Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kbyby v Lucas Arts nemeli v hlavach nakadino davno by udelali treba kotor 3 nebo republic commando 2 a ne nejaky force unleashed...
    • Shaker
      FU pro ne delal snad nekdo jinej, stejne jako ostatni hry ne? TOR kotor 3 pribehove supluje na vybornou, ale asi bude lepsi si pockat, az to bude free to play a doufat, ze nejak nepo*erou ten model a bude se to dat hrat... Republic commando mi ale chybi, to je pravda... RIP Sev
      • Tak pozerám, že nejakí nadšenci sa pustili do ultimátneho módu na RC s názvom Republic commando 2
        http://republiccommando2.com/
        Otázne je len, kedy im to Lucasi zatrhnú.... *13*
      • ja vim ze jim to dela nekdo jinej, ale vem si treba BF 3, jen diky Lucas Artu to slo do kytek...
        • Shaker
          zrovna battlefront sem nikdy moc nemusel a pozadi moc neznam.... casy se proste meni a preslo se z vymakanych her, kteryma se studia chlubily na hry rychlyho odbytu, co maji zaujmout jen na tu dobu nez vyjde dalsi dil vetsinou grafikou, jednoduchym ovladanim a sebranim driv fungujicich principu
          • jj proto se ted jiz vetsinou vracim ke starsim hram, ktere ikdyz sou dnes graficky zastarale dokazi porad chytnout pribehem :D
  • Spades
    Ježiši kriste... Máš koupenou originálku? Jestli ano, a nejede ti, tak šup na piratebay a stáhni si to... vůbec nevím, v čem vidíš problém...

    (Ostatně tež nechápu, proč steam nesnese vypalku L4F2 na LAN, když origo mám koupené...)
  • Tjn, kotor 2 byla pecka a třeba to zase nainstaluju díky tomuto modu.
  • Je to chvályhodná snaha. Kdyby se jim ještě chtělo udělat HD textury pro jedničku... *5*
  • Black_Hand
    a proc ne kotor 2 krabici? porad to nechapu.
    • sleepless
      Jednak mam doma poziracku krabic vcetne obsahu, ale hlavne chci digitalni kopii, abych to nemusel instalovat z DVD, mel to pristupny vsude a neubiral si omezeny zivotni prostor dalsim kusem kartonu :)
      • USER47
        Obávám se, že KoTOR 2 se digitálně neprodává vůbec nikde...V krabici ho samozřejmě sehnat půjde.
      • Black_Hand
        jako jo, ja jsem taky trochu rozmazleny tim, ze ze steamu stahnu hru rychleji, nez vyhrabu dvd a nainstaluju z nej hru, ale opravdu neni misto, kam jde schovat krabicka? to se mi nechce verit.
    • Shaker
      protoze ma doma poziracku DVDcek... Cpt. Obvious out!
      • Black_Hand
        1) tak zas tolik nestoji. 2) proc ji neschovat hluboko do supliku nebo nejak vysoko dopryc? knihy snad petr doma ma :).
        • Shaker
          nahoda je blbec, jednou to nechas nekde v dosahu a mas po zizalkach a pak mas doma zbytecne 2 krabice od kotoru a dalsich veci... proste digitalni distribuce setri misto. Driv sem steam nesnasel, ale pak sem nainstaloval origin a steam je pro me najednou sympatickej
  • Som prekvapený, že to má len 60 MB. Pri tej hromade bugov, čo tam Obsidian naseka,l by som čakal min. 2-3 GB.
    • Tak on bug může být třeba i překlep ve zdrojovém kódu. Tisíc takových oprav a seš pořád na velikosti hluboko pod jeden megabyte...
      • ja bych Rodneymu veril :D
  • skaven123
    ...ak bych chtěl, čili přes digitální distribuci a nejlépe Steam. .. ja skor by som bol, keby tobolo fre drm a.k.a. gog
  • DarthSmurf
    Potrebuju pomoct s původním Kotorem 2 už na Telosu se mi hra občas zasekne a pomůže jenom vypnutí počítače nevíte někdo co s tím ?
    • www.pcgamingwiki.com .. misto kde najdes vsechny mozne fixy pro PC hry :) Zrovna o kotorech je tam asi vsechno.
    • Keyz
      To máš dobrý,já to ani nespustil :) Tuším,že tu psali o tom,že bude nějaký vylepšena edice,ale fakt si nejsem jist.Tak snad jestli to vydají tak to by mohl fungoval bez problémů.
  • Anal.S
    A sakra, já si to právě rozehrál s TSLRPM verze 1.7 a na update je potřeba nová čistá hra. No co, i tak je to skvělý. A s widescreen modem se má hra ještě pořád k světu :)
  • The pirate bay a nemusi nikto zhanat :P
    • Tak hlavně žes to pochopil ;)
      • A vůbec, jak může někdo dát "líbí se mi" tomuhle hovnu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit