Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdaleka nejlepší RTS současnosti. Hands down.
    • Hairy_Ass
      Když konkurence de facto neexistuje... *4*
      • ale tak to neni chyba sc 2 .) budme radi, ze aspon blizz do toho de a navic se tomu i dost venuje. no uvidime co bioware generals za dva roky
  • Po paskvilu zvanem D III, si od teto radoby zdimaci firmy, jiz hooodne dlouho nic nekoupim.
    • Rádoby firmy ? Nechápu...
    • K vůli jedné hře, která nevyšla tak, jak jsme všichni očekávali? K tomu ještě na tom dělal jeden ze tří týmů Blizzu? Zajímavé, jsem rád že takovou politiku nepreferuji teda *5* .
      • Uprimne se mi moc nelibil ani SC II, takze je to hoho daleko vice, jenom D III byla posledni kapka od teto radoby firmy
        • a co se ti libi? COD a NFS tak to jo evidentne si jina cilovka
        • To pak joo *4*
  • Ano kritizujte herní dobu... trapné. Když si koupíte hru, která vás nebaví (stáhnete) a přejdete ji (třeba na normal) a zahodíte, tak aspoň nekritizujte například onu herní dobu *7* *6* Bohužel SC2:WoL kampaň je o tom ji projít co nejrychleji, nejlíp a pořádně se při tom zapotit, stejně jako v MP (když si chcete pořádně zahrát). Pak tu jsou výzvy v podobě achievementů. což je taky radost plnit (aha, jen kdyby je někteří měli kam ukládat *15* ). A znovuhratelnost je ještě lepší. Jedna z mála her (RTS), kterou jsem přešel snad 4x (+- jednotlivé mise víckrát), použil jsem jinou taktiku, jednotky, rychlost a pořád mě hra bavila. Ale asi sem jen hloupej fanatik do Blizzardu či co *9*
    Každopádně, pokud bude těch 25 nebo kolik misí v HotS ještě lepších, vidím to na další super RTS dneška (co se týče SP). Jen snad nebude stát opět jak WoL, jelikož pojede nejspíš na "stejném" enginu, který se měl zaplatit z WoL *10*
    • souhlas, na to ze je single u SC2 spis takovy bonus je kampan vyborna, v kazde misi nejaka specialta, mapa zalevajici se lavou, zavod ve sbirani surovin na obrim vrakovisti, konec vesmiru ocima protossu, utek pred monstrem v laboratori, "rpg" mise na konci kde se sbiraji ruzne itemy.. proste misto klasickeho RTS mustru "postav zakladnu, znic souperovu zakladnu" si s tim fakt vyhrali, do toho jeste spousty unikatnich jednotek co jsou jen v singlu a znovuhratelnost v podobe ruznych vylepseni a dvou vyvojovych stromu, challenge, Lost Viking..
  • SC:WoL mě hrozně bavil, jak singl tak multiplayer o tom žádná, ale myslíte že někdy vyjde Warcraft 4?
    • Ja pevne verim a dufam ze ano :) ale urcite nie skor ako 2015 :-/
  • Lepsia kampan ako u niektorych RPG
    KRÁL ŽIJE

    (verim vo Warcraft 4)
  • kostejnesmrtelny
    Však už je na čase :)
  • a ted ještě dva roky testovat :D
  • Hotové to bylo už při vydání Terranu. :-P Ono je fakt strasne tezke u strategie udelat z kampane na 10 hodin kampan na 20 30 40 50 60....hodin.
  • tak se nam to tu pekne rozdelilo na lamy co neumi hrat Starcraft nebo ho ukradli a snazi se to okecat nesmyslnyma recma, a na ty ostatni :D
  • Takze v roce 2015 se mame na co tesit.:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit