a Rakanoshe nebo jak se jmenoval. Fallen Shaman to byl. Ten tam byl pořád.
            • Jediný důvod proč se mapy generují při každém přihlášení je, že není reálně nenáročný a jednoduchý způsob jak je na serveru uložit a přenést v rychlosti klientovi.
            • sankuri
              Ale bylo:-) Akorat ze tam se ta oblast generovala od zakladu cela
            • Délku hry jsme už probírali, tak to už nebudem roztahovat zbytečně.
    • Trol.diskuzni
      Jde na ní vidět maximálně tak to, že po cca deseti letech koncepce/vývoje už nevěděli, jak dál, tak vzali dva vývojáře a uklízečku z WOW-development týmu a nějak to za půl roka spíchli. *3*
  • Jediné co se mi mění před očima je error 37 s novým errorem 73
    Pro mne klesl Blizzard na samé dno.
    • farmíš v infernu u přihlašovací obrazovky? neříkej, že to nefunguje, jenom chceš špinit božský blizzard (/konec ironie)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit