Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ted ještě dva roky testovat :D
  • Takze v roce 2015 se mame na co tesit.:-)
  • autobusar
    http://www.youtube.com/watch?v=mS8eipuXYWg
  • No a já myslel že po tom failu ze Starcraft II už nic dalšího nevydaj
    • GGG zajimalo by me jaka hra teda pro tebe neni fail ? Starcraft je rozhodne jedna z nejlepsich strategii co jsem hral a myslim ze nehovorim pouze za sebe, je uzasne co se clovek v techto komentarich nedocte...
      • aha dneska se klik klik hře říká strategie to potom jo.
        fanoušci blizsr*če zase prskaj
        • On SC II ve své podtsatě zběsilejší akcí než většina stříleček, navíc u toho musí člověk plánovat a taktizovat na základě indicií co mu nechává protihráč v různých odhalených faktech (gas tech, proxy, early three, early rush apod.) a to všechno kombinovat dohromady - proto někteří lidé říkají že SC pro ně prostě není, protože je toho strašně moc a hrozně rychle. A to "klik-klik" je naprosto nedostačující, bez zkratek a skupin bych si připadal jak bez nohou a jedé ruky.
        • hral si multak? s "klik klik" se moc daleko nedostanes.. nebo jsi to snad ukradl? ;)
    • a cim presne bol SCII fail?
      ze mal jednu z najprepracovanejsich single kampani z rts vobec?
      ze nemal nabuchanu 3d grafiku s mrte efektami?
      ze multak ostal verny originalu?
      ze ma miliony fanusikov?
      ze nanho konstatne vychadzju patche?

      ps. kupil si si originalku alebo tak usudzujes z dema alebo warez verzie?
      • fail byl vtom ze je to jedna z mala her kde piratska verze je horsi a nabizi toho mne nez original *1* to je tak jedine objektivni co SC2 muze kdo vytknout!!!
      • že je to dětinská rádoby drsná nuda se směšnou kampaní a nudným stylem hry. Todle není RTS
        • nedal si ani jeden priklad preco by to mal byt fail - popisal si tvoje dojmy a ziadne argumenty...

          len jednu otazku na zaver - ked tak neznasas SCII (a evidentne blizz) preco lezies do diskusie o SCII na tom tvojom "ceskom ČESKOM" webe?
        • souhlasim ma to debilní kampan a je to vážně smutny co se z bliznama stalo je mě 26 dohrál jsem všechny hry od blizen a mam je všechny original jenže SC2 bylo to poslední co jsem si od tě sračkařu koupil
        • to je pekna blbost co jsi prave napsal, kolik ti je, 5 let? :D
          • Podle mě mu bude o dost víc jak 5, ale mentálně by to mohlo sedět...
          • není. Kdyby bylo tak hraju tudle blbost
            • true story
            • multak je skvely, a dokazuje to to, ze se mu v esportu dari a velke turnaje jsou pravidelne. i korejci pomalisku prechazeji z broodwaru, coz uz neco znamena. a na to ze singl zde hraje asi tak stejnou roli jako u battlefieldu nebyl zas az tak spatny.
    • autobusar
      Strasny fail bolo to, ze jej doktor uz v 1. mesiaci tehotenstva vravel ze z toho vyrastie dement, ale ona na interupciu nechcela mysliet.
      • ohoh primitivní přesně jak se od fanouška blizsr*č dalo čekat, no očividně se ti z vysedávání (a flákání) v kabině autobusu zapařil mozek. Mno měl bys jít na vzduch a možná přifouknout kola, kvalita MHD stojí za ho*no.
        PS odky lezou slováci na český ČESKÝ server o hrách já taky na váš sector nebo jak se ten šit menuje nechodím
        • Vy dva jste krásný příklad toho, že lidská hloupost je zcela univerzální. *7*
        • Ty si takový dement, že nedokážeš konstruktivně reagovat na to co napsal, tak začneš plkat ho\/na o jeho narodnosti a avataru? To se od primitiva ale dá čekat, že?
        • Slovaci tady lezou a buzeruji (ne vsichni) na ceskych strankach protoze nemaj zadne kvalitni slovenske weby
  • smejki
     \o/
       |
      /\
    • A teď mi dej svoji peněženku... *4*
      • smejki
        posunu kameru


         |    |
         |    |
         o   o
          \o/
            |
           /\
  • SC:WoL mě hrozně bavil, jak singl tak multiplayer o tom žádná, ale myslíte že někdy vyjde Warcraft 4?
    • Ja pevne verim a dufam ze ano :) ale urcite nie skor ako 2015 :-/
  • Ze se jeste namahaj
  • Tak až spustí betu tak budeme na 100 procent vědět kdy to vydají ( půl roku beta je u Blizzardu tradice či co )
  • No ja to vidim, ze to vyjde pristi mesic :) Platici zakaznici budou delat radi betatestery (viz Diablo 3) a po par tejdnech to pujde mozna bez problemu :) A potom si pockame tak 2-3 roky na ty posledni Protose ...
    • jako jo a ne, patche k SC:WoL vychazi dodnes a porad ladi ruzne drobnosti, i kdyz 100% balanc ve hre kde jsou tri strany a zadne dve jednotky nejsou stejne neni nikdy plne dosazitelny, myslim ze se tomu priblizili jak to jen jde (mluvim samozrejme o MP, single je SC jen takova hricka na kraktodobe zabaveni).. podle me tohle dlouhodobe ladeni za behu neni spatna uplne spatna vec, rozhodne lepsi nez kdyz nejaka firma vyda jeden patch kde opravi nejhorsi bugy a pak uz se na to vykvajzne (a ze takovych bylo)
      • no zase kolem kazde hry se netoci esport
  • Psychotic
    Nebyl Heart of Swarm z 99% hotový už v den, kdy vyšla Wings of Liberty?
    • Ono to má i SP a vzhledem k tomu, jak sou ty jednotky provázané, ani ten design MP což možná bylo 90% hotovo (ale zabírá tak 20% celé hry) nebude sfouknutej přez víkend.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit