Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Většinou hry nedohrávají piráti, protože mají nainstalovaných 20 her najednou, z toho dohrají tak 2 nebo 3 hry a zbytku si neváží, hrají všechno možné na přeskáčku podle nálady, až se jim ovládání z jednotlivých her plete dohromady a když začne docházet místo na disku, tak prostě něco vyhodí. Tímto vážně nechci nijak moralizovat ani nikoho soudit, mluvím z vlastní zkušenosti, protože kdysi jsem byl na tom úplně stejně. Až když jsem začal chodit do práce a vydělávat peníze, tak jsem si začal hry kupovat, hrát pěkně jednu po druhé a vážit si jich. A je to tak lepší přátelé.
    • Dobrý. Jsem pirát. Právě mám nainstalováno 20 her najednou. Z toho jsem dohrál 3 hry. Zbytku jsem si přestal vážit v průběhu hraní, ne však proto, že bych je hrál na přeskáčku, nýbrž proto, že jsou od určité části nudné a nemotivující. Za ty, jež moji pozornost jsou schopny udržet, rád zaplatím a podpořím kvalitní titul.
      A co vy? Jaké jsou Vaše pocity při hraní zajíce v pytli, kterého jste zakoupili za své lehce/težce vydělané peníze? Dohrajete hru přes její nudnost a tupost, abyste neměli pocit zbytečně vyhozených peněz?
      • Jo, tohle je přesně ta výhoda pirátství - nemusíš tu hru dohrát, protože vlastně o nic nepříjdeš, když sis ji stáhl a stála za houno. *5*
        Já naštěstí zajíce v pytli nekoupil, jen trochu pokulhával Eragon, když vyšel, za litřík koupil, a hra zklamala... ale nakonec se to hrálo/je parádně ve dvou a je o sem tam i zábavné. Někdy je třeba té hře jen porozumnět, a pak to nemusí být až tak hrůza tu hru projít. Ale jak je to s těma co koupí hru za 1500,- a mají to, co je nebaví, nemůžu říct. ale vždy by měl každý mít představu o tom co to bude. Snad nepůjde "strategista" do pcshopu a veme z poličky BF3 a hraje, nadává.
        • Cypri
          No nevim, já si třeba koupil Diablo 3 na základě toho, že mě prostě 1 + 2 + LoD bavila a říkal jsem si že ta trojka přece nemůže být od takovýho studia špatná, ale z trojky jsem dosti zklamanej a je mi líto těch 1200,- znova bych to nekoupil vědět že to je takhle. Rozhodně bych to nekoupil za cenu 1200,- protože pro mě ta hra tuhle hodnotu nemá.
          Toť jen můj skromný příspěvek do diskuse.
          • Tak třeba Diablo3 má (nebo bdue mít) možnost zahrát si kousek 1Aktu zdarma nebo přes guess pass od někoho, díky tomu sem se třeba rozhodl, že si D3 asi koupím, ale tak až bdue o 400 levnější *4*
      • Otazka. Kdyz te 17 her z 20ti nebavi, proc je teda porad stahujes a hrajes je? Kdyby sis ty hry kupoval, tak by sis vybral jen ty 3 hry, ktere si opravdu chces zahrat a stoji ti to za to, a byl bys spokojen. Jinak je to presne o tom. Pirati hraji vsechno a na vsechno nadavaji.
        • To je správná otázka. Právě možnost stáhnutí si 20 her a výběru těch, které stojí za to si koupit, je tím důvodem. Dříve k téměř každé hře vycházelo demo ještě před uvedením plné verze. Dnes je demoverzí poskrovnu. A pokud nějaké vyjdou, stane se tak se zpožděním. Rozlišovat kvalitu her, respektive ty tituly, které se vyplatí si pořídit, pouze na základě recenzí může být zavádějící, už jen díky různému vkusu různých recenzentů. Devítka v hodnocení nezaručuje, že mne hra bude bavit. Její zahrání na vlastní kůži mi to potvrdí s téměř stoprocentní jistotou.
          Dovolte mi nyní otázku na Vás. Podle čeho poznáte, že hra, kterou si koupíte, bude, jak říkáte, "stát za to"? Na základě čeho se rozhodujete?
          • Cosi
            Nikde není psáno, že se hra musí koupit hned v den vydání. V poslední době si třeba od EA stačí čtvrt roku počkat a objeví se nějaká sleva i na krabicové verze. U recenzí si vybírám autory o kterých vím, že když napíší o hře to a to, tak to tak je. Proto jsem tady na games. A jednoduše sleduji hry které mě nějak zaujmou a pokud si dobře stojí v recenzích tak si jí koupím. A ta výmluva v dnešní době nejsou DEMA tak si to musím stáhnout abych věděl jestli ta hra stojí za peníze je ale k smíchu. Bylo to dobře vidět u vydání DEMA Mass Effect 3 - jak se zaplnila fóra dotazy jak si zvýšit připravenost galaxie, když je to do Multiplayeru nepustí a mají jí pořád na 50% *2*
          • Mr.Lolendo
            Re: Robotron3
            Tak to jsi buď hodně nenáročný nebo jsi konzolista.
            • Jsem hodne narocny a hraju na pocitaci, konzoli i handheldech. Pricemz nejvic vytezuju PS3 a PSP, protoze tam je nejvice zajimavych her (pro me)
          • Rozhoduju se podle infa, co vim o hre, podle studii, ktere hru vytvari, s kterymi mam dobre zkusenosti, z celkoveho po neti o hrach, ktere sleduji, z recenzi trochu, ale mnohem vic z reakci hracu, nejvic od lidi, kterych znam, pratel, na jejichz nazor se mohu lepe spolehnout, a i pak z tech diskusi na internetu. Kombinace vseho se da nakonec docela slusne odhadnout, jestli by se mi hra libila, zvlast, pokud si ji nekupuji hned po vydani, ale az se docka nejaky slevy. Nepamatuji se, kdy bych se takhle seknul a rekl si, ta hra mi za to fakt nestala.
            • V porovnani mnohem, mnohem mene, nez kdybych kazdou hru hral z warezu a pak teprve zjistoval, jestli me bavi, nebo nebavi.
            • Stejne jako kazdy ctenar games.cz, ktery obcas se ucastni diskusi.
            • Mr.Lolendo
              Kolik věnuješ času tomu získávání a analyzování informací?
            • To sem. Cele je to jen o tom hrat a vybirat si hry s rozumem ;)
            • Pak jste tedy šťastý hráč. Gratuluji.
        • "demo" *7* + pro pirátství, nenecháš se okrást, jen na tebe budou řvát, že si okradl ty je *16* *15*
    • R.a.z.i.e.l
      No, já jsem takový poloviční pirát(není se čím chlubit) hlavně kvůli finančním možnostem v mém věku, ale zrovna tohle mě nepotkalo. Já bych prostě nedokázal hru nechat nedokončenou, leda když mě dost nebavila. Sice občas mám na disku 10 a více her, ale hraju jednu, do které se prostě zavrtám a ty ostatní jsou hezky zastrčené na ploše, dokud nedohraju a nebudu mít chuť na něco nového. Navíc, představa, že takhle přeskakuju mezi 5 a více hrama je teda dost... no prostě, aby se člověku mixovalo několik příběhů, pořád jiné ovládání atd. tak bych v tom měl pěknej zmatek a hned by mě to přestalo bavit. Od někoho mladého jako jsem já to zní divně, ale stejně není nad to si dobrou hru zaplatit *15* . Zaměstnání na mne také čeká... *4*
      • R.a.z.i.e.l
        Teď jsem si ale bohužel hodně dlouho nezahrál... sice tu hru občas pustim (strašně se mi zalíbila Alice Madness Returns), ale po pár minutkách jsem tak znechucenej tím blbnutím(asi) obrazovky, že to hned vypnu. Člověk hraje a obraz na monitoru vypadá jako by ho někdo skenoval... od sdola nahoru jezdí světlé pruhy, neustále... a že je to vidět. *16*
    • Skoro zadnou hru nedohraji a jeste pak v diskusich drzkuji, jak dnesni hry nestoji za nic a jak jsou strasne lehke a kratke. :)
      • sakryš, to jsem já *15*
      • N7N7
        Jak píšeš bez diakritiky, tak ta věta vypadá, jako bys ji psal o sobě. *2*
        • Gorkan
          hry jsou krátke a za koupi malokterá stojí snad jen arma 2 a witcher 2
          • s Armou souhlasim :) nad tou hrou se člověk dokáže zaseknout..chuť co trvá a trvááá..a trváááá *15*
          • A predtim jsem hral a dohral L.A. Nore, u ktere nevim presne, na kolik byla hodin, ale prisla mi na tento typ hry hodne dlouha.
          • Ale to sou zase ty zevseobecnujici nepravdy. Urcity procento veskrze akcnich fps, jsou kratky, sou blby, ale to sou vetsinou ty, co berou single jen jako tutorial k multiplayeru. Kdo nehraje na medium, nedej boze easy a dokaze si vybrat, tak je na trhu velka spousta dlouhych her, co za to stoji. Aktualne mam rozehranou Valkyria Chronicles 2 a mam tam odehrano 48 hodin a jeste neni konec. Jde o to si umet vybrat.
        • to bych napsal drzkuju :)
  • Drobná oprava: "Ti, kteří na hře dělají..."
    • ales.smutny
      Jo, to jsou ty změny v půlce věty, původně tam mělo být Ty, kteří dělají to trápí... a už je hrubka:)
      Dík:)
      • smejki
        i know that feel, bro
  • možná se to liší od typu hry a hráče; já mám moc rád RPG takže DA:O 8 x, ME 5x, Planescape Torment 3x atd. vetšinu her sem vždycky dohrál minimálně jednou, ale znám spoustu lidí (převážně mladších) kteří nejsou schopni hry dohrávat
  • Co je to za pitomost. Já teda hru, pokud je dobrá a baví mě dohraju do konce, včera v noci jsem dohrál Zaklínače 2, předtím Maxe 3 a teď začínám Ghost Recon ... dohrát hru je snad cíl a ten pocit, když dojdete na konec je parádní.
  • To vysvětluje proč má většina her tak debilní/odfláknuté konce...
  • Platících nebo neplatících hráčů? Protože jak jsem si (bohužel) všiml u sebe, čím víc neoriginálních her, tím víc jich zůstávalo nedohraných a nedokončených... Sice jsou i výjimky u originálek že, hlavně pokud jsem si je nekoupil z vlastní kapsy. *7* *4*
    ale to nezmiňuji špatné hry, které je problém dohrát sám o sobě.
    • prudislav
      no já třeba poslední dobou kupuju hry na steamu, ktrý jsem kdysi hrával a výborně mě bavily ,ale nebyly to zrovna originálky. Sice je z nedostatku času většinou ani nenainstaluju - je to super pocit . Koupit si konečně legálně něco na čem jsem strávil tolik času :-) (v poslední době to byl SW: Jedi Academy)
      • Jo, já se zas rozhodl, že si užiju (sice né první pocit ze hry, ale spíš už tu profesionálnější část) staré hry jak nejvíc to půjde, ale budu je hrát postupně podle toho, kterou si koupím první. Snad je seženu, ale vypadá to že ještě jo. *4* Snad vyjde BG co nevidět ať můžu začít *14*
        • prudislav
          jj na BGEE čekám taky ;-) Jinak u mě je to spíš tím nedostatkem času. Jinak novinky většinou pirátsky zkusím a buď smažu nebo si je hodim na wishlist na steam abych nezapomněl co stojí za koupi *5*
          • To já si raději vyrobím nějakou poličku, do které si dám speciálně krabice *4* Se steamem počkám na indie nebo nemožnost koupi krabic *9*
            • prudislav
              taky jsem si to kdysi říkal ;-) ale nějak jsem steamu podlehl a stejně mam díky své paranoie zálohy všech her co mam na steamu pirátsky vypáleno
  • to je tak..
    ...hitman codename 47
    vo svojej dobe velmi nepochopena hra a vobec ma neoslovila. Nedohral som s cheatom.
    ...Hitman 2 silent assassin
    dokonala hudba dokonale cestovanie po svete, dokonale STEALTH, proste moja osobna revolucia. dohrane min. 20x
    ...Hitman contrracts
    graficky a hratelnostne to iste co 2 ale uz bez hudby a originalnejsich lokacii. tesil ma hlavne pre ten remake, level meat kings party a pribeh s koncom ktory sluboval skvele pokracovanie. dohrane 3x
    ...hitman blood money
    absolutne najdokonalejsi level desingn v mojej osobnej hernej historii, nezabudnutelne WOW momenty napr. karneval v new orleans. hratelnostne prekopane k dokonalosti a vylepsovanie zbrani ci gadgetov, ku koncu sa este viac pridava na plyn este lepsie levely a spusti sa pribeh plny kospiracie a mnohych uslintanych otazok. Kratkost hry mi nijako nevadila, len to pokracovanie malo prist uz skor. dohrane nekonecno x a stale hrajem ked si chcem zlepsit naladu.
    • LTM3
      Tak to máme stejně *3* Blood Money hraji neustále a dovolím si tvrdit, že mě nikdy neomrzí.
  • taky sem hodne her nedohral do konce, vetsinou me hra omrzi repetitivnosti hernich prvku, grindovanim neceho (me3 u konce) a nebo me odradi z jinych duvodu.. ale zrovna u hitmana (blood money) se me tohle netyka, uvidime jak si povede novej
  • chcete aby se hra hrala vicekrat???Neni nic jednodussiho nez kazdej mesic nevydavat 5 her celej rok jak trotlove...Tri hry za rok a Bude se hrat opakovane a jeste to bude kralovsky bavit..Driv bylo Diablo, Half life a Dungeon master a Na dalsi hru se cekalo pul roku...
  • Ja se tomu až tak moc nedivím,ikdyž 20% mi přijde trošku malo.Mám kamarady,kteří i dobre hry nedohraji a vrhnou se na další a další a pak se k předešlím ani nevráti. A to hrali např. Crysis I a II nebo Bioshock.Někdo to přestane hrát,protože se mu přestane dařit,nebo neví co má dál dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit