Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oh god, už jsem se bál, že Black Ops 2 nebude.
  • OMG, co tam dělá Usher?
    • Trapas za naše peníze
    • ÚÚ bejby bejby úúú bejby bejby.
      • Veskoslav
        To je Bieber vole:-D
        • tak to v tom případě dělaj oba .-)
        • Ne ze bych byl znalec ale tohle opravdu usher ted zpival.Ta zena bieber to ma podobny.
  • Izmæl
    Šestý Resident Evil vypadá dobře, akorát jde vidět, že to bude chtít ještě pár úprav. A Leon běhá nějak divně.
    • ZvacA
      Upřímně, šestý díl vypadá dost na pytel a to patřím k těm, kteří mají poslední díly v toleranci. Jedinou útěchou snad to, že se jednalo o "pasáž", ale tyhle akční skriptovaný momenty jsou tak průhledně směřovaný na masírování davů, až to bolí. Capcom by si měl dát za včasu facku.
  • Paul_cz
    Ta konference MS je něco otřesnýho.
    buzzword buzzword xbox buzzword exclusive dlc buzzzword kinect buzzword.
    • Nejlepší bylo, jak tam kritizovali prohlížeče na televizi (že se to blbě ovládá, všichni to dělají špatně atd)... a pak tam představili své revoluční řešení - IE s nějakým podivným kostrbatým hlasovým ovládáním, které mi začalo lézt na nervy už po 5 sekundách představování *1*
    • ony ty MS jsou vždycky slabší:)
  • ZvacA
    Dámy a pánové ten Biohazard ....to je teda... až se člověku chce brečet. :D
  • Izmæl
    Koukám ta Lara přežije všechno.
    • ze staré dobré lary se stala další střílečka
      • Hele, souhlas. nová Lara sice vypadá dobře (jak postava tak graficky hra) ale osobně nemám rád změny v zavedených sériích, Anniversary/Legend/Underworld byly dle mého skvělé díly a je mi jedno že to nebylo zrovna reálné, prostě to k tomu sedělo.
    • Ale ty bolesti, chudak holka :)
  • ZvacA
    Kolega Konzolista
    To já se taky těším na tyhle prezentačky, ale když vidíš usměvavýho panáčka na pódiu, jak z jeho úst lítá jedno "huge a best a revolution" slovo za druhým, přičemž pak vidíš, že například samotný gameplay ( viz. SC ) stojí za kulový nebo když vidíš dalšího paňácu, jak stokrát omílá aplikace k Xku, které věsměs nejsou žádný terno, tak máš chuť je oba plesknout...
    • to by mě ani neštvalo, ale jejich obsese kinectem a hlasovym ovládáním (v roce 2012) mě drtí :)
  • Nevíte kdy vychází ta aplikace na Xboxu,kde bych mohl sledovat ty televize online?
    • v čr tak za 100let
  • Probuh, co tam do toho nekdo povida, kde se to da pustit normalne?
    • ZvacA
      Vždyť je to stejně jedno - celý koncept: Žvásty, žvásty, žvásty ..awesome, awesome, cool - best of the best of the best, opět stejné ukázky a žvásty a velkohubá prohlášení o inovaci a o tom, jak zrovna tento rok nebude ten nejlepší ... pár "cool" herních ukázek a opět žvásty, žvásty, žvásty ... awesome a pokračujeme další hodinu.

      Nevím, E3 je už jen jedna velká sranda záležitost, alespoň co se týče těchto tiskovek.
      • alespoň ještě někdo udělá stream o očekávanejch hrách, já osobně se na tyhle prezentačky každej rok těším a loni jsme viděli třeba z takovýho tomb raidera poměrně dost a mohl jsem si udělat dost obrázek o co půjde. Samozřejmě že každej bude chtít vychválit svý produkty, však proto se to dělá, aby se prodávalo .-)
      • Nejaky inovace se tam ukazuji, tak to chci videt. Ted treba ta spoluprace s tablety. Podivat se muzu ne? ;)
    • http://e3.gamespot.com/press-conferences/
      • bezva, diky!
        • cajk neasi
  • Jazz
    Black Ops už byl ?
    • Si pust trailer na prvni Black Ops,vyjde to na stejno *1*
    • Ne

      Zatím: Halo, Splinter Cell, Fifa Kinect, nějaká kinect fantasy cypovina, gears of war, forza horizon.
      • Jazz
        Díky, ten Splinter Cell byl i gameplay ? A kdy to tak začlo prosím tě ? Díky :)
        • Jo, byl gameplay. Začlo 18:30.

          A jako bonus i další začátky:
          EA: 10 večer
          Ubi: půlnoc
          Sony: 3 ráno
          Nintendo: zítra 6 večer
        • Hned po Halo, byly to asi 2-3 minutky, jinak samozřejmě z toho co bylo vidět odklon od stealth směrem ke call of duty, ale tak to se asi čekalo po Conviction.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit