Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marquis
    Ok, na Laru se pořád těším... ale zdaleka ne tak, jako po minulém traileru. Ten gameplay byl patetický, ale můžeme doufat že prozkoumávací a hádankové části budou fungovat...
    • (pozor, patetický a pathetic jsou slova významově úplně někde jinde, je to dost častá chyba) Nový Tomb Raider na mě s tou zakrvácenou teen Larou, neustálým pisklavým hekáním občas působí trochu podobně jako ten jeptiškový trailer na Hitmana (samozřejmě v mnohem mnohem menší míře), i když celkově to vyzní spíše komicky než zvrhle.
  • co bych dal za to kdyby ohlásili radši nějakou parádní mysteriózní, horrorovou FPS bez zbytečných výbuchu, padajících helikopter a paneláků
  • Keyz
    Je zajímavé,že ten efekty,věčné střídaní vozidel,výbuchy a pády budov mají údajně udržet pozornost.
    U mně to nefunguje.Prostě když hraji čekám se tam zase zbourá.Je to strašně předvídatelné a jelikož to je časté tak i nudné.Kdyby to pár krát za hru tak to zaujme,ale taková to rutina to je hnus.
    Mnohem více jsem udržel pozornost u starších her.
    • Přesně moje slova *4* , jsem stejného názoru, a ještě si všímám že je hra plná efektů kde se masivně práší, ale na zbrani nevidim ani zrnko prachu ...
  • nejvíc se mi líbilo jak Tray Parker jen tak btw. vydissil koncept SMARTGLASS na jejich vlastní celkový konferenci *2* *2*
    • eroror
      nebo když řešili, kde je Kylův dům *1*
  • eroror
    nejvtipnější bylo sledovat odlétávající po zabití sniperkou... CoD opět nezklamal, narozdíl od South Parku který se fakt předvedl v tom nejlepším světle jen škoda že Matt Stone a Trey Parker nedostali víc prostoru
  • jindra.veliky
    A to Black Ops byl vrchol trapnosti. Proc publikum tleskalo? u snipovani animace PORAD stejny jako ve ctyrce. Efekty vybuchu jako v prvnim black ops a pri tom letu stihackou byly dole ulice uplne prazdny a mrakodrapy (proste vsechyn budovy) nemeli ani poradny textury. Horsti nez MS flight simulator, lol. pak doslo na pesi boje a uz jste jen videli jak na nekolika zaberech ten vas partak otacel jen tak na miste. Proste klasicka hloupa AI *2*
  • Amylee.Anderson
    Ašr mě přesvědčil, jedu koupit XBOX! *14*
    • Lépe řečeno - Usher *1*
    • Si zabila *1*
  • jindra.veliky
    jediny na co se dalo koukat byl ten nojve Splinter Cell. Kdyz tam bude mit hrac vic prostoru na reseni situaci tak by to mohlo byt dobre ale ty sipky kudy mate jit jak pro retarda, wtf? Jinak klasika ze. V halo byl zezacatku pekny film. To uznavam ale pak hloupe strileni nepratel co ani nemaj moznost zautocit z dalky. Nejaka nestvura co se umi teleportovat nebo co (zneviditelnit?) ale UI je tak hloupa ze to pouzije jenom v ten prospech aby se dostala na 20 metru od vas pricemz neumi utocit na dalku, lol. Proste klasicka hloupa rubanica ala CoD a vsichni jim to basti. I tn enginej je furt stejne hnusjen, stejne malej koridor. No a dal? nejaky hloupy hry pro Kinect a teple vystoupeni Ushera...

    No a Tom Raider taky nebyl nejak spatnej ale moc se tam strilelo.
    • Ty si ale papblb. Ty šipky to ukazovaly, ke kterému rohu bedny se přikrčíš. No a jde vidět, že ses s Halo nikdy v životě nesetkal předtím. Prostě to byla více akční pasáž, určitě tam budou sandboxové levely jako v minulých dílech, grafika taky udělala pokrok ,ale nic extra, už to přece není dělané na rok starou konzoli, engine má skvělou fyziku (jenom si to Halo někdy zahrát a pak soudit). A AI ? Kamaráde Halo je známo jako jedna z mála her s velice propracovanou AI tak se schovej. Takovej hate by si zasoužil Black (C)ops 2, který byl nudnej.
      • jindra.veliky
        halo je jen cod ve sci.fi prostredi *6*
        • HOCHU TY SI NORMALNÍ RE**RD ..... hlavně že SC může být dobrá hra že ? :-D xD xD xD ..... dam si PAUSE naklikám par postaviček a on mi je sám zabije :D uuuuu to sem vždy chtěl ... abych se jen koukal jak zamne hraje konzole nebo PC. Nemluvě otom, že SC nemá se starejma dílama nic společného a je to narozdíl od halo odrůda black pops a jinejch krávovin.
        • Erien
          http://z0r.de/2757
      • Erien
        Kašli na to, takovému deb..... to nevysvětlíš.
  • Milda8
    Šou Lukáše Grygara :) Líbí!
    • jindra.veliky
      kdyby tam nemlel blbosti ten slovak tak by to uslo *11*
  • Paul_cz
    Ale musí se nechat, že ta konference zcela bezchybně vydemonstrovala zkurvenost dnešního mainstream konzolového herního průmyslu, jen co je pravda.
    • RakeW
      Pěkně shrnuto.

      Nakonec jsem ji nestihl, ale podle článku jsem rád, že jsem ten čas věnoval nakupování potravin :).
    • přesně tak . Tohle bylo opravdu neuvěřitelný WTF. Škoda že South Park měl tak málo prostoru a že z Lary neukázaly ten openworld
    • PC síla!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit