Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Jak by rekl Karel: Vole doprdele uz to video zase nejde. Vole dejte sem uz vole konecne jinej prehravac, nejlepe vole rovnou youtube...
    • Zmáčkni Play, d3bil3.
      • Miserius
        Muj prispevek tu byl 2 hodin pred tvojim, kdyz to jeste neslo, DEBILE!
    • Vole, youtube ne, to by mi v práci nešlo, admini nahodili firewall! *15*
    • kdyz to slovo VOLE neumis poradne pouzit ve vete tak to sem kua neseeer ;)
    • Miserius
      Vole, děkujeme všichni :)
    • Myslíš jak by řekl někdo, komu zamrzl mozek na úrovni puberťáka.
  • latex, bazuky, vybuchy, kung-fu otlkanice. uplna esencia toho o com boli povodne diely. bravo.
  • Hairy_Ass
    Jako vizuálně k tomu nemám co dodat, jak stál v té koupelně, tak jsem chvíli opravdu přemýšlel, jestli to není živý herec. *4* Ale samotná náplň videa je děs běs. Latexové jeptišky z rpgčkem? WTF?! *8* *1*
  • Khanemis
    Předně se musím přidat k pochválení grafické stránky tohoto traileru - to je tak úžasně zpracované po technologické stránce, že jsem prvních několik chvil myslel, že jde o film se živými herci. Zdá se, že chlapci z Blizzardu mají v animačkách zdatnou konkurenci.

    Co se týče toho klišovitého námětu, ono to sice je blbé jak KillBill, ale úplně mimo mísu Hitmanovských reálií mi to nepřijde. Vezměte si, že třeba v Blood Money bylo hned několik misí, kde vás mohly snadno dostat vražedné prostitutky (například na párty, kde se producírovaly dámy převlečené za anděly a ďáblíky). Hitman vždycky tak trochu poukazoval na zvrácenost a dekadenci společnosti, kterou čistí od toho nejhoršího svinstva. Pravdou zase je, že v tomto traileru je to dovedené až do béčkového absurdna.
    • tady vubec nejde o to jak ty damy byly oblečene ale že nehrály v tom videou žádnou roli, jejich cilem nebylo zabit hitmana ale "režiser" je tam dal jen proto aby pozovaly pred divakem v sexy korzetu. To me jako jako divaka urazi. Ne ze bych nemel rad zeny ale nekoukam na trailer k hitmanovi kvuli tomu. Taky me uráží jako diváka že se dokazal priplizit na volnem prostranstvi k tem asi 7 zenam, zadna si ho nevsimla? Pak jednu knokautoval co muselo udelat hluk a ostatné ty zeny staly metr od neho a mirily na dum a prohledavaly okoli jjakože kde ten hitman je (stal metr za nimi a mlatil jejich spolčenici). Tohle uraži mou inteligenci.
      Tohle není ani béčko ani Kill Bill, tohle je proste nadsázka a parodie, jenže zda se oni to mysleli s tim trailerem vazne.
      • Shaker
        clovek, kterej ma nekolikaletou praxi v zabijeni dokaze sileny veci, to, co tu povazujes jako nemozny takovy vubec neni... randal z RPG a ten horici motel je dost velky rozptyleni na to, aby to upoutalo pozornost a clovek si pak nevsimnul, ze se za nim neco deje. Predstav si, ze vylezes z autobusu a nemas penezenku, ale to by si prece vedel, kdyby ti nekdo sahal do kapsy :)
        • ok ješte mi vysvetli proč tam nastoupili na začatku jak na prehlidkovy molo misto aby zaujaly strelecke pozice aby meli pokryty cely prostor a kryly se navzajem a budu uz zticha
          • x_ander
            Možná proto, že je to akční počítačová hra, kde je nezbytná jistá nadsázka a samozřejmě eye-candy scény - nehledě na to, že je to trailer, který má za úkol upoutat (což se mu solidně daří - články a odkazy na něj jsou teď všude).
            • x_ander
              btw. jestli ti vadí, že holky v latexu se nehodí do hry... cos pak říkal na tu čínskou polonahou štětku z prvních dílů? :) Nebo misi peklo/nebe z Blood money? :)
            • x_ander
              to cody: sice občas nechápu pointu některých tvých příspěvků, ale budiž... Hitman prostě byl vždy trochu nadsazený, s tím se smiř. Nebo snad chceš říct, že geneticky vyšlechtěný dokonalý zabiják, výroba jeho klonů atd. je hyperrealistická? Stejně jako vyznění některých misí. Tohle není ArmA, ani žádná simulace zvláštních jednotek, takže to, že holky převlečené za latexové jeptišky prostě jdou a rozstřílejí barák, není v rámci hry vůbec nic, co by mělo "urážet inteligenci". Ano, dá se souhlasit s tím, že trailer má až zbytečně "hollywoodský" nádech, ale podívej se na trailery k minulým dílům. To, že se ti trailer nelíbí, je samozřejmě tvůj názor, ale že by měl někoho urážet....
            • 2 user - nemusis mi davat linky tuhle serii znam naspamet, je rozdil bizarni a nadsazeny. Nevim jak by se tvarili fanousci battlefieldu kdyby tam šli delat kusy jako v just cause a ty by jsi napsal ze hry potrebují nadsazku a vlastne to nikdy nebyl simulator. stejna logika
            • On Hitman se nikdy až tak úplně vážně netvářil a poněkud bizarní scény byly už v předchozích dílech.
              http://www.youtube.com/watch?v=XjMz4g4YQmA
            • proč by mela byt nadsazka ve hre ktera se jinak tvari vazne? Kdyby to byl trailer na Just Cause tak nereknu ani slovo. Eye - candy muze byt trailer i kdyz je vazny.
          • protože women logic *1* *1*
      • P.S. sory za tak dlouhy prospevek kde popisuju ulpne zrejmy veci, jen me zarazi ty reakce tady ktere to asi nechapou, když se pokouším delat vtipny trailer, musí z toho byt zrejme ze se jedna o vtip
  • autobusar
    Ja byt hitman tak by som ich omamil chloroformom ako sa to dalo v Silent assasin a potom ich odvliekol do pivnice,zviazal a kazdy den az do zodratia predkozky.
    • Cahir
      Sklepmistr! *1*
      http://www.zewlak.estranky.cz/img/mid/1/sklepmistr.jpg
  • Ne nejsem uslintající teenager a videjko se mi líbí.....a je mi úplně jedno jestli na něj vyběhnout latexové jeptišky nebo nasraní pošťáci
    • jak se ti tohle muze libit? proč tam nastoupili jak na prehlidkovy molo, kdyžtak mohli zaujmout strelecke pozice. jak to ze ho neslyseli, jednu tam knokoautoval a ostatni mirili na dum a jakože prohledavaly okoli. demence
      • Mechwarrior_bw
        je to marketingové video pre čo najširšie masy, prečo tam hladáš logiku ?
        • ty jsi až tahle blbej nebo si ze mne delas legraci?
          • tady se nekritizuje, nediv se. Hry se už nedělaj podle toho, co chtějí vývojáři a lidi, které hry baví, ale dělají se pro to, aby se jich prodalo 1 000 000 kopií (causal hráčům)
  • Nevěděl jsem, že z Hitmana se stala komiksová střílečka/mlátička s latexovými modelkami pro slintající zaostalce....
    • ...řekl a poté si šel zapálit dýmku a přečíst pár básní od Jana Nerudy. *15*
      • Neruda byl ale taky celkem sexistický člověk, takže nikoliv *3* . Nemám nic proti tomu, když je někdo tak slabomyslný, že potřebuje vidět holé zadky všude, ale účelově je cpát i do poměrně vážně brané hry?
  • jak tej poslednej zatlacil oci som si spomenul na ezia s AC2 uz len requiescat in pace mi tam chybalo.
    • Už som aj ja dobre zblbnutý z tých hier, lebo ma napadlo to isté. :-D
    • Taky sem si to říkal xD
  • Co to jako *urva mělo bejt? *8* *7*? Timhle u mě hitman teda skončil.....
    • Shaker
      copak, taky te nastvalo, jak ho ty dominy zfackovaly? :)
      • ne nasr*lo, že moje oblíbená serie evidentně míří do žánru krev/cecky/výbuchy a na to já jim sejru...
        • Shaker
          krev/cecky/vybuchy skoro zni jako zenska pri periode :D
  • EuroSamurai
    Hmmm takže agentura pujde po 47?
    Jinak trailer absolutně debilní(z mého pohledu) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit