Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Spojte se rovnou se Shakirou, hoši!
    LP nejsou, co bývali, a i to, co bývali, by se zrovna dvakrát nehodilo k projektu, který se presentuje jako simulace vojáka (i když modří vědí, že to je arkáda jaxviň).
    • montatatana
      Neškodný popík jako popík.
    • Amylee.Anderson
      Nebo Ushera, ten tuhle v hernim průmyslu slavil nabývalý úspěch!
  • Já jsem nikdy nechápal co na nich lidí vidí ve zkutečnosti k nim mám averzi. Jediné co se mi od nich docela líbí je.. Iridescent a New Divide
    • DavRed
      Mně nikdy nevadili, úplně sem je ignoroval a poslouchal sem si mou oblíbenou Metallicu...
      Nenávidím je od té doby co to začal poslouchat můj kamarád, a pořád o tom rozhlašuje, jak je to nejlepší kapela, jak mají skvělé sóla (tady sem se opravdu smál) a že ostatní kapely stojí za prd... *7*
      Takové lidi přímo nesnáším... když neslyšeli nikdy opravdový metal a pak sou vystříkaní z takovýchto skupin *11*
      • Izmæl
        Takže ty je nenávidíš jen proto, že je tvůj kámoš vychvaluje jaxviň? Teda, těch dementů je tu poslední dobou nějak moc. *15*
        • DavRed
          Počínaje tebou? *4*
          Navíc jejich hudba je děsná... *3*
          • Hudba je proste subektivni z tim nic neudelame.. :)
            • A proto bys DavRede měl vysrat na tohleto kritizování.
        • Asi se na mě vrhne další lavina fanoušku, ale je to samé jako z U2 všude je propagují jako nejlepší kapelu na světě... a mě je z nich spíše na *11* .... jen pro info, poslouchám vše co se mi líbí neposlouchám jen jeden styl hudby, ale vede u mě Metallica a Avril Lavigne
          • DavRed
            Dneska už kapely nemusí ani umět hrát... Ta propagace a média vše zajistí...
            • DavRed
              Někdo se snaží být vtipný? *15*
            • Izmæl
              Mluvíš o Metallice? Jen se ptám...
    • Izmæl
      Fanoušek Transformerů? Aha...
      • Ano fanoušek.. problém?? Já jen řekl svůj názor, když se LP někomu líbí tak jim to neberu...
        • Izmæl
          A já se zase jen zeptal.. problém?? *3*
  • Amylee.Anderson
    Linkin park mam ráda, ačkoliv ho už neposloucham. Nevim, co vydávaj, ale já zůstala o Hybrid Theory a Meteory, to jsou výborný alba.
    • Hybrid Theory je klasika žánru. To co bylo potom už pro mě nemá cenu.
    • God-of-War
      Tak to si udělala dobře *3* .
      • Amylee.Anderson
        A vim to. Nějaký utržky ztoho třetího alba jsem slyšela a už ani to nebylo ono, takže ty nový jsem neslyšela vůbec.
  • deridon
    koukám, že uživatelům, kteří tu píšou negativa o posledním albu, tak mají mínusy.. nejspíš od lidí ve věku 16 let či někoho, kdo neslyšel jejich původní alba.. Mě poslední dvě alba zklamala na plné čáře, Hybrid a Meteora jsou nepokoření a Minutes to Midnight jsem ve své době něják překousal.. prostě přešli do rock popíku.. furt lepší než dubstep jako u jiných metalových/rockových kapel..
    • Já je teda poslouchal od samého začátku a líbí se mi i jejich poslední album. Je pravda, že thousand suns bylo naprosto příšerný, ale living things se mi moc líbí a rozhodně se považuju za LP fanouška. Beru, že někomu ten nový styl nemusí vyhovovat, ale nemusí pak snad shazovat současné fanoušky.
      • God-of-War
        Jenže tohle už dávno neni Linkin Park...
        • fix... chyba. Smazáno
        • Je to jiné, ale oni sami říkaj, že chtějí mít každé album jinačí a ně každému to sedne. Já souhlasím, že Hybrid Theory a Meteora (jak dole píše "flus" - colision course s jay-z byla naprostá katastrofa) jsou nejlepší, ale já prostě nejsem vysazenej na ten jejich starej styl. Ono je to asi tím, že já poslouchám skoro od všeho trochu a tak mi změna stylu nevadí. Největší problém lidi maj asi s tím, že přidali hodně elektroniky do songů a mě to teda nevadí. Pokud se to někomu nelíbí, fajn. Ale říct, že jsou mrtví, když to jejich nové album jde na dračku, není pravda.
    • God-of-War
      Přesně tak *3*...Hybrid a meteora *14*
    • Ja jsem Linking Park nenavidel jeste nez to bylo kul!
  • Flussmaister
    Teď sem budou všichni psát o Linkin Park místo o Medal of Honor, hlavně že když se na Games objeví něco o filmu(společnýho s hrou) každej krandá :D
  • Flussmaister
    Není to co to bývalo, LP změnili styl, ale to je to, co samy chtějí a líbí se jim to. Chtějí se vyvíjet, zůstat nezařazeni a objevovat nové zvuky. Mě poslední album nevadí, i když bych byl rád asi jako každej fanda, kdyby jednou vydali desku styl ala: Meteora, Hybrid Theory,. Collision Source. A to spojení s Medal of Honor pro mě smrdí komercí!
    • Smrdí komercí? Vždyt Linkin Park je celej odjakživa komerčni kapela jak cyp. Nikdy sem nepochopil, proč je tak populární a že jim to lidi žerou. Každá písnička, kterou jsem od nich slyšel mi připadala jako těžkej kalkul a mix toho, co se asi bude nejlíp prodávat.
      • Flussmaister
        Já myslel spíš komercí pro Medal of Honor:D Mě to tak nepříjde. Hlavně to nedává smysl,. Každá kapela je svým způsobem komerční do jistých směrů/částí. Ale když jsou Linkin Park tak "super komerční kapela", jak každej říká, tak proč nezůstali u stylu Nu-Metal, u stylu prvních dvou desek, který je tak proslavil, díky kterýmu vyhráli gramy, lámaly rekordy, získali si fanoušky a tak dále. Tak to mi teda k*rva řekni:D Jasně, že jsou komerční, ale v jistym smyslu, když se nad tím zamyslíš, proč teda šli tím "jiným" směrem, který byl automaticky né špatnej, ale pro ně jako kapelu né tak slavnej a fanoušky né tak atraktivní?
      • nejvíc jak tam ten jeden vocas vždycky "rapoval" to bylo vždycky k smíchu :-D
  • MoH a LP mají jedno společné. První vydané kousky byly 10/10 a pak už to stálo všechno za pendrek
  • Menorri
    *1* *1* Spojily síly ale je jim to stejně k ho*** *1* *1*
  • Linkin Park jsou už léta moje srdeční záležitost, ale popravdě, ač smutně, musím říct, že se mi moc Living Thinks nelíbí .. *13* .. Ale na klip se těším .. Urkitě zajímavé to bude .. *4*
  • God-of-War
    Jenom doufám, že tam nebude žádnej song z posledního alba *7* ...naprostá sra*ka.


    R.I.P. Linkin Park
    • calwin
      bude... castle of glass sám to tam chester povedal... ale taká pomalá mi na FPS takéhoto žánru nesedí :D
    • linkink park byla vždycky sra*ka imo :-p :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit