Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Ale musí se nechat, že ta konference zcela bezchybně vydemonstrovala zkurvenost dnešního mainstream konzolového herního průmyslu, jen co je pravda.
    • RakeW
      Pěkně shrnuto.

      Nakonec jsem ji nestihl, ale podle článku jsem rád, že jsem ten čas věnoval nakupování potravin :).
    • přesně tak . Tohle bylo opravdu neuvěřitelný WTF. Škoda že South Park měl tak málo prostoru a že z Lary neukázaly ten openworld
    • PC síla!
  • MidnighT91
    Zemřel pan Eduard Khil alias pan Trololo, budiž mu země lehká... Půjdem slavit, vůdce všech trollů to má za sebou, zbytek se snad v panice rozuteče... (vím, na černej humor je moc brzo)...
    • http://www.youtube.com/watch?v=-o6Pv_9v6Qc Chápu, že ho nejvíc lidí zná kvůli jeho trolololo, ale ten chlapík měl poslouchatelný songy a zpívat uměl. :(
      • Amylee.Anderson
        Byl to skvělej člověk, strašně dobrosrdečnej...
        • BoB.2
          http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/trollujici-saruman
    • nebojte se trollové se nedají zabily jste nám vudce ale ale to znamená sotva několik dní chaosu tak se pripravte na uder
    • Amylee.Anderson
      Slzy padly *9*
    • Navzdy zustane v nasich srdcich a v nikdy nekoncicich odkazech na youtube :)
    • fakt? Ještě nedávno říkal že chystá comeback? To je docela škoda..
      • Taky jsem to četl.

        Muselo to pro něj být zvláštní, když po tolika letech někdo vytáhne tvý starý video a udělá z toho senzaci.

        Budiž mu země lehká.
  • Milda8
    Šou Lukáše Grygara :) Líbí!
    • jindra.veliky
      kdyby tam nemlel blbosti ten slovak tak by to uslo *11*
  • jindra.veliky
    A to Black Ops byl vrchol trapnosti. Proc publikum tleskalo? u snipovani animace PORAD stejny jako ve ctyrce. Efekty vybuchu jako v prvnim black ops a pri tom letu stihackou byly dole ulice uplne prazdny a mrakodrapy (proste vsechyn budovy) nemeli ani poradny textury. Horsti nez MS flight simulator, lol. pak doslo na pesi boje a uz jste jen videli jak na nekolika zaberech ten vas partak otacel jen tak na miste. Proste klasicka hloupa AI *2*
  • Paul_cz
    Ta konference MS je něco otřesnýho.
    buzzword buzzword xbox buzzword exclusive dlc buzzzword kinect buzzword.
    • Nejlepší bylo, jak tam kritizovali prohlížeče na televizi (že se to blbě ovládá, všichni to dělají špatně atd)... a pak tam představili své revoluční řešení - IE s nějakým podivným kostrbatým hlasovým ovládáním, které mi začalo lézt na nervy už po 5 sekundách představování *1*
    • ony ty MS jsou vždycky slabší:)
  • Hairy_Ass
    CoD nejmenší potlesk? Alespoň částečná satisfakce. *15*
  • Člověk by zaplakal .... nebejt HALO 4 a GoW (které už si mohli odpustit) .... tak se na to nedá ani koukat ...... taneční vystoupení nějakeho vořecha a dovršení interaktivním videm BLACK POPS 2 ( to nelze nazývat hrou) ..... jééé kam to spěje ?
  • eroror
    nejvtipnější bylo sledovat odlétávající po zabití sniperkou... CoD opět nezklamal, narozdíl od South Parku který se fakt předvedl v tom nejlepším světle jen škoda že Matt Stone a Trey Parker nedostali víc prostoru
  • Neslo by nieco spravit s tym prehravacom?Je totiz vacsi ako okno v ktorom sa ma zobrazovat takze neni videt cely...
    • ales.smutny
      Velmi, velmi usilovně na tom pracujeme...
      • Tak to velmi, velmi dakujem(e)!
        • ales.smutny
          Bohužel, není moc zač, líp to momentálně nezvládneme. Znáte to, když se něco pos... tak se to po... na poslední chvíli :/
          • Tak nevadi no...
  • Keyz
    Kam se to hrabe na konferenci CD projektu.Tak se člověk něco dozvěděl,potěšilo to a bylo to tak akorát dlouhé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit