Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Ten stream by sa dal pozerat len v pripade, ze by ho komentoval sam Lukas Grygar, inak...sorry chalpci, susedia na Hrej odvadzaju (v tomto konkretnom pripade) lepsiu robotu.
    • bohuzel musim souhlasit, ackoliv Lukase normalne posloucham rad, tentokrat jednoznacne vyhrava konkurence *3*
    • Kdo to komentuje na Hrej.cz? Hrej normálně nesleduju, takže ty lidi neznám, ale ten komentář mi přijde velice profesionální.
    • Cosi
      Ten typan ze Indiána to po větě: "Dance Central ať je to nový Dance Central, to mám strašně rád" u mě totálně zabil. Opravdu budu to psát tady všude, než další spolupráci se Zing to radši cokoliv jinýho. V tomto případě Hrej. I když Lukáše jsem poslouchal ve streamu, rád už nikdy víc.
    • Tiež súhlasím, ja som to kvoli komentáru toho Slováka musel prepnúť na originál z IGN.com, fakt je to rušivé a nedá sa to počúvať Lukaš Grygar by bohate stačil.
      • Ten je opravdu strašný, ale nejhorší na tom jejich komentáři je to, že vždycky začnou mluvit zrovna, když je ten originální komentář nejzajímavější.
      • Súhlasím , Lukáš a jeden ten indián sa dajú počúvať , ale ten slovák s dosť podivným spôsobom vyjadrovania a te pán s velmi nepríjmene vysokým hlasom to tam vážne kazia *9*
      • Amylee.Anderson
        Co kdyby slovák, ale co Fiola *16*
      • Keyz
        Ale proč to je sakra spojený?Proč to není normálně pouze games?
    • Keyz
      Nějak mi není jasné,proč to komentuje někdo z indianu (nikdy jsem o tom neslyšel).To tam jeli společně?Myslel,že tam jedou jako games.Kdyby tam jeli jako games tak budou komentovat pouze moderátoři u games.Proč tam je sakra nějakej indian nebo co to vlastně je.
      • oni to komentujou indiáni jo tak snad tam bude vinetů
  • Misto tehle modern warfare arkadovek by mohli radsi udelat nove Mirrors Edge.Treba se nekdy dockam. *8*
    • Mechwarrior_bw
      neboj sa pre DICE je ME srdcovka ... ale osobne si nemyslím, že prekonajú jednotku, niečo také sa podarí iba raz za dekádu.
      • Ale podle EA to moc nevydelalo.Ale tak snad jednou. *3*
    • já bych vraždil za Mirror's Edge 2. Jednička je jedna z nejlepších her posledních 10 let.
      • V některých aspektech byla docela nedotažená.
        • moc se nestřílelo a bylo málo výbuchů. Jasný no.
          • To nemyslím.

            Bylo to opravdu hodně krátky. Jako fakt.

            Moc se střílelo.

            Celkově to bylo spíš proof of concept k něčemu většímu.
            • Mechwarrior_bw
              Ostrov Mann: krátkosť hry bola daňov za koncept bežca, v skutočnosti tie levely a vzdalenosti ktoré musel hráč prekonať boli pomerne značné. Ak by sa jednalo o rýdzo akčnú hru, tak by sa gameplay pohyboval na úrovni 12-15 h ... jednoducho je nezmysel vytýkať hre tohoto typu jej krátkosť keď si vdaka tomu získal niečo čo neponúka žiadna iná hra na trhu. Nehovoriac o tom, že sa jedná o hru s obrovským potenciálom replayability.
            • Tak to vidíš ty. Já ne. Hrál jsem si 3x a dá se sfouknout za odpoledne.

              Jasně, bavila mě, ale mezi svoje nejlepší ji neřadím.
            • víš co, hodně lidí to dohrálo jednou a zahodilo to, což je samozřejmě obrovská chyba. Ta hra rostla až potom, co jsi se naučil zkratky a dohrál to tak 5x-6x. Úchvatnost.
            • Mechwarrior_bw
              moc se strílelo ? :) ako po Faith možno ale hráč až na pár výnimiek zbrane vôbec nemusel používať.
            • naprosto nesouhlasim a vystřelit jsi nemusel za celou hru. Celý pozadí hry je naprosto dokonalý. Pro mě vybroušenej diamant a majstrštyk DICE.
  • ja si vzpomel u toho kotoulu na mass effect 3 D:
    • jojo, kotouly zkopirovany z ME3 :)
  • Mam ten pocit jenom ja,nebo posledni dobou je to opravdu co FPS,to akdni arkada za terminatora? *1*
    Me oci se upinaji na dishonored a bioshock.
  • MidnighT91
    Akorát čas na poslední díl hry o trůny...
    • deridon
      a konec byl epický.. jako vždy, až mě mrzí, že je jen 10 dílů :(
      • Keyz
        Těch 10 dílů je opravdu málo :( Jak to postihuje knihu? Jedna serie=jedna kniha? Co jsem koukal tak kniha je poměrně tlustá.To by asi dost věci vzali,ze široka.
        • První serie byla přesně 1:1 s knihou. Jak obsahově tak dějově. Dvojku nemohu posoudit ještě jsem se nedostal k tomu abych ji začal číst. Ale někdo někde psal že už se to občas liší.
        • MidnighT91
          Druhá série je asi půlka druhé knihy, tuším že jsem to tak někde četl...
  • Malleth
    Další Medal of Honor? Sem si říkal že už dlouho nikdo neudělal válečnou hru.
    No aspoň to není tak hnusný jak Black Ops.
  • Tak uz len po tom Dead Space-u je EA lepsia nez cely MS dokopy ;)... teda aspon pre mna co sa tyka zaujmu :)
    • jj ale jedine co tam bylo super je south park :D na to se tesim
      • No a este vlastne Tomb Rider... :D:D... Ale keby sa brali cisto hry len od MS.... ;)
  • Malleth
    Čím víc střílení, tím víc Dead Space.
    To vypadá jak Lost Planet už.
    • Izmæl
      Trochu se mi zdálo, jak kdyby ani vývojáři tu misi nezvládali.
  • Tak crysis 3 vypada,ze pujde ve stopach crysis 2.Celkem skoda,ale na druhou stranu me to moc neprekvapuje.
  • All dem lies about Swtor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit