Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eroror
    NFS je opravdu velký zklamání, to bylo keců, že se navrátí ke kořenům a je z toho něco blé
  • Mam ten pocit jenom ja,nebo posledni dobou je to opravdu co FPS,to akdni arkada za terminatora? *1*
    Me oci se upinaji na dishonored a bioshock.
  • Tak nevim. V Crysis 3 doufam, ze jen vybrali nejaky horsi moment ze hry, protoze mi to tam prislo linearnejsi nez druhy dil a to znamena nebezpecne se priblizit COD-like hram. Ale zatim urcite nejlepsi prezentovana hra.
    • Pokud to neni ale zamer.Ostatne EA se snahou porazit CoD netaji a sve hry tomu casto prispusobuje.
  • jsem opravdu rád že místo most wanted dostaneme další burnouty protože lepší arkádu neznám:)
    • já bych radši viděl jezdit obyčejný auta s tuningem a jízdním modelem z undergroundů
  • Tak crysis 3 vypada,ze pujde ve stopach crysis 2.Celkem skoda,ale na druhou stranu me to moc neprekvapuje.
  • Izmæl
    Tak Crysis 3 je opravdu spíš jen takové DLC k druhém dílu, ale mě to nevadí, protože mě druhý díl, na rozdíl od prvního, nehorázně bavil. A navíc zdemolovanej New York vypadá nádherně.
  • Akce sem akce tam ... super exploze tam .... terminator style ..... co já budu za chvilku hrát ? .... :( *11* Snad zůstane aspoň DEAD SPACE 3 jako DS2 (ikdyž to tak nevypadalo) ...
  • Most wanted bez tuningu?! *8* čim mě chtěj dneska ještě nas*at?! *16*
    • C.O.Ž.E. ?!
  • Misto tehle modern warfare arkadovek by mohli radsi udelat nove Mirrors Edge.Treba se nekdy dockam. *8*
    • Mechwarrior_bw
      neboj sa pre DICE je ME srdcovka ... ale osobne si nemyslím, že prekonajú jednotku, niečo také sa podarí iba raz za dekádu.
      • Ale podle EA to moc nevydelalo.Ale tak snad jednou. *3*
    • já bych vraždil za Mirror's Edge 2. Jednička je jedna z nejlepších her posledních 10 let.
      • V některých aspektech byla docela nedotažená.
        • moc se nestřílelo a bylo málo výbuchů. Jasný no.
          • To nemyslím.

            Bylo to opravdu hodně krátky. Jako fakt.

            Moc se střílelo.

            Celkově to bylo spíš proof of concept k něčemu většímu.
            • Mechwarrior_bw
              Ostrov Mann: krátkosť hry bola daňov za koncept bežca, v skutočnosti tie levely a vzdalenosti ktoré musel hráč prekonať boli pomerne značné. Ak by sa jednalo o rýdzo akčnú hru, tak by sa gameplay pohyboval na úrovni 12-15 h ... jednoducho je nezmysel vytýkať hre tohoto typu jej krátkosť keď si vdaka tomu získal niečo čo neponúka žiadna iná hra na trhu. Nehovoriac o tom, že sa jedná o hru s obrovským potenciálom replayability.
            • Tak to vidíš ty. Já ne. Hrál jsem si 3x a dá se sfouknout za odpoledne.

              Jasně, bavila mě, ale mezi svoje nejlepší ji neřadím.
            • víš co, hodně lidí to dohrálo jednou a zahodilo to, což je samozřejmě obrovská chyba. Ta hra rostla až potom, co jsi se naučil zkratky a dohrál to tak 5x-6x. Úchvatnost.
            • Mechwarrior_bw
              moc se strílelo ? :) ako po Faith možno ale hráč až na pár výnimiek zbrane vôbec nemusel používať.
            • naprosto nesouhlasim a vystřelit jsi nemusel za celou hru. Celý pozadí hry je naprosto dokonalý. Pro mě vybroušenej diamant a majstrštyk DICE.
  • Izmæl
    Warfighter vypadá opravdu pěkně.
    • Jn, Activision to letos EA dost ulehci kdyz udelaji tak mizerny COD dil. Ale stale si myslim, ze je tam te akce pres miru. Tohle me zacne paradoxne po par desitkach minut strasne nudit. Ja sazim na Crysis 3.
      • No snad crysis 3 pujde vice ve stopach prvniho dilu,nez toho druheho.Ale obavam se,ze ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit