Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to tak, všude nechutnej byznys :( Mě se třeba líbil koncept edic Deus Exu. Normální klasická, drahá sběratelská, a (můj případ) zlatej střed augmentovaná - ne o moc dražší než normální, obsahovala bonusovou misi a CD + artbook. A že tam nebyla soška na kterou by se akorát prášilo mi fakt neva :)
  • Malleth
    Ta soška je beztak hnusná
  • N7N7
    Naprosto souhlasím s článkem - když nemůžu mít všechno, tak nechci nic a spokojím se s tou nejobyčejnější verzí.
  • Chceme Drakena do podcastu:)..
  • MidnighT91
    Znám jednoduchej program díky kterému si můžu koupit edici jakou chci a stejně si k ní pořídit bonusy ze všech edicí... Jmenuje se uTorrent... Předpokládám že to bude něco jako Assassins Creed III COMPLETE EDITION - RELOADED + bonus content + cz + DRM free...
    • Mahcake
      uTorrent? Neznám...ale vsadim se, že µTorrent je lepší. *15*
      • MidnighT91
        jak to µ napíšeš ???
    • Koupit ? Chces rict ukrast...jen v dnesni dobe se nekdo muze pysnit tim ze je socansky zlodej a ubozak
      • Meiton
        Promiň, ale v dnešní době, když má pomalu málokdo na slušné oblečení, žrádlo a já nevím co ještě, dávat 1500 za takovou hru vážně nebudu (a upřímně říkám, že bych to nedal za žádnou hru). To bych musel být vážně tupec (a nebo nejspíš stejně dobře zajištěný jako ty) ... (a nebo politik)
        • Chceš říct budižkničemové a nemakačenka, ne? Protože já vídám v hypermarketech lidi jak tlačej plný vozejky žrádla. Takže tak špatně na tom tady asi ještě nejsme ;) Kdybys jen nemlel srajdy a výmluvy proč kradeš, tak si hry kupuješ ve slevách, za těch tvých 1500 třeba 10-15 her s přehledem. Nemusíš je mít hned v den vydání, víme?
          • take it easy :)
        • tak si nesmis vsechno predobjednavat :) ja nedal 1500 ani za vsechny dosud vysle dily AC dohromady :)
        • davidBray
          Hraní je forma zábavy, ne součást lidských práv
          • dira
            To sprajerství taky, a raději budu, když děcka budou pirátit, než čmárat po barácích :D Jde jen o úhel pohledu a menší zlo :o) pirátství v dnešním světě je myslím jedno z nejmenších :o)

            Navíc pirátění hrám dříve pomáhalo k vylepšení její úrovně, než se proti nim začali firmy bránit a tak vlastně podkopávat sami sobě nohy :o) ale to už jsem zde psal dříve :D

            Kéž by se vrátili časy, kdy hráči stáhli hru a mohli hrát i multiplayer bez problémů :o)
          • walltar
            Pirátství je taky forma zábavy ... Ten příval adrenalinu když dám stahovat program aspoň za 100K nic nenahradí. *1*
          • Chleba a rohlíky taky nejsou součástí lidských práv. Hezkou zábavu přeji, až podobné myšlení uplatní pekaři, řezníci a prodejci potravin.
      • MidnighT91
        EA, Ubisoft, Activision, Blizzard se tím veřejně chlubí neustále, dělají hry se 4 hodinovou kampaní které polovině lidí nejedou chcou za ně 1500 i víc a jako bonus k nim pak ještě vydávají předražené dlc což je vlasně jen to co už je dávno ve hře kterou sis koupil, jen to nemůžeš používat dokud si za to nepřiplatíš... mizerná podpora, nulová znovuhratelnost nuda, nuda, šeď a reciklace... Mě to přijde jako ultimátní zlodějina... Když to můžou dělat superkorporace tak proč ne já... Ubožák jsi ty když za takovej hnůj platíš čimž to podporuješ... Možná že jsem socanskej zloděj ale z nás dvou jsi ubožák ty...
        • nepamatuju si, ze by nejaky dil AC sel dohrat za 4h, asi mas nejaky ultraspeed hack
          • MidnighT91
            Já mám mindrák ale ty chceš mít za každou cenu poslední slovo ačkoli s každým komentem řekneš čím dál vetší kravinu... Ty vážně věříš tomu že si tvoji "kamarádi" vážně nikdy nestáhly žádnej film nebo písničku... vsadím se že ty sám máš mobil plnej "kradené" hudby a děláš tu machra jak seš svatej tak nevím jestly seš trol nebo to myslíš všechno vážně jestly totiž jo tak potřebuješ odbornou pomoc... Btw poslední komentář co k téhle dikuzi píšu je stará a s tebou se nedá rozumě diskutovat...
            • Jazz
              Zalez ty cigošská pýčo a nauč se psát.
            • Ano s tebou se diskutovat opravdu neda...ne nemam v mobilu nic kradeneho a vetsina kamaradu take ne (nerikam ze vsichni...), evientne je pro tebe nepochopitelne ze nekdo v teto zkazene dobe dokaze byt slusny...ok nechapej to, me je to vazne jedno
        • MrSanta
          Nemyslím to nijak ve zlém, ale to fakt stahuješ a pak hraješ hry o kterých si předem myslíš, že jsou to recyklované hlouposti nuda nuda šeď? Nepřijde ti jako ztráta času takové hry vůbec hrát?
          • MidnighT91
            No já stahuju hry který mě zaumou a stahuju je na zkoušku zahraju si 2 hodiny zjistím že je to nuda tak to smažu když si řeknu jo je to dobra hra bude mě bavit tak ji hraju, takže ne ty reciklanty, nestahuju a nehraju...
            • Verit nekomu ze nestahuje...no hold kdyz vim ze ma nekdo na to aby si to koupil a taky asi vim ze to koupene ma tak proc bych mel byt naivni ? Ty asi opravdu nechapes ze existuji take lide co nemuseji vsechno krast ze ? Nemas nejaky mindrak ?
            • MidnighT91
              Ovšeeeeem ty jsi chodil na základku pro vrchní vrstvu společnosti s VIP záchodem a se samejma svatouškama ve třídě, co ti tvrdili že nikdy nestáhly žádnou hru, program, film, mp trojku a ty jsi jim to sežral ??? Musíš být v tom případě hodně naivní... Tak nevím kdo z nás si tady hraje na to že je něco víc než ubožák xD...
            • MrSanta
              Tak to jo, z toho předchozího příspěvku jsem to špatně pochopil. Sice tvůj postup moc neschvaluju, ale co už. Třeba taky jednou přejdeš na "světlou" stranu *3*
          • MidnighT91
            prosím tě agbare už nereaguj vetšina lidí zcela evidentně souhlasí se mnou takže jestly se ti něco nelíbí nech si to pro sebe akorát se ztrapňuješ... a kuRe ty seš tak dutej že na ten kment cos napsal ani nemá cenu reagovat...
            • Ne ja chodil na zakladku ktera mela uroven, tam jsem se nestykal se zlodeji a primitivy jako jsi ty, takze smula
            • MidnighT91
              btw ja si na nic vic nehraju, mě je uplně jedno že jsem zloděj a hry od ea a activisionu nehraju, nestahuju a nezajimaji mě... Tak si říkám že tys musel od spolužáků na základce dostávat strašný kapky...
        • No ja nevim,ale hrat piratske verze her od EA,UBI atd a pak se tady vychvalovat jakej sem to frajer,ze ja tyhle spolecnosti nepodporuju me prijde docela usmevne *1* .
          • MidnighT91
            Přesně tak, pokud hru nestáhneš a neskusíš tak nevíš jaká je, nevíš jestly ti pojede, nevíš nic a prostě pokud nejde o indie tak vždy kupuješ zajíce v pytli... Btw Stahuju jen oblíbené hry a série, ty nemusíš ubisoft s jejich prasáckou obchodní politikou podporovat aby tě některá z jejich her zaujala a chtěl sis ji vyzkoušet na vlastní kůži... Představ si že by assassins creed vycházel jednou za tři roky místo toho aby tu byla každej rok kopie předchozího dílu, ta hra by byla kvalitativně někde úplně jinde...
            • Nic co tu pises neomlouva to co jsi...obycejny zlodej co si hraje na neco vic - jak uz tu nekdo psal pokud nesouhlasis s ea/activison , tak hry od nich nehraj, to te asi nikdo nenuti ne ? Takze ono ten tvuj protest proti napr. Battlefieldu (ktery mi teda zrovna prisel hodne povedeny, ale to je muj nazor, beru ze tebe bavit nemusi) pusobi trochu trapne, kdyz si ho pak stahnes (ukradnes) a stejne ho hrajes...to je jako nadavat na wow a pak ho hrat na free serveru, bud tu hru chci hrat a tudiz mi stoji za koupi a nebo je to pro me brak a tak ji nekupuji (nekradu...)
            • "nevíš jestly ti pojede" - to si delas pr*el ne? to neumis najit minimalni/doporucene systemove pozadavky? takove duchaplne proslovy tady mas a tak trivialni vec nezvladnes?
        • Kdyz ti to vadi...nehraj, co vic na to rict ? Takze kdyz se ti bude libit napr. GTr tak ho pujdes ukrast ? Protoze chtit za auto takove penize je pro tebe urcite take hrozna zlodejna ze ? A ze to podporuji ? No samozrejme ! Me hrani bavi a tudiz nechci aby se hry prestaly vytvaret...takze si laskave uvedom kdo je ubozak...jestli ten co hraje a tudiz hrani logicky podporuje, nebo socka co by hrat chtela,nema na to a tak okrada herni studia, ktera kdyby nebyla podporovana lidmi jako jsem ja tak zanikla. Co by si pak hral chytraku ?
          • MidnighT91
            Jabka a hrušky kamarade, meleš ho*na...
            • Amylee.Anderson
              Ale jak zjistíš, že je to blbá hra?
            • A ty si vazne myslis,ze stazenim nejake hry das vydavatelum najevo,ze chces kvalitu?
              Nebud naivni.Jedine ceho tim docilis je to,ze se podivaji na pocet prodanych kusu a pocet stazeni a reknou si,ze o hru bylo zajem(tudiz je kvalitni),ale vetsina lidi jsou sprosti pirati a hodi vse na PC hrace.
              Kdyz chces vydavatelum ukazat ,ze nesouhlasis s kvalitou her,nebo jejich pristupem,tak tu hru prece nekoupim a ani nestahnu.
            • MidnighT91
              Hrál bych hry co za to stojí a tudíž je lidi koupí, studia co si to zaslouží (cd project) Kdyby takové EA nebo Activision zkrachovali, veř tomu že by mě to vůůůůůbec nes*alo, nejspíš bych jim dokonce poslal děkovnej dopis s tím že konečne přestaly kur*it herní scénu a moje oblíbený tituly... Takže pořád trvám na tom že ubožák jsi ty protože podporuješ nenažranost těch studií a tedy hnůj co vydávají za AAA hry, Příkladem budiž CoD... Kdyby tedy nebylo lidí jako jsi ty (chápej, dutejch ovcí co koupí battlefield 523 protože se to jmenuje Battlefield, přičemž je to stejné jako battlefield 513 akorát s novejma mapama) tak by dnes kvalita herního průmyslu a jeho produktů byla daleko za hranicema sluneční soustavy... Že tebe baví hrát to co dnes vychází je tvůj problém, ale necpi to lidem co chtějí kvalitu a ne kvantitu...
        • Ale... jakpak jsi přišel na to že Blizzard dělá 4 hodinový kampaně?
    • montatatana
      A figurku ti vyrezou ze dreva?
      • MidnighT91
        Tejden po vydání tu sošku koupíš na eBay dvakrát levněji než když bys ji koupil s hrou...
      • walltar
        Ne figurku si udělá ze starého chleba. *1*
  • Plnou cenu jsem zaplatil jen za prvni dil. S prichodem Ubisoft DRM kupuji jen ve vypodeji za obligatnich 599,- takze "trable" s edicemi mi jsou sumak.
    *6*
  • > Autor: AC Encyclopedia je k dostani jiz ted na stejne strance za $50 :) Sypte se zlatacky :)
  • Cosi
    Já to mám úplně stejně Aleši.
  • Připomělo mi to pořad Indian, kde jsou na tuhle serii vysazení, ale úplně šíleně a to si říkají "redaktoři", ti z toho budou mít docela zmatek :D
    • vysazení jako že maj AC rádi nebo že ho nesnášej
      • ani jedno, oni ho zbožnují a jsou jím posedlí
  • Naprosto souhlasím, chtěl jsem si koupit speciální edici, ale je v tom takový bordel, že se radši spokojím s obyč. edici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit