Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akce sem akce tam ... super exploze tam .... terminator style ..... co já budu za chvilku hrát ? .... :( *11* Snad zůstane aspoň DEAD SPACE 3 jako DS2 (ikdyž to tak nevypadalo) ...
  • Taky nic proti klukům z Indianu, ale proste tyhle 2 velmi rozdílné společnosti (Indian, Games) bych nemíchal :D
  • Nechajte tie komenty lukasovy...
  • Amylee.Anderson
    Mogwai - Auto Rock ♥
    • Paul_cz
      To je zatím jediná kvalitní záležitost z celý E3.
  • DA3 by nemusela byt klidne at to je pozdeji protoze co prevedli s ME3 a DA2 (oboji zabavne ale slibili toho moc a nedodrzeli skoro nic)tak BW uz neverim (urcite tam budou kotouly :D)
  • http://youtu.be/e-LE0ycgkBQ

    :))
  • CoD: Battlefield! CoD: Medal of Honor!!! *14* *14*
    (seriozne, zatial tam nebolo nic zaujimave, okrem Maddenu, ktory je ale zaujimavy len pre Americanov. A Sim City....)
  • zatim vážně docela zíív
    • U tebe mi už přijde, že tě vážně nejde uspokojit. Radši si dej další playthrough Grimrocku/Zaklínače 2/Limba/ whatever.
      • bude stačit Bioshock Infinite a Dishonored. Ony se dělaj i dobrý hry, ne že ne, ale BF3 a jeho klon snad neuspokojí ani tebe..
        • Neuspokojí.

          Ale ty zníš jako by jsi neměl žádnou naději. Ale tak aspoň ty dva místně uctívané zázraky. *3*
          • mít naději se nevyplácí.. Tak snad ejště není všem dnům konec a EA třeba představí nějakou novou IP, ne? Studií nakoupilo dost.

            btw dole říkám, že se mi ukázka DS líbila :)
            • Sorry, to jsem přehlíd.

              Jo, mě docela taky.
  • EA CoD,jak prekvapive.Aspon ze to vypada hezky,kdyz uz nic jineho.
  • ImDeath
    Me furt nejede chat, ani po refresh stranky. nevite co s tim?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit