Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědavý na jejich službu GFACE, která by měla být propojena s free to play hrami a bude konkurovat Gaikai nebo OnLive.
  • No...radši si koupim originálku za plnou cenu než 100 free to play udělátek po za 3 euro...
  • Slendrian
    Úprimne, kolko z vas co tu nadavate na Free to play ste si realne kupili originalky :) neznamena to samozrejme ze by som bol fanusikom F2P
    • Nekolik poslednich let jsem na torrent vubec nevlezl. Vsechno mam original. Dokonce i takovy veci jako antivirus, fraps apod.
    • Tyhle řeči už fakt trapný, kdyby si PCčkáři nekupovali originálky, tak by PC gaming nevygeneroval jenom za rok 2011 18.6. biliónů dolarů... Chtěl bych vědět jak bys oslovil třeba ty playstation hráče, kteří se svého času vztekali nad tím, že Dust 514 bude F2P MMO a ne standartní release. Stereotypy jsou škodlivé.
    • Ja si originalky kupuji a proti f2p nic nemam.
  • Nedej příroda aby se někdo spletl a pochopil nextgen jako novou úroveň herní náplně, ovládání, AI či vyprávění dospělého příběhu. To by byl teda šok.
    Jestliže bude nextgen stále jen v nových obchodních modelech, online "službách," a počtu polygonů pak bude vše v pořádku a není se čeho bát.
    • Já stále naivně doufám, že další next-gen přinese vetší herní prostředí, větší interaktivitu, propracovanější AI, že se do hry budou komplexnější, ale to jsem asi opravdu jenom naivní. *13*
  • EA, Ubi, Blizz, Crytek. Koho asi poslu priste do prdele?
    • Ubisoft je fajn a crytek taky.
  • Může mi někdo zodpovědně říct, co přesně znamená free to play ? děkuji.
    • Nemusíš to kupovat, jen stáhneš a hraješ. Samozřejmě je možnost si kupovat premium účet, ve kterém dostaneš nějaké výhody, ale pro hru to není podmínkou.
      • Jakože příklad nějakou hru (příklad: Far Cry 3) si místo koupení stáhnu (zadarmo ?) a hraju jo? single .... ?
        • Ne, týká se to multiplayerových her. Hlavně MMO, FPS a MOBA her.

          A možnosti hraní zadara bývají různě omezené, což se liší titul od titulu.
          • Ok, tak nějak jsem si to myslel, jen se pro jistotu utvrzuju jak to teda je, jelikož dnes nikdy nevíš, s jakou další debilitou ti idioti přijdou.
            • sdasfsvvav: Nedělej ze sebe šášu (Crustyho). Konzole tu jsou proto, že je o ně zájem, naplňují poptávku trhu, stejně jako herní PC a kdyby všechny shořely, lidi by si prostě koupili nové.
            • Tak si říkám. Všechny hry by měly být NA PCV PXPAxúpdnCndsb SPCB ASKCB SCB VKVASkpvnn

              Vidíš jak mi šibe z toho, že existují le konzole! Musí shořet! PCPCPCPCPPCCP
    • free = volný, svododný
      to = pro, k, ... atd.
      play = hrát
  • Zadarmo jim muzu platit? *5*
  • Keyz
    Já mám pro Crytek připravený zdvižený prostředník.
    • JSOU TO zrádci PC!
      • LOL, zradci? :-)
      • zrádci? F2P dělají aby mohli dělat hry pro PC aniž by se báli pirátství, mohli se na nás v pohodě vykakat a rozetřít
        • jsi tak blbej, nebo to jen hraješ?
        • proc by se bali piractvi? to jim dela stejnou reklamu jako F2P hraci co hrajou zdarma a nabali na sebe hrace co si neco koupi. Prakticky v tom neni rozdil jen ten ze u F2P vydavatel hrani "zdarma" primo otevrene podporuje
        • Podle mě bude nejlepší si počkat na to jak to F2P bude v jejich hrách fungovat a až pak soudit.
      • Nejsou, Timesplitters 4 bude první splitteří hra na PC. Jinak musejí poslouchat korporáty z EA a EA exkluzivity na cokoliv nevydává. I původní Crysis měl být už od začátku i na konzole.
        • Tak to vysel jenom s drobnym zpozdenim nekolika let...
        • Lžeš.
  • remm
    prosim, len nepiste, ze za vsetko moze Blizzard :)
    • LordBlackadder
      Za vše můžou peníze a touha po moci.
  • fuck off, free to play *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit