Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Izmæl
    Tak za dvě hoďky EA.
    • ZvacA
      A k tomu tvému CoD hate - Zcela oprávněně. To, co se předvedlo byla výbuchová chaos o*anie na efekt.
      • Izmæl
        Což je něco, co mně osobně se líbí. Byla to ode mne blbost to psát, zbytečně se tady hádat nemá cenu, akorát bych přišel o celou E3 kvůli pár blbům. :f
        • tak ty jsi konzolista, tam nemá cenu nic řešit :)
          • Izmæl
            To, že hraji na PS3 neznamená, že na PC nehraji. Je to tak fifty-fifty.
            • Izmæl
              Nevermind. Nebudu řešit píčoviny.
            • Praví muži hrají jen tahovky na PC!

              PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla! PC síla!
            • tak snad tě neoblbne pár výbuchů a podobný capiny :).. Počkej až z toho vyrosteš :)
            • Jsi konzolista, tvůj názor zde nemá váhu.

              (Aspoň podle některých.)
  • Člověk by zaplakal .... nebejt HALO 4 a GoW (které už si mohli odpustit) .... tak se na to nedá ani koukat ...... taneční vystoupení nějakeho vořecha a dovršení interaktivním videm BLACK POPS 2 ( to nelze nazývat hrou) ..... jééé kam to spěje ?
  • Keyz
    Kam se to hrabe na konferenci CD projektu.Tak se člověk něco dozvěděl,potěšilo to a bylo to tak akorát dlouhé.
  • Nic moc Microsoft, ten závěr to doj*bal. :(
  • Tak tenhle rok byl stejnej jako minulej a to takovej, že tristní :) Tak teď EA..
  • Hairy_Ass
    CoD nejmenší potlesk? Alespoň částečná satisfakce. *15*
  • Tak CoD nezklamalo,porad stejna cypovina *15*
  • Teď mi někdo objasněte, proč tedy je TEĎ ten nejlepší čas pro to mít XBOX360, jak pán tvrdil na začátku. Exkluzivity tam nějaké byly, ale nebylo jich zrovna moc. Já právě doufal, že třeba oznámí další price cut, to bych pak i odkýval to, že se nás snaží opít rohlíkem (čti USHER). Ale opravdu jsem čekal trochu víc. Takže zatím lehce zklamání. Hurá na Sony a Nintendo:)
    • ZvacA
      Ještě nad tím zauvažuj, když koupíš, Usher ti ho podepíše. :D
  • Co to bylo za snipu tvl ze to prostrelilo nosnej sloup dalnice?
  • Wallhack Ops 2 *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit