Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Jsem docela zvedavej jak to bude s Kerriganovou pokracovat :). MP bohuzel nehraju protoze jsem v nem hrozna lama :D, ale na SP a Arcade mapky s blizzard dotou se moc tesim ;)
    • no Blizzard nemá zrovna moc kreativní scénáře, takže vem kopírák z Diabla, Kerriganová bude pomáhat aby se v posledním díle stala uberpadouchem :)
  • To je zase inteligentni diskuse tady. Koho to nebavi, at to nehraje. V danem zanru nic lepsiho neni, tudiz pokud nekoho nebavi SC2, nebavi ho ani samotny zanr. Potom absolutne nechapu, proc ztraci cas prispivanim do tehle diskuse. A argumenty o rozdeleni jedne hry na tri jsou naprosto mimo misu. Existuje spousta vynikajicich her s podstatne omezenejsim obsahem/kratsi herni dobou, nez je byt jen single cast prvni casti SC2.
    Tuhle jsem treba dohral Maxe Payna 3. Hra to je perfektni, ale urcite mi to netrvalo tak dlouho jako single SC2. O multaku nemluve. Je to asi jen prosta potreba neco neustale kritizovat. Tak bezte kritizovat sra*ky, ne jednu z nejlepsich her poslednich let.
    • já třeba hraji výhradně strategií a vyjít SC pře deseti lety neváhal bych,ale teď už je to jen takové retro, žánr strageí se od doby klikacěk podobného ražení prostě posunul mnohem dál
      • smejki
        nemyslím, že by se nutně posunul dál obecně, jen se vyskytly i nové formy RTS. Což je snad ve výsledku fajn, ne? Žánr je bohatší a je z čeho vybírat.
        • samotný gameplay SC vychází z deskovejch her (počítání statistik figurek), v tomhle je jediný přemožitel SC snad jedině warcraft III :-) Hra za tisícovku a nabídla kampan na .... no hrál jsem ji na vyšší obtížnost a vydržela mi cca 20 hodin. Pokud heart of swam nabídne to samé, rád si ji zas koupím. U téhle hry jsem se doopravdy bavil, co že moc současným hrám nevede. v RTS žánrů už vůbec ne.

          nelíbí = nehrajte, SC určitě neovlivní herní scénu tak, jako CoDy
      • A ty znáš nějakou RTS z poslední doby, kde je tak vybalancovaný multiplayer jako ve SC2, že lze hrát na profi úrovni? Pokud ne, tak tu netvrď, že se něco někam posunulo pls.
        • oprava: ty znas nejakou RTS z posledni doby? ;)
          • např.: Wargame: European Escalation
  • Jen aby. Bioware taky u ME3 rok před vydáním tvrdilo, že už mají hru hotovou a jen dolaďují drobnosti, přitom ale ještě chvíli před vydáním minimálně překopali část scénáře.
    • Veskoslav
      Tak u Sc se toho moc nebojím, že by to dopadlo stejně.
      • yuri.sidius
        A tím bych si tak jistý nebyl, to poslední procento o kterým Justin Bowder mluví je ve vývoji her kritické, můžou zjistit, že něco nefunguje tak jak má nebo, že se jim tam něco prostě nelíbí. Mám stím taky nějaké skušenosti, i když jen jako amatér - modder chápu co to odladění obnáší. Většina společností si v takovým případě odklad už nedovolí, ale blizzard je tím pověstný, naštěstí většinou ke spokojenosti zákazníka. Takže doufám, že to dopadne dobře a s výsledkem budeme spokojení i my.
        První kampaň za terrany byla asi nejlepší kampaň ve strategii co sem hrál od W3, dohrál sem asi 3x, tak doufám, že pokračování bude aspoň stejně tak dobré.
  • smejki
     \o/
       |
      /\
    • A teď mi dej svoji peněženku... *4*
      • smejki
        posunu kameru


         |    |
         |    |
         o   o
          \o/
            |
           /\
  • autobusar
    http://www.youtube.com/watch?v=mS8eipuXYWg
  • To abych si šlehnul jednu nebo dvě Hype-away. *3*
  • Psychotic
    Nebyl Heart of Swarm z 99% hotový už v den, kdy vyšla Wings of Liberty?
    • Ono to má i SP a vzhledem k tomu, jak sou ty jednotky provázané, ani ten design MP což možná bylo 90% hotovo (ale zabírá tak 20% celé hry) nebude sfouknutej přez víkend.
  • No ja to vidim, ze to vyjde pristi mesic :) Platici zakaznici budou delat radi betatestery (viz Diablo 3) a po par tejdnech to pujde mozna bez problemu :) A potom si pockame tak 2-3 roky na ty posledni Protose ...
    • jako jo a ne, patche k SC:WoL vychazi dodnes a porad ladi ruzne drobnosti, i kdyz 100% balanc ve hre kde jsou tri strany a zadne dve jednotky nejsou stejne neni nikdy plne dosazitelny, myslim ze se tomu priblizili jak to jen jde (mluvim samozrejme o MP, single je SC jen takova hricka na kraktodobe zabaveni).. podle me tohle dlouhodobe ladeni za behu neni spatna uplne spatna vec, rozhodne lepsi nez kdyz nejaka firma vyda jeden patch kde opravi nejhorsi bugy a pak uz se na to vykvajzne (a ze takovych bylo)
      • no zase kolem kazde hry se netoci esport
  • Trol.internetovy
    Olololol. Třesky plesky kecy. Obecná udělanost z SC2 je stejně jenom proto, že Supreme Commander 2 stál za tkaničky u starých bot, jinak bychom tu viděli trochu jiný článek.
  • Tak až spustí betu tak budeme na 100 procent vědět kdy to vydají ( půl roku beta je u Blizzardu tradice či co )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit