Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • latex, bazuky, vybuchy, kung-fu otlkanice. uplna esencia toho o com boli povodne diely. bravo.
  • Hmmm, hru si určitě zakoupim , mě se líbí... Ale chci napsat že mi nejdou žádne videa v tomhle přehrávači plynule na tiscaligames,, má někdo stejný problém? na jiných stránkách jsem nikdy problem neměl ani když jsem spouštěl videa ve full HD... dost mě to štve...
  • autobusar
    Ja byt hitman tak by som ich omamil chloroformom ako sa to dalo v Silent assasin a potom ich odvliekol do pivnice,zviazal a kazdy den az do zodratia predkozky.
    • Cahir
      Sklepmistr! *1*
      http://www.zewlak.estranky.cz/img/mid/1/sklepmistr.jpg
  • Jinak trailer není úplně špatný. Měl svojí atmosféru, jak se Hitman stojí v koupelně a převléká si zakrvácené šaty, a jeho tělo je polepené náplastmi, je dobré. I jeptišky jsou skvěle vymyšlené, jak se suknic vytáhnou zbraně, je to starý trik, ale dobrý :)

    ALE, ALE!! Co nemohu pochopit jsou ty 20 cm podpatky slečen.... To je hrůza, to je směšné. Nemohli udělat slečnám namísto "botiček" alespoň na způsob kanadách. Jinak byl se mi trailer líbil. A záběr kdy, se objeví samopal a jak se zhoupne růženec, je kruté :)

    Váš Werdes, alias Werde
  • no musíme se smířit s tim, že zlatá éra her definitivně pominula

    nový hitman popírá vše, co předchozí díly vybudovaly
  • KokyMetalGear
    myslim, že podobnost ICA a CIA není náhodná. oni jsou ti nejvetší vrazi v historii tajných služeb
  • pekne CG. ale co ma tato debilina s hitmanom?

    latexove kungfu defky z killbilla s bazukou prezlenecene za jebtisky. are you fuckin kidding me?
    extremna tupota. ak budu na tomto zalozene hitman misie tak no dovi.
  • Kdo viděl Blacklagoon tak ví, že jeptišky coby pofidérní charaktery jdou ztvárnit i mnohem lépe. Je to pěkné na pohled ale to je asi tak vše. http://www.youtube.com/watch?v=rIz5U1LsrHw
    • Shaker
      Jo, tohle jsou urcite daleko lip ztvarneny akcni jeptisky... a ted ten o cerveny karkulce
    • Velké plus pro tebe za zmínění black lagoon.
      • Děkuju můžu odporučit Jormungand. Pojednává o překupnících se zbraněma a zatím je to Black Lagoon dost podobné.
        • Jo jo znám a docela se i líbí, ale stejně díky za tip
  • BoB.2
    Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......
  • EuroSamurai
    Hmmm takže agentura pujde po 47?
    Jinak trailer absolutně debilní(z mého pohledu) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit