Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať jde Blizzard s těma svejma serverama do háje,tohle neni možný. *16* *16* *16*
    • ja mam i error 74 hec to jsem, ale rad za SP hru co se musi logovat na server *16* *16* *16*
    • taky se snažíš hrát na chalupě u lesa offline? vždyť Error 37 je přece výmysl a špinění Blizzardu, nikdy nebyl žádný problém!

      EPIC 37 FAIL *16* *16* *16*
  • Trol.diskuzni
    400!
    • 401 :(
      • 37
  • Nakrmim trosku hatery...
    Servery D3 uz nekolik hodin hazou error 37 opet a nelze se pripojit... Podle hlasky jsou opet pretizene... takze nekdo mozna hraje... netusim...
    • U nas hrajou vsichni.
      • Tak to se logli asi pred dost dlouho dobou... ted se prihlasit neda...
        • Jsem se zkusil nalogovat a na ctvrtej pokus jsem se normalne prihlasil ale chybu to hlasi to je fakt.
          • Hmmm ja asi 100 pokusu a nic...
            • Tak ja se za 3 minuty odloguju protoze ted hned stejne hrat nebudu tak se priprav a zkousej to :D
  • Tadysi nekdo tezce vytira s celym dablem ....http://heredur.drakensang.com/
    • Ne sry, kupovat si resource na casteni spellu za prachy fakt nebudu. *15*
  • Ano sice maji na vyssi obtiznost vice HP a DMG ale to neni jedine. Taky maji vice abilit zaroven: vortex, molten, jailer, vampiric atd.
  • Není nad to si zpříjemnit odpoledne čtením komentářů od provokáterů a rádoby znalců her, které nehrali :)
    • Trol.diskuzni
      Hry, se kterými ideově nesouhlasím, zásadně nehraji. *3*
  • Od tý hodiny co Blizz pustil dneska servry tu je mrtvo. !!

    I hateři hrajou blaženě Dijáblo :)
    • kež by error 37
    • Error 37,takže ee
    • Hraju leda error 37
    • Trol.diskuzni
      Ano, Diablo 1 či 2 a s láskou. *3*
  • diablo začíná mít koule až na obtížnost hell (tim ale neříkám, že nižší obtížnosti sou lehký), jednak v klidu dojedete 60. level, takže máte všechny skilly a jednak koncentrace elitních mobů je vskutku velmi příjemná, na každym rohu někdo a vlastností maj až až
    já osobně můžu jet solo jenom tak do druhýho aktu, ale ve skupině si to dáváme až po diabla a je to opravdu super pařba, to se musí vidět a hrát
    inferno neřešim a auction house je super věc, je na každym, jak moc tomu pozlátku podlehne a jak moc si chce zkazit hru, takže asi tak
    • nazívat větší damage a větší počet životů nepřátel za větší obtížnost to chce hezkou dávku naivní zaslepenosti. To není větší obtížnost to je jen větší opruznost
      • Takhle to je přece u všech her :)
      • Navic jsem cekal, ze na vyssi obtiznosti budou mobove vypadat jinak, falleni byly barevni, zombies taky, aspon tak si to pamatuju z D2. Ted je vsechno absolutne stejny.
    • Super pařba, ale pak přijdeš s melee charakterem do prvního aktu na inferno a zjistíš, že aby ses dostal přes první akt, potřebuješ vybavení z aktu dva a výše. A to tě nehorázně naštve. Že člověk musí farmit equip, aby se dokázal ve hře posunout, to beru, ale že to je udělané takhle stupidně, to je smutné. Celé farmení se pak smrskne na to, že nefarmíš equip ale goldy, za které si koupíš lepší vybavení na AH a pak máš šanci se posunout dál.
      • Kdyz mas DH tak staci veci z aukce (klidne i bez vit) co maji 150+ resp 100+ (kde tolik neni) dex, stala me 100k + 70k za 700dps crossbow a projel jsem to s 12k hp az k magde. Za barba nestacilo ani 50k hp a 700 resisty *5*
        • Však na to jsem právě narážel, každá lama s ranged charakterem farmí inferno pomalu v modrým equipu a člověk, kterej si prostě chtěl založit melee postavu, prostě utře nos a šetří prachy, aby se mohl vůbec dostat z prvního aktu.
          Že je inferno těžké, to vůbec neřeším, tak to má být, ale každý by měl mít stejné šance. V této chvíli prostě ranged charaktery mají nechutně navrch.
          • A to uz ma DH nerfnuty SS, a Wiz to kombo armoru dmg redukce + heal ticky.
        • "staci veci z aukce"? A to je jako dobře?
          • K něčemu by ten hráč ty goldy použít měl.
            • Cca 15 hodin unikatniho contentu, pak uz to jedes znova na dalsi obtiznost.
            • Dobře? Ale takhle to dopadlo stejně jak se skillama. "Equip si vyber". A navíc to člověka zas nutí používat aukci, stejně jako to patrně bude nakonec nutit používat RMAH. No, v každém případě to prakticky odebírá další element ARPG her a zbývá jen ono rubání s lepším či horším příběhem. Pff, jakoupak životnost má taková hra?
            • Takže je to dobře že mají využití :)
            • Třeba v D2 je taky nikdo na nic nepoužíval :) . Ale D2 nebylo jakési hybridní MMO, hm...
          • Ne, tim ukazuju rozpor mezi tim jak barbar chcipne s gearem za milion na par ran a DH s gearem za 100 to projede.
  • blizzard na treti pokus vybrousil diamant zvany diablo k naproste dokonalosti.
    • Lol. Ty u toho i fapuješ?
    • Diamand ? ja bych to spise nazval prebrousene sklo v odlesku starych dilu, ale jedno se blizzardu musi uznat, za minimum prace a vynalozenych penez dokaze maximalizovat zisky a tohle je presne pripad D3, ktery dopadl, tak jak dopadl. Hype je hype a stado skace tak jak pastyr piska
      • Blah blah blah blah blah blah stado blah blah blah blah maximalizovat zisky blah blah blah blah hype blah blah blah blah pripojeni k internetu blah blah blah fanboyove.

        A co kdyz me to proste bavi? Mam si to nechat kazit od lidi jako ty kterym se to nelibi?
        • On te nekdo nuti to cist, nebo reagovat? Tobe kazi radost ze hry to, ze nekdo napise neco jinyho nez si myslis? To jsi docela jednoduchej clovek.
          • Prosim necti me a nereaguj na me. Kazis tim jednoduchym lidem jako ja radost ze hry.

            Diky

            Tupa Ofce aka Blizzard Fanboy
            • Dobre, uz ti nebudu ublizovat fanboyi.
      • Diamand ? Ne, Diamant :D
  • Skoncil maintenance update a vsichni hateri zase klikaji ! :D
    • Taky bych klikal, ale jsem v práci *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit