Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze se jeste namahaj
  • No a já myslel že po tom failu ze Starcraft II už nic dalšího nevydaj
    • GGG zajimalo by me jaka hra teda pro tebe neni fail ? Starcraft je rozhodne jedna z nejlepsich strategii co jsem hral a myslim ze nehovorim pouze za sebe, je uzasne co se clovek v techto komentarich nedocte...
      • aha dneska se klik klik hře říká strategie to potom jo.
        fanoušci blizsr*če zase prskaj
        • On SC II ve své podtsatě zběsilejší akcí než většina stříleček, navíc u toho musí člověk plánovat a taktizovat na základě indicií co mu nechává protihráč v různých odhalených faktech (gas tech, proxy, early three, early rush apod.) a to všechno kombinovat dohromady - proto někteří lidé říkají že SC pro ně prostě není, protože je toho strašně moc a hrozně rychle. A to "klik-klik" je naprosto nedostačující, bez zkratek a skupin bych si připadal jak bez nohou a jedé ruky.
        • hral si multak? s "klik klik" se moc daleko nedostanes.. nebo jsi to snad ukradl? ;)
    • a cim presne bol SCII fail?
      ze mal jednu z najprepracovanejsich single kampani z rts vobec?
      ze nemal nabuchanu 3d grafiku s mrte efektami?
      ze multak ostal verny originalu?
      ze ma miliony fanusikov?
      ze nanho konstatne vychadzju patche?

      ps. kupil si si originalku alebo tak usudzujes z dema alebo warez verzie?
      • fail byl vtom ze je to jedna z mala her kde piratska verze je horsi a nabizi toho mne nez original *1* to je tak jedine objektivni co SC2 muze kdo vytknout!!!
      • že je to dětinská rádoby drsná nuda se směšnou kampaní a nudným stylem hry. Todle není RTS
        • nedal si ani jeden priklad preco by to mal byt fail - popisal si tvoje dojmy a ziadne argumenty...

          len jednu otazku na zaver - ked tak neznasas SCII (a evidentne blizz) preco lezies do diskusie o SCII na tom tvojom "ceskom ČESKOM" webe?
        • souhlasim ma to debilní kampan a je to vážně smutny co se z bliznama stalo je mě 26 dohrál jsem všechny hry od blizen a mam je všechny original jenže SC2 bylo to poslední co jsem si od tě sračkařu koupil
        • to je pekna blbost co jsi prave napsal, kolik ti je, 5 let? :D
          • Podle mě mu bude o dost víc jak 5, ale mentálně by to mohlo sedět...
          • není. Kdyby bylo tak hraju tudle blbost
            • true story
            • multak je skvely, a dokazuje to to, ze se mu v esportu dari a velke turnaje jsou pravidelne. i korejci pomalisku prechazeji z broodwaru, coz uz neco znamena. a na to ze singl zde hraje asi tak stejnou roli jako u battlefieldu nebyl zas az tak spatny.
    • autobusar
      Strasny fail bolo to, ze jej doktor uz v 1. mesiaci tehotenstva vravel ze z toho vyrastie dement, ale ona na interupciu nechcela mysliet.
      • ohoh primitivní přesně jak se od fanouška blizsr*č dalo čekat, no očividně se ti z vysedávání (a flákání) v kabině autobusu zapařil mozek. Mno měl bys jít na vzduch a možná přifouknout kola, kvalita MHD stojí za ho*no.
        PS odky lezou slováci na český ČESKÝ server o hrách já taky na váš sector nebo jak se ten šit menuje nechodím
        • Vy dva jste krásný příklad toho, že lidská hloupost je zcela univerzální. *7*
        • Ty si takový dement, že nedokážeš konstruktivně reagovat na to co napsal, tak začneš plkat ho\/na o jeho narodnosti a avataru? To se od primitiva ale dá čekat, že?
        • Slovaci tady lezou a buzeruji (ne vsichni) na ceskych strankach protoze nemaj zadne kvalitni slovenske weby
  • Jako kdyby si nešlo sehnat Setup i s legit klíčema ;)
    Např. na http://downloadity.net/file/0QmD0
  • SC II byla a je jedna z nejlepsich RTS vubec. Pekny pribeh a luxusni multak. Tohle nabidl naposledy W3 a od te doby staly vsechny RTS za starou backoru az do vydani SC II.
    To se stal z haneni Blizzardu noven narodni sport nebi sla inteligence nekterych lidi tak prudce dolu?
    Odpoved: b) je spravne. Hnold nekteri lide sou idioti.
    • Kr.Pa
      hh
      hodne najivni v otazce nejlepsich RTS
  • Homolo, odpusť si tu svini, prosím tě!
    • spravne tam melo byt d*vka
  • po té trapácké kampani z SC2 si tohle mužou strčit do špic
    • starej war 3 má lepší kampan než tenhle sranec rozdělenej na 3 díly ždímat prachy to by jim šlo jo kdyby chtěl někdo sc 2 origo tak prodam i z učtem pro wow kdyžtak napište na scmartin@email.cz
    • Kampan tragicka? Hm. To ze musia zachranit masoveho vraha, aby zachranili seba, tragicke a temne je. Pretoze ona si fakt nezasluzila zachranit.
    • Ethy
      Asi jsme oba dva hráli jinou kampan :O... -1
    • Ellendway
      V novém datadisku se to nebude samozřejmě točit jen kolem kampaně, ale také kolem multiplayeru, který je celkem hraný :)
      • celkem je slabe slovo
    • Tohle je část kampaně SC2 stejně jako byla Wings of Liberty taky jen jedna část. Neříkám že souhlasím s rozdělením jedné hry podle kampaní na tři samostatné, ale kvůli kampani za lidi bych flintu do žita neházel.
      • lol? Lepší kampaň než ve Wings of Liberty v jiné RTS nenajdeš.

        ** měla to být reakce na pána o úroveň výše.
  • Kr.Pa
    cena SCII 1300 x 3 = 3900 Kč, fakt skvele
    • smejki
      přetvoříme kampaň z WoL z 30(29) misí za terrany na 3*10 misí za každou rasu a zrušíme podtitul WoL.
      S 30 misema z HotS uděláme to samé a přejmenujeme to na SC3. To by vám "hurr durrr trši chry mýsto jedný! šok!!!!!!" kňourům zavřelo pusu? Vsadím boty že jo.

      SC2: WoL nabízí stejné, ba větší, množství obsahu než základní SC1 a než kdejaká strategie. Navíc pomíjíš prohlášení Blizzu, že HotS a LotV, tedy datadisky, budou jako datadisky i oceněny. 20-30 vočí? nikdo zatím neví. není to však ani jistota.
      • Kr.Pa
        ten pocet obsahu sis vytahl z prstu ??
        • smejki
          z druhého článku levého palce pravé nohy, když to vědět přesně. tedy... jen ty mise v HotS, kde věštím na základě zkušenosti. WoL jsem zaokrouhlil z 29 na 30.
          • Kr.Pa
            pocet obsahu = pocet map ???
            zajimave uvazovani
            • smejki
              až na občasné hraní W40K není nic z toho skutečností
            • Smejki, jsi ten Hradecak co hraje Warhammer 40k?
            • smejki
              jediné počty, které jsem uvedl, jsou 29, 30, resp. 3*10. příště se ptej lépe, pokud mám chápat, co máš na mysli. Mluvíme-li tedy o obsahu celkovém, budu rád, když mi řekneš, co je tím stěžejním obsahem a rád se i nechám přesvědčit, že je na něj SC2 chudý absolutně i relativně. To ale budeš muset opustit cestu verbálních úšklebků a začít argumentovat s použitím faktů.
    • Nevím proč, ale i přes to, že je to podobný styl jako u CoD (každý rok pokračování s minimálními úpravami za stejné prachy), tak mi přijde, že SC za to stojí.
      • FAkt ti přijde, že StarCraft vycházel každej rok?
        • No tak SC 2 rozdělen na 3 části a každá podle plánu měla vyjít každý rok, mi přijde dost podobné jako politika CoD. Jen mi zdá, že od spojení Blizzardu s ActivistSun se čím dál víc ztrácí rozdíl mezi těmito firmami.
          • Kolik prosím vydal Blizzard od tohoto spojení her? Když tedy pominu, že vlastně o žádné spojení nejde, alespoň ne, co se týče vývoje, obě společnosti vyvýjejí odděleně a nezávisle na sobě. Kolik her vydal Activision? Díky předem za info.
          • smejki
            ta zdání se mi moc líbí. mohu poprosit o oficiální prohlášení, že jednotlivé kusy SC2 měly vycházet každý rok? to už vůbec nemluvím o tom, že se tento (podle mě neexistující) plán neplní, anžto rozestup mezi WoL a HotS je už teď skoro dva roky a to se stále neví, kdy HotS vyjde.
            • smejki
              dejá vu. O_o
              nebavili jsme se o tomhle minule opět my dva? tvoje argumentace je každopádně stejná. Oficiálními vyjádřeními jsou jen slova tvůrců nebo tiskové zprávy společnosti. NEjsou jimi domněnky novinářů, ani data vydání v obchodech. U HotS, co já vím, od začátku visí blizzardovské "when it's done" a nic víc.
            • Tak nevím jestli sem ten článek nečetl tady, ale před vydáním SC2 o tom někde psali. jinak chvíli po vydání první části, už v některých online obchodech měly datum předpokládaného vydání dalšího dílu na další rok. Navíc jestli tebe překvapuje, že blizzard oddaluje vydání nějaké hry, tak mě těžko překvapí, že o takovéto věci si nikdy předtím neslyšel.
    • tak to mas 3x plnohodnotnou novou kampan s herni dobou okolo 30 hodin, challenge, mody a stovky hodin srandy v multiplayeru.. me osobne to neprijde tak hrozne :)
      • LOOOOOOL kampan z 30 hodinama ???? ses posral v kině *1* *1* *1*
        pár skirmish map slepenejch stupidním příběhem za full cenu si muzou strcit do špic
        • souhlas
        • Stupidni pribeh ? To ses asi posral v kine spis ty ne ?
          • smejki
            ale zas, pitomoučkej je
        • smejki
          ta kampaň má při normálním hraní asi 16-18 hodin. skirmish vypadá trošku jinak. co trošku, zásadně - skirmish zpravidla neobsahuje dialogy, speciální pravidla a podmínky boje. K tomu je potřeba dodat, že žádné dvě mise ze SC2:WoL kampaně nejsou dělané podle shodného mustru. jinak ano, logicky, tyhle mise jsou poslepované příběhem. A ano, souhlasím, že je ten příběh v zásadě stupidní. Ale to byl vždy. Buď jak buď, SC2 je nejlepší strategie svého druhu za poslední.. možná i dekádu.
          • a taky je tam chalenge mod (to bys moh nazvat skirmisem) kterej ti zabere dalsi hodiny....
          • Kr.Pa
            za posledni dekadu ?? haha
            • smejki
              píšu "možná", což v kontextu znamená "cca" příp. "s určitou nejistotou".
              jinak samozřejmě
              error37: argument not found
          • NEjlepší je mrtvej WiC, nebo CofH...i když rochu jinej styl hraní to je
    • Neslibovali, ze to bude formou datadisku? Tzn cca 700 za zergy a potatossy?
  • Doufám, že desing jednotlivých misí kampaně bude o hodně lepší než ve WoL, kde to byla jedna velká arkáda na pár desítek minut. A dopředu prosím, nepředhazujte mi, že kdybych hrál na vyšší obtížnost prodloužil bych si tak zážitek z kampaně. Je to stejně nesmyslný argument, jako tvrdit, že si film vychutnám víc, když si pustím rychlost jeho přehrávání na polovinu....
    • Tak tohle je výsměch.WoL má podle mně jednu z nejlepších kampaní v historii vůbec.Pocit z ní přetrval i týden po dohraní.To bude tím že jsi asi nehral SC 1 a nerozuměls kdo je kdo nebo nemáš dobrý vkus.
      • Opakuji, že nehodnotím příběhovou linku, ale desing jednotlivých misí kampaně. O velkohubých a nenaplněných slibech Blizzardu, jak bude kampaň nelineární v závislosti na výběru mise, ani nemluvě.
        O tom jestli jsem hrál SC1 nebo o mém vkusu, víš prd, tak se prosím zdrž komentářů v tomhle směru....
      • Kr.Pa
        hodne najivni pocit
        po kampani z Homeworld 1 mam super pocit i ted, rok a pul po dohrani
    • Vážně srovnávíš něco, kde zábava přichází sama aniž by ses musel jakkoliv snažit, jenž poskytne stejnou míru zábavy aniž bys to dokázal ovlivnit a něco, kde podstata zábavy je snažit se a taktizovat, vydat ze sebe lepší výsledek?
      • Vyzněla by snad kampaň nějak jinak při vyšší obtížnosti, kromě délky hraní? Cítit uspokojení ze svého stylu hraní nemá nic společného s desingem jednotlivých misí kampaně. Není to třeba jako v RPG kdy si prozkoumáním dungeonu, který nesouvisí s dějovou linkou, prodloužím hrací dobu, ještě se odměním expy a na jeho konci narazím na nějakou odměnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit