Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eroror
    NFS je opravdu velký zklamání, to bylo keců, že se navrátí ke kořenům a je z toho něco blé
  • bohuzel musim souhlasit, ackoliv Lukase normalne posloucham rad, tentokrat jednoznacne vyhrava konkurence *3*
  • První serie byla přesně 1:1 s knihou. Jak obsahově tak dějově. Dvojku nemohu posoudit ještě jsem se nedostal k tomu abych ji začal číst. Ale někdo někde psal že už se to občas liší.
  • Mechwarrior_bw
    Ostrov Mann: krátkosť hry bola daňov za koncept bežca, v skutočnosti tie levely a vzdalenosti ktoré musel hráč prekonať boli pomerne značné. Ak by sa jednalo o rýdzo akčnú hru, tak by sa gameplay pohyboval na úrovni 12-15 h ... jednoducho je nezmysel vytýkať hre tohoto typu jej krátkosť keď si vdaka tomu získal niečo čo neponúka žiadna iná hra na trhu. Nehovoriac o tom, že sa jedná o hru s obrovským potenciálom replayability.
  • Pokud to neni ale zamer.Ostatne EA se snahou porazit CoD netaji a sve hry tomu casto prispusobuje.
  • Mam ten pocit jenom ja,nebo posledni dobou je to opravdu co FPS,to akdni arkada za terminatora? *1*
    Me oci se upinaji na dishonored a bioshock.
  • Tak nevim. V Crysis 3 doufam, ze jen vybrali nejaky horsi moment ze hry, protoze mi to tam prislo linearnejsi nez druhy dil a to znamena nebezpecne se priblizit COD-like hram. Ale zatim urcite nejlepsi prezentovana hra.
  • C.O.Ž.E. ?!
  • Ale podle EA to moc nevydelalo.Ale tak snad jednou. *3*
  • já bych radši viděl jezdit obyčejný auta s tuningem a jízdním modelem z undergroundů
  • jsem opravdu rád že místo most wanted dostaneme další burnouty protože lepší arkádu neznám:)
  • Tak crysis 3 vypada,ze pujde ve stopach crysis 2.Celkem skoda,ale na druhou stranu me to moc neprekvapuje.
  • Izmæl
    Tak Crysis 3 je opravdu spíš jen takové DLC k druhém dílu, ale mě to nevadí, protože mě druhý díl, na rozdíl od prvního, nehorázně bavil. A navíc zdemolovanej New York vypadá nádherně.
  • Akce sem akce tam ... super exploze tam .... terminator style ..... co já budu za chvilku hrát ? .... :( *11* Snad zůstane aspoň DEAD SPACE 3 jako DS2 (ikdyž to tak nevypadalo) ...
  • Tak to vidíš ty. Já ne. Hrál jsem si 3x a dá se sfouknout za odpoledne.

    Jasně, bavila mě, ale mezi svoje nejlepší ji neřadím.
  • víš co, hodně lidí to dohrálo jednou a zahodilo to, což je samozřejmě obrovská chyba. Ta hra rostla až potom, co jsi se naučil zkratky a dohrál to tak 5x-6x. Úchvatnost.
  • Most wanted bez tuningu?! *8* čim mě chtěj dneska ještě nas*at?! *16*
  • Mechwarrior_bw
    moc se strílelo ? :) ako po Faith možno ale hráč až na pár výnimiek zbrane vôbec nemusel používať.
  • naprosto nesouhlasim a vystřelit jsi nemusel za celou hru. Celý pozadí hry je naprosto dokonalý. Pro mě vybroušenej diamant a majstrštyk DICE.
  • Mechwarrior_bw
    neboj sa pre DICE je ME srdcovka ... ale osobne si nemyslím, že prekonajú jednotku, niečo také sa podarí iba raz za dekádu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit