Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nově vydaná http://www.amazon.com/Star-Wars-Knights-Republic-Bundle-Pack/dp/B00784HHUM/ NPKC?
  • Třeba dvojka na Steamu není, protože to je s h i t ? *7*
    Jako devadesát procent druhých dílů, kteří nedělají původní tvůrci...
    • čo je to za tupca vyhodte ho odtialto, na liečenie s ním
    • USER47
      Píšeš kraviny. Dvojka je naopak v mnoha věcech mnohem dál než jednička. Jednička je klasickej Star Wars popcorn, dvojka působí spíš jako SW adaptace Planescape: Torment.
      • Na mě teda dvojka působila jako klasické akčnější, temnějši pokračování. Více nepřátel, více Sithu, více zla. Navíc díky téměř chybějícímu level capu jsi na konci tak silnej že si nepřemožitelný, v jedničče byl lvlcap 20 čehož sem dosáhl dávno před koncem a stále jsem byl zranitelný.
    • Lurok
      Nechapu jak nekdo todle muze napsat ! Kotor jak jednicka tak dvojka jsou jedny z nejuzasnejsich RPG.
    • Meiton
      Jednička byla perfektní hra (oproti dvojce měla pro mě osobně největší výhodu v zápletce s Revanem) ale i přesto bych dvojku nijak neznehodnocoval, byla taky výborná, a oba dva KOTORy jsou hry, které řadím do svých TOP, takže nevím, v čem pro tebe byla dvojka "s h i t" ?
    • MishKonn
      http://captionsearch.com/pix/thumb/pijobf4e8h-t.jpg
  • škoda že s mojí úrovní angličtiny si to nezahraji :(
    • Nechci rypat ale s takovym pristupem to daleko nedotahnes. Jen pro inspiraci..zacinal jsem jako malej s hrama a nic jineho nez anglina nebyla. Nezbyvalo nez vzit slovnik a sam se u tech her ucit...za chvili jsem bez nejake jine potreby rozumel vsem anglickym hram...Staci kdyz premuzes lenost...pomuze ti to nejen v hrani ale i v zivote ;)
      • Tak tak, Final Fantasy 7 - lehke zaklady angliny a cumel sem na to jak puk. Holt nezbejvalo nez vzit slovnik a jet... Ted mam za sebou FCE a pristi rok pujdu do CAE...
      • jako malej když sem na to měl ještě čas tak se si to byl taky ochoten překládat ale teď mi to za to teda nestojí
        • Ja som sa naucil anglictinu az po vyske. Fakt neni nad to si zahrat orginal hru, pozret orginal film a pod. S tym jazykom sa da najst kopec kazdodenno uzitocnych informacii. Za try roky kurzov som sa naucil viac ako kadejaky maturant, ktory sa to ucil aj na zakladke. Ked clovek ma chut zacat sam, tak to potom ide ovela lepsie ako v skole. Tam je to na houby, poznam podla mojej nemciny po osmych rokoch ucenia. *1*
          • A hlavne netreba prestavat. Ako povedala lektorka, to je dozivotne. *15*
        • ale hrani ti za to stoji? :) takhel muzes spojit prijemne s uzitecnym... vzdelavat se dva v kazdem veku..
      • fizola
        Velmi chválim tento prístup, mal som to podobne a došlo to tak daleko že som skončil vyšku a od septembra začinam ako učitel angličtiny :D :D :D
  • Je to chvályhodná snaha. Kdyby se jim ještě chtělo udělat HD textury pro jedničku... *5*
  • skaven123
    ...ak bych chtěl, čili přes digitální distribuci a nejlépe Steam. .. ja skor by som bol, keby tobolo fre drm a.k.a. gog
  • Black_Hand
    a proc ne kotor 2 krabici? porad to nechapu.
    • sleepless
      Jednak mam doma poziracku krabic vcetne obsahu, ale hlavne chci digitalni kopii, abych to nemusel instalovat z DVD, mel to pristupny vsude a neubiral si omezeny zivotni prostor dalsim kusem kartonu :)
      • USER47
        Obávám se, že KoTOR 2 se digitálně neprodává vůbec nikde...V krabici ho samozřejmě sehnat půjde.
      • Black_Hand
        jako jo, ja jsem taky trochu rozmazleny tim, ze ze steamu stahnu hru rychleji, nez vyhrabu dvd a nainstaluju z nej hru, ale opravdu neni misto, kam jde schovat krabicka? to se mi nechce verit.
    • Shaker
      protoze ma doma poziracku DVDcek... Cpt. Obvious out!
      • Black_Hand
        1) tak zas tolik nestoji. 2) proc ji neschovat hluboko do supliku nebo nejak vysoko dopryc? knihy snad petr doma ma :).
        • Shaker
          nahoda je blbec, jednou to nechas nekde v dosahu a mas po zizalkach a pak mas doma zbytecne 2 krabice od kotoru a dalsich veci... proste digitalni distribuce setri misto. Driv sem steam nesnasel, ale pak sem nainstaloval origin a steam je pro me najednou sympatickej
  • Som prekvapený, že to má len 60 MB. Pri tej hromade bugov, čo tam Obsidian naseka,l by som čakal min. 2-3 GB.
    • Tak on bug může být třeba i překlep ve zdrojovém kódu. Tisíc takových oprav a seš pořád na velikosti hluboko pod jeden megabyte...
      • ja bych Rodneymu veril :D
  • The pirate bay a nemusi nikto zhanat :P
    • Tak hlavně žes to pochopil ;)
      • A vůbec, jak může někdo dát "líbí se mi" tomuhle hovnu?
  • Kbyby v Lucas Arts nemeli v hlavach nakadino davno by udelali treba kotor 3 nebo republic commando 2 a ne nejaky force unleashed...
    • Shaker
      FU pro ne delal snad nekdo jinej, stejne jako ostatni hry ne? TOR kotor 3 pribehove supluje na vybornou, ale asi bude lepsi si pockat, az to bude free to play a doufat, ze nejak nepo*erou ten model a bude se to dat hrat... Republic commando mi ale chybi, to je pravda... RIP Sev
      • Tak pozerám, že nejakí nadšenci sa pustili do ultimátneho módu na RC s názvom Republic commando 2
        http://republiccommando2.com/
        Otázne je len, kedy im to Lucasi zatrhnú.... *13*
      • ja vim ze jim to dela nekdo jinej, ale vem si treba BF 3, jen diky Lucas Artu to slo do kytek...
        • Shaker
          zrovna battlefront sem nikdy moc nemusel a pozadi moc neznam.... casy se proste meni a preslo se z vymakanych her, kteryma se studia chlubily na hry rychlyho odbytu, co maji zaujmout jen na tu dobu nez vyjde dalsi dil vetsinou grafikou, jednoduchym ovladanim a sebranim driv fungujicich principu
          • jj proto se ted jiz vetsinou vracim ke starsim hram, ktere ikdyz sou dnes graficky zastarale dokazi porad chytnout pribehem :D
  • Tjn, kotor 2 byla pecka a třeba to zase nainstaluju díky tomuto modu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit